zpet do kalendare
Finále Mistrovství ČR 2014
Fleret seniorky
17. a 18. května 2014
Turnaj se konná za podpory Statutárního města Liberec
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
SABARTOVA |
Eliska |
CZ |
USK |
2 |
BIMOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
3 |
REMESOVA |
Klara |
CZ |
OSTRAVA |
3 |
VRTALOVA |
Tana |
CZ |
ST.MESTO |
5 |
JAKUBCOVA |
Katerina |
CZ |
BYSTRICE |
6 |
HAVRANKOVA |
Eva |
CZ |
OPAVA |
7 |
HONSOVA |
Lucie |
CZ |
ST.MESTO |
8 |
CIGANKOVA |
Tereza |
CZ |
OSTRAVA |
9 |
STENCLOVA |
Tereza |
CZ |
OSTRAVA |
10 |
KOZELUHOVA |
Alzbeta |
CZ |
ST.MESTO |
Čtvrt finale
1 |
VRTALOVA Tana |
St.Mesto |
|
|
|
VRTALOVA Tana |
8 |
CIGANKOVA Tereza |
Ostrava |
15/8 |
|
|
|
|
BIMOVA Andrea |
5 |
JAKUBCOVA Katerina |
Bystrice |
|
15/7 |
|
|
|
BIMOVA Andrea |
|
4 |
BIMOVA Andrea |
Usk |
15/12 |
|
|
|
|
|
|
SABARTOVA Eliska |
3 |
REMESOVA Klara |
Ostrava |
|
|
15/13 |
|
|
|
REMESOVA Klara |
|
6 |
HAVRANKOVA Eva |
Opava |
15/7 |
|
|
|
|
|
SABARTOVA Eliska |
7 |
HONSOVA Lucie |
St.Mesto |
|
15/9 |
|
|
|
SABARTOVA Eliska |
2 |
SABARTOVA Eliska |
Usk |
15/10 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
VRTALOVA |
Tana |
CZ |
ST.MESTO |
1,000 |
14 |
20 |
postupující |
2 |
SABARTOVA |
Eliska |
CZ |
USK |
0,750 |
11 |
18 |
postupující |
3 |
REMESOVA |
Klara |
CZ |
OSTRAVA |
0,750 |
10 |
19 |
postupující |
4 |
BIMOVA |
Andrea |
CZ |
USK |
0,750 |
7 |
18 |
postupující |
5 |
JAKUBCOVA |
Katerina |
CZ |
BYSTRICE |
0,500 |
0 |
13 |
postupující |
6 |
HAVRANKOVA |
Eva |
CZ |
OPAVA |
0,500 |
0 |
12 |
postupující |
7 |
HONSOVA |
Lucie |
CZ |
ST.MESTO |
0,500 |
-1 |
13 |
postupující |
8 |
CIGANKOVA |
Tereza |
CZ |
OSTRAVA |
0,250 |
-8 |
8 |
postupující |
9 |
STENCLOVA |
Tereza |
CZ |
OSTRAVA |
0,000 |
-16 |
4 |
vyřazena |
10 |
KOZELUHOVA |
Alzbeta |
CZ |
ST.MESTO |
0,000 |
-17 |
3 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KOZELUHOVA Alzbeta |
St.Mesto |
|
|
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0/4 |
-17 |
3 |
VRTALOVA Tana |
St.Mesto |
|
V |
|
V |
V |
V |
|
4/4 |
14 |
20 |
CIGANKOVA Tereza |
Ostrava |
|
V |
1 |
|
2 |
0 |
|
1/4 |
-8 |
8 |
JAKUBCOVA Katerina |
Bystrice |
|
V |
2 |
V |
|
1 |
|
2/4 |
0 |
13 |
SABARTOVA Eliska |
Usk |
|
V |
3 |
V |
V |
|
|
3/4 |
11 |
18 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
REMESOVA Klara |
Ostrava |
|
|
V |
V |
V |
4 |
|
3/4 |
10 |
19 |
STENCLOVA Tereza |
Ostrava |
|
2 |
|
0 |
1 |
1 |
|
0/4 |
-16 |
4 |
HAVRANKOVA Eva |
Opava |
|
1 |
V |
|
V |
1 |
|
2/4 |
0 |
12 |
HONSOVA Lucie |
St.Mesto |
|
1 |
V |
2 |
|
V |
|
2/4 |
-1 |
13 |
BIMOVA Andrea |
Usk |
|
V |
V |
V |
3 |
|
|
3/4 |
7 |
18 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
KARDAS |
|
|
|
1 |
0 |
3 |
KULIK |
|
|
|
0 |
0 |
1 |
ONDRACEK |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
PRIHODA |
|
|
|
0 |
0 |
3 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 17.5.2014 21:24:55