Soutý×:

Bila Opava rok 2002
*******************
9.3.2002 
kategorie:  Savle Juniori & seniorky

KoneŔnÚ po°adÝ:

Posn  PRIJMENI Jmeno          NAR     KLUB      
  1)  STULIR Vojtech            CR   Jiskra Stare Mesto
  2)  KOPERWAS Kajetan          PL   MKS          
  3)  MAJZEL Marek              PL   MKS          
  3)  GRUDZIEN Sebastian        PL   MKS          
  5)  KURIC Miroslav            CR   AMU          
  6)  HLAVKA Josef              CR   AMU          
  7)  VRTAL Vlastimil           CR   Jiskra Stare Mesto
  8)  STONOVA Michaela          CR   VA BRNO      
  9)  PROKESOVA Eva             CR   AMU          
 10)  SITKO Mateusz             PL   UKS          
 11)  BUJAREK Martin            CR   AMU          
 12)  MALY Ondrej               CR   AMU          
 13)  BIGO Tomasz               PL   MKS          
 14)  KUBACKI Mateusz           PL   UKS          
 15)  KNAPIK Artur              PL   MKS          
 16)  KMITA Patryk              PL   UKS          
 17)  RUTKOWSKA Marianna        PL   RYBNIK       
 18)  MASIN Zdenek              CR   AMU          
 19)  MASZKOWSKI Kamil          PL   UKS          
 20)  SLOVACKOVA Lenka          CR   OPAVA        



ELIMINACE 16

  1)  STULIR Vojtech       UH. HRADISTE                                                                         
                                        │ STULIR Vojtech                                                        
 16)  KMITA Patryk         UKS          │       15/2      │                                                     
                                                          │ STULIR Vojtech                                      
  9)  SITKO Mateusz        UKS                            │       15/3      │                                   
                                        │ VRTAL Vlastimil │                 │                                   
  8)  VRTAL Vlastimil      UH. HRADISTE │       15/5                        │                                   
                                                                            │ STULIR Vojtech                    
  5)  MAJZEL Marek         MKS                                              │       15/9      │                 
                                        │ MAJZEL Marek                      │                 │                 
 12)  BIGO Tomasz          MKS          │      15/10      │                 │                 │                 
                                                          │ MAJZEL Marek    │                 │                 
 13)  STONOVA Michaela     VA BRNO                        │       15/5                        │                 
                                        │ STONOVA Michaela│                                   │                 
  4)  PROKESOVA Eva        AMU          │      15/11                                          │                 
                                                                                              │ STULIR Vojtech  
  3)  HLAVKA Josef         AMU                                                                │      15/14      
                                        │ HLAVKA Josef                                        │                 
 14)  KUBACKI Mateusz      UKS          │      15/13      │                                   │                 
                                                          │ GRUDZIEN Sebasti                  │                 
 11)  MALY Ondrej          AMU                            │      15/12      │                 │                 
                                        │ GRUDZIEN Sebasti│                 │                 │                 
  6)  GRUDZIEN Sebastian   MKS          │       15/6                        │                 │                 
                                                                            │ KOPERWAS Kajetan│                 
  7)  KOPERWAS Kajetan     MKS                                              │      15/10                        
                                        │ KOPERWAS Kajetan                  │                                   
 10)  BUJAREK Martin       AMU          │       15/0      │                 │                                   
                                                          │ KOPERWAS Kajetan│                                   
 15)  KNAPIK Artur         MKS                            │      15/10                                          
                                        │ KURIC Miroslav  │                                                     
  2)  KURIC Miroslav       AMU          │       15/4                                                            


KOLO 1: VYSLEDKY SKUPIN

Sk. cislo 1    TRUBACIK          
                                                           V/M  HS-HR HS PO
 KMITA Patryk         UKS            ** D1 V  D0 D2 D1    0.200  -13   9  5
 SITKO Mateusz        UKS            V  ** V  D2 V  D2    0.600    6  19  3
 SLOVACKOVA Lenka     OPAVA          D2 D0 ** D1 D0 D0    0.000  -22   3  6
 KURIC Miroslav       AMU            V  V  V  ** V  V     1.000   18  25  1
 MALY Ondrej          AMU            V  D2 V  D2 ** D0    0.400   -3  14  4
 MAJZEL Marek         MKS            V  V  V  D2 V  **    0.800   14  22  2

Sk. cislo 2    MICHALEK          
                                                              V/M  HS-HR HS PO
 BUJAREK Martin       AMU            ** D0 D1 D1 V  V  V     0.500   -4  17  3
 KNAPIK Artur         MKS            V  ** D0 D2 D1 V  D3    0.333   -7  16  6
 STULIR Vojtech       UH. HRADISTE   V  V  ** V  V  V  V     1.000   22  30  1
 PROKESOVA Eva        AMU            V  V  D1 ** V  V  V     0.833   13  26  2
 BIGO Tomasz          MKS            D3 V  D1 D3 ** D2 V     0.333   -4  19  4
 STONOVA Michaela     VA BRNO        D2 D3 D3 D0 V  ** V     0.333   -4  18  5
 MASZKOWSKI Kamil     UKS            D1 V  D2 D2 D2 D0 **    0.167  -16  12  7

Sk. cislo 3    SIROTA            
                                                              V/M  HS-HR HS PO
 KOPERWAS Kajetan     MKS            ** D4 V  V  D4 V  V     0.667    9  28  3
 HLAVKA Josef         AMU            V  ** V  D1 V  V  V     0.833   14  26  1
 VRTAL Vlastimil      UH. HRADISTE   D1 D1 ** V  V  V  V     0.667   -1  22  4
 GRUDZIEN Sebastian   MKS            D4 V  D4 ** V  V  V     0.667   10  28  2
 MASIN Zdenek         AMU            V  D0 D1 D2 ** D2 D3    0.167  -16  13  7
 KUBACKI Mateusz      UKS            D3 D0 D4 D3 V  ** V     0.333   -5  20  5
 RUTKOWSKA Marianna   RYBNIK         D1 D2 D4 D2 V  D3 **    0.167  -11  17  6