Výsledky jaro 2003 - sezona 2002/2003

Datum fleret muži
men's foil
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
fleret ženy
women's foil
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
kord muži
men's epee
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
kord ženy
women's epee
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
šavle muži
men's sabre
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
šavle ženy
women's sabre
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
januar - leden 1.1. - 31.1.2003 Styczen
04-05 Budapešt SP    J         Budapešt SP    J         Budapešt SP    Jx         Budapešt SP    Jx         Budapešt SP    Jx         Budapešt SP    Jx        
leden                                                                                    
11-12 HDH MT  S           Budapešt SP  S           Saalfeld MT      K  Ž  mŽ   Saalfeld MT      K  Ž  mŽ   Göppingen SP    J                      
 
leden
Ostrav.poh.ml.B.Ostrava
Ostrava
  J
 
K
 
Ž
 
    Ostrav.poh.ml.B.Ostrava
Ostrava
  J
 
K
 
Ž
 
                                                             
18-19
 
              Göppingen SP
 
 S           TBB SP
Nimes SP
S
 
 
J
         
Dijon SP
   
J
                                   
 
leden
Bílá Opava
Opava
S,
eq
  K
eq
      Bílá Opava
Opava
S,
eq
  K
eq
                                                             
25-26 Paříž SP
Graz MT
S
 
 
J
        Jena MT
Graz MT
   
J
K
 
      Talin SP
 
S
 
          Budapešt SP
 
Sx
 
           
Graz MT
   
J
         
Graz MT
   
J
       
leden                             SC Praha Sx Jx                                                  
februar - únor 1.2. - 28.2.2003 Luty
01-02
 
Cairo SP
Como SP
S
 
 
J
         
Waldkirch SP
   
J
         
TBB SP
   
Jx
        Zlatá Praha SP
 
Sx
 
     
Ž
    Budapešť SP
 
S
 
                       
únor
 
Rybářův mem.
S.Brno
    K
 
Ž
 

 
  Rybářův mem.
S.Brno
    K
 
Ž
 

 
                                                          
08-09               Turin SP           Barcelona SP Sx                          Villach MT     Ž      Villach MT     Ž     
únor                             S.Písek     Kx  Žx      USK Praha Sx  Jx  Kx        Opav.maraton S eq J       Opav.maraton S eq J      
15-16
 
Mödling SP
Mülheim MT
  J
 
 
K
 
Ž
     
Mülheim MT
  J
 
 
K
 
Ž
    Basel SP
 
  Jx
 
        Mödling SP
Ipswich SP
 
S
Jx
 
        Bonn SP
 
S
 
                       
 
únor
              Moravanka
S.Brno
 
S
 
J
                                                                  
22-23
 
Cairo SP
Rybnik MT
J
 
 
J
 
eq
       
Rybnik MT
   
J
 
eq
      Cairo SP
Budapešt SP
 
Sx
J
 
        TBB SP
 
Sx
 
          Eislingen MT
 
S
 
                       
únor Tvar.mem. Brno                                                   Tvar.mem.Brno Ž      Tvar.mem.Brno        
marec - březen 1.3. - 31.3.2003 Marzec
Datum fleret muži
men's foil
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
fleret ženy
women's foil
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
kord muži
men's epee
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
kord ženy
women's epee
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
šavle muži
men's sabre
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
šavle ženy
women's sabre
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
01-02
 
Giengen SP
Segeberg MT
 
S
J
 
         
Segeberg MT
 
S
          Burgos SP
 
  J
 
        Burgos SP
Katovice SP
 
S
J
 
                                   
březen Valašský fleret Zlín     K  Ž      Valašský fleret Zlín     K  Ž      D.Olomouc Sx  Žx          D.Olomouc       Žx                                 
08-09
 
Benátky SP
Koblenz MT
S
 
   
K
                    Bratislava SP
 
Sx
 
          TBB SP
 
  Jx
 
        Bonn MT
Vilach MT
 
S
  K
 
       
Vilach MT
 
S
         
březen                                                         Pražská šavle Ž      Pražská šavle        
15-16
marec
 
březen
 
 
Bratislava MT
Wroclaw MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
Ž
 
 
 
  Salzburg SP
 
Bratislava MT
Wroclaw MT
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
Ž
 
 
 
  Paříž SP
Ashkelon SP
Bratislava MT;
Wroclaw MT
S
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
Ž
 
 
 
  Lucemburg SP
 
Bratislava MT
Wroclaw
S
 
 
 
   
 

 
 
 
 
Ž
 
 
 
   
 
 
Wroclaw
       
 
 
Ž
 
 
 
   
 
 
Wroclaw
       
 
 
Ž
 
 
 
 
březen
 
Jesenského mem.
USK Praha
 S
 
 J
 
        Jesenského mem.
USK Praha
 S
 
 J
 
                                                               
22-23
 
marec
SP Zalaegerszeg
Mödling MT
Gerlitz MT
 S
 
 
   
K
 
 
Ž
 Ž
     
Mödling 
MT Ž Gerlitz
     
K
 
 
Ž
 Ž
    Montreal SP
 
 
 Sx
 
 
          Saint Maur SP
 
 
 S
 
 
           
Mödling MT
 
 
 
 
   
K
 
 
Ž
 
     
Mödling MT
 
 
 
 
   
K
 
 
Ž
 
   
 
březen
                            Slovácký Kord
Uh.Hradiště
   
Jx,
 
Kx
      Slovácký Kord
Uh.Hradiště
   
Jx,
 
Kx
                                 
29-30               Budapešt SP  S                         Göteborg SP  S                                      
 
březen
Jar.pohár MT
S.Vršovice
S
 eq
          Jar.pohár MT
S.Vršovice
S
eq
                        Cen.Vřídl.
K.Vary
Sx
 
                                     
april - duben 1.4. - 30.4.2003 Kwiecien
05-06
april
Trapani MS
Mnichov MT
Würzburg MT
  J
 
 J
K
 
 
     
V
 
Trapani MS
Mnichov MT
Würzburg MT
  J
 
 J
K
 
 
     
V
 
Trapani MS
Mnichov MT
 
  J
 
 
K
 
 
     
V
 
Trapani MS
Mnichov MT
 
  J
 
 
K
 
 
     
V
 
Trapani MS
Mnichov MT
 
  J
 
 
K
 
 
     
V
 
Trapani MS
Mnichov MT
 
  J
 
 
K
 
 
     
V
 
duben Čermákův mem.
B.Ostrava
S
 
  K,
 
Ž
 
    Čermákův mem.
B.Ostrava
S
 
  K,
 
Ž
 
    C.Dejvic III.VT
Ekonom Praha
S
 
          C.Dejvic III.VT
Ekonom Praha
S
 
                                     
12-13                                                         Konin      K  Ž  mŽ   Konin      K  Ž  mŽ  
 
duben
PTM USK Praha
 Háskův mem.Hr.Kr.
       
 Ž

 
  PTM USK Praha
 
       
 
                                                          
19-20                                                                                    
duben
Velikonoce
                            Ještědský pohár
Liberec
Sx
 
Jx
 
        Ještědský pohár
Liberec
Sx
 
Jx
 
        Zlatý list
ŠK.Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
    Zlatý list
ŠK.Houštka
S
 
J
 
K
 
     
26-27
april
                            Berlín MT
Gliwice MT
Sx
 Sx
                        Villach MT
Poznaň MT
S
 S
J
 
K
 
      Villach MT
Poznaň MT
S
 S
J
 
K
 
     
duben
 
Štít města
S.Písek
    K
 
Ž
 

 
  Štít města
S.Písek
    K,
 
Ž,
 
                                                         
may - květen 1.5. - 31.5.2003 Maj
Datum fleret muži
men's foil
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
fleret ženy
women's foil
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
kord muži
men's epee
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
kord ženy
women's epee
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
šavle muži
men's sabre
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
šavle ženy
women's sabre
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
V
03-04               Paříž SP  S           HDHnbsp;SP  Sx           Zurichnbsp;SP  Sx           Gent MT  S                        
květen
 
                            TestOpen
SC Praha
    Kx
 
Žx
 
    TestOpen
SC Praha
    Kx
 
Žx
 
                               
Akademické mistrovství v Ostravě všechny zbraně - vysledky
10-11 Bonn SP
GRAZ MT
S
 S
          Homburg/Saar MT
GRAZ MT
S
 S
          Legnano SP
 
Sx
 
          Mödling SP
 
Sx
 
          Mannheim MT
 
S
 
                       
květen                                                                                    
17-18
maj
květen
 
Bratislava
 
         

 
  Lipsko SP
Bratislava
Rybnik MT
S
 
 
       

 mŽ
  Inns SP
 
Rybnik MT
S
 
 
       
 
 mŽ
  Legnano SP
 
 
S
 
 
          Koblenz MT
Konín
 
S
 S
 
          Koblenz MT
 
Rybnik
S
 
 
   
 
 K
     
 
květen
Fin.M ČR
S.Vršovice
    K
eq
      Fin.M ČR
S.Vršovice
    K
eq
      Fin.M ČR
K.Vary
    K
eq
      Fin.M ČR
K.Vary
    K
eq
                                 
24-25 Treibach MT      K  Ž     Treibach MT      K  Ž     Treibach MT      K  Ž     Treibach MT      K  Ž                                
 
květen
Fin.M ČR
USK Praha
  J
 
        Fin.M ČR
USK Praha
  J
 
        Fin.M ČR
D.Olomouc
      Ž
 
    Fin.M ČR
D.Olomouc
      Ž
 
                               
31.květen
 
Vídeň SP
 
S
 
                        Stockholm SP
dr.Poitiers SP
S
 S
          Welkenraedt SP
 
S
 
                                     
juny - červen 1.6. - 30.6.2003 Czerwiec
1.červen
 
Fin.M ČR
S.Brno
      Ž
eq
    Fin.M ČR
S.Brno
      Ž
eq
    Fin.M ČR
SC Praha
  J
eq
        Fin.M ČR
SC Praha
  J
eq
        Jarní Turnaj
AMU Praha
S
 
    Ž
 
    Jarní Turnaj
AMU Praha
S
 
    Ž
 
   
07-08                                                                                    
červen
 
Fin.M ČR
Uh.Hradiště
S
 
          Fin.M ČR
Uh.Hradiště
S
 
          Fin.M ČR
Uh.Hradiště
S
 
          Fin.M ČR
Uh.Hradiště
S
 
                                     
14-15
juny
                            Bern SP
Saalfeld
S
 S
           
Saalfeld
 
 S
           
Katowice
     
K
       
Katowice
     
K
     
červen
 
Fin.M ČR
S.Brno
        ml.Ž
 
  Fin.M ČR
S.Brno
        ml.Ž
 
                                                         
21-22                                                                                    
červen
 
                                                        Fin.MČR
Foto Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
    Fin.MČR
 Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
   
28-29 MTS Würzburg             MTS Würzburg                                                                    
                                                                                     
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
02/03žebříček Č.poh. fleret ženy
women's foil
02/03žebříček Č.poh. kord muži
men's epee
02/03žebříček Č.poh. kord ženy
women's epee
02/03žebříček Č.poh. šavle muži
men's sabre
02/03žebříček Č.poh. šavle ženy
women's sabre
02/03žebříček Č.poh.
S J K Ž
iiŽ
V S J K Ž
iiŽ
V S J K Ž
iiŽ
V S J K Ž
iiŽ
V S J K Ž
iiŽ
V S J K Ž
iiŽ
V
Věkové kategorie v sezoně 2002/2003:

ml.Ž = mladší žáci, mladší žačky (90 a ml.)
Ž = žáci, žákyně (88 a ml.)
K = kadeti, kadetky (86 a ml.)
J  = junioři, juniorky (83 a ml.)
S  = senioři, seniorky (bez omezení)
V = veteráni (věk dle pořadatele)


MSJ a K Trapani, Itálie: 4.-13.4.2003
ME Bourges, Francie: 28.6.-3.7.2003
Universiada Jižní Korea: 22.-29.8.2003
MS Havana, Kuba: 28.9.-7.10.2003
MEJ Porec, Chorvatsko: 3.-8.11.2003

Použité zdroje
- STK ČŠS / Vincencová / 13.12.2002 
- pozdější změny dle http://serm.cstv.cz,
- e-mailů ze svazů 
- a  od dalších textových i foto přispěvovatelů 
(Kamila Vincencová, Karel Křemen, Matin Látal, Radoslav Duchoň, Silvestr Zezula, Pavel Vaníček, Dobromil Pryl a další)
   od kterých přišlo sem na tuto adresu:
 iborna@volny.cz 
a nebo ještě pošlou výsledky nebo fotky ze závodů
 a pomohou tak propagaci svého oblíbeného sportu