Rozpisy a kalendář sledujte na: http://www.czechfencing.cz 
Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2002 

Datum fleret muži S J K Ž
iiŽ
V fleret ženy S J K Ž
iiŽ
V kord muži S J K Ž
iiŽ
V kord ženy S J K Ž
iiŽ
V šavle muži S J K Ž
iiŽ
V šavle ženy S J K Ž
iiŽ
V
9.2002 září, september
14-15 ME All mediciny 
Dillingen 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME All mediciny 
Dillingen 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME All mediciny 
Dillingen 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME All mediciny 
Dillingen 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME All mediciny 
Dillingen 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME All mediciny 
Dillingen 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Stará garda
Hradec Král.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Stará garda
Hradec Král.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
;Stará  garda
Hradec@nbsp;Král.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Stará garda
Hradec Král.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Stará garda
Hradec Král.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Stará garda
Hradec Král.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
21-22    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Přebor ČOS
 Praha 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
 Praha 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
 Praha 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
 Praha 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
 Praha 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
 Praha 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
28-29 Graz MT
Dornbirner MT
 S
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
Graz MT
Dornbirner MT
 S
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Dornbirner MT
 
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Dornbirner MT
 
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Štít města
S.Písek
 
 
 
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Štít města
S.Písek
 
 
 
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turnaj Sv.Václava
Houštka
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Turnaj Sv.Václava
Houštka
 S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.2002 říjen, oktober
05-06
 
 
Hof MTJ
"BALATON" MT 1,2
 
 
 S
 
 J
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Hof MTJ
"BALATON" MT 1,2
 
 
 S
 
 J
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Hof MTJ
"BALATON" MT 1,2
TBB VT
 
 S
 
 J
 J
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Hof MTJ
"BALATON" MT 1,2
TBB VT
 
 S
 
 J
 J
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
 
"BALATON" MT 1,2
 
 
 S
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
 
"BALATON" MT 1,2
 
 
 S
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czech Open
 Praha
 
 
 
 
 Kx,
 
 Žx
 
 
 
 
 
Czech Open
 Praha
 
 
 
 
 Kx,
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13                                           Warszava  SP    J                                    
říjen
 
Magist.turnaj
foto-1,2, 3, 4,S.Vršovice
  J
 
  Ž
 

 
  Magist.turnaj
foto-1, 2, 3, 4,S.Vršovice
  J
 
  Ž
 

 
   
USK Praha
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USK Praha
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-20
 
Martinengo
Bratislava MT
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martinengo
Bratislava MT
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martinengo
Bratislava MT
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martinengo
Bratislava MT
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gödöllö MT  
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Gödöllö MT  
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mem.J.Duška 1, 2, 3, 4, 5,
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12Hr.Král.
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sváťova šavleUSK Praha  S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Sváťova šavleUSK Praha  S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26-27
 
Budapešt MT
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Budapešt MT
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Budapešt MT
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Budapešt MT
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Budapešt MT
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Budapešt MT
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Datum fleret muži S J K Ž
iiŽ
V fleret ženy S J K Ž
iiŽ
V kord muži S J K Ž
iiŽ
V kord ženy S J K Ž
iiŽ
V šavle muži S J K Ž
iiŽ
V šavle ženy S J K Ž
iiŽ
V
listopad - november - 11.2002 
02-03
 
Steinfurt SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
17.listopad
USK Praha
 S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17.listopad
USK Praha
 S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý kord
S.Písek
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý kord
S.Písek
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09-10
november
Conegliano ME
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Conegliano ME
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Conegliano ME
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Conegliano ME
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Conegliano ME
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Conegliano ME
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Luxemburg SP
Šamorin MT
 
 
 J
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Šamorin MT
 
 
 J
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Luxemburg SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
Tuláčkův mem.
B.Ostrava
 S
 
 
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Tuláčkův mem.
B.Ostrava
 S
 
 
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
 
Graz MT
Bochum SP
 S
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
Opav.list.
fot. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
 S
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
Opav.list.
fot. 1, 2, 3, 4,
 S
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
Lázeňský pohár MT
K.Vary
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opav.list.
 
 S
eq
 J

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opav.list.
 
 S
eq
 J

 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-24
 
Salzburg MT
 
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
Salzburg MT
 
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
Laupheim SPJ  
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad;
Peterův mem. MT
ČŠK Riegel Pha
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peterův mem. MT
ČŠK Riegel Pha
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TIMA CUP
K.Vary
 Sx
 
 Jx
 
 
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec - decemder - 12.2002 
30-01                             Catania SP    J                       Dormagen  SP    J                      
 
prosinec
  Turnaj nadějí
S.Brno
       
Ž
 
    Turnaj nadějí
S.Brno
       
Ž
 
                                                         
07-08 Leszno SP    J         Leszno SP    J         Tourcoing SP    J         Osnabrück SP    Jx                                    
december Wídeň SP  S                J              J              J                                    
december Mödling MT      K       Mödling MT      K       Mödling MT      Kx       Mödling MT      Kx                                  
                                                                                     
14-15                                                                                    
prosinec
 
Ještědský kalíšek
Liberec;
       
Ž
    Ještědský kalíšek
Liberec;
       
Ž
    C.R.Kratochvíla
S.Vršovice
Sx
 
Jx
 
   
Ž
                  Polsky Pohar
Katowice
S
 
          Polsky Pohar
Katowice
S
 
         
prosinec
 
Brn.krok.
S.Brno
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brn.krok.
S.Brno
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Brn.krok.
S.Brno
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 x  = soutěž se počítá do Českého poháru (v kordu mužů a žen)      
 (v ostatních disciplinách se do Českého poháru započítávají všechny soutěže uvedené v kalendáři) 
 ml.Ž   = mladší žáci, mladší žákyně (89 a ml.) 
 Ž  = žáci, žákyně (88 a ml.) 

 K  = kadeti, kadetky (86 a ml.) 
 J  = junioři, juniorky (83 a ml.) 
 S  = senioři, seniorky (bez omezení) 
 V  = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) 

 MEJ Conegliano, Itálie, 4.-10.11.2002	 
   MTK  Šamorín: Turnaj Višegrádské čtyřky		Věkové kategorie v sezoně 2002/2003:(pouze 4 v každé zbrani - upřesní  odp. trenéři) 
  
 MSJ a K Trapani, Itálie, 4.-13.4.2003 
 MS Havana, Kuba, 28.9.-7.10.2003			 
 ČOS=Česká obec sokolská 
 přepsáno dle zdroje STK ČŠS/Vincencová/12.8.2002