ČESKÝ
ŠERMÍŘSKÝ SVAZROZPIS SOUTĚŽÍ Č. 3 – 2003/2004
Ostravský pohár mládeže |
2. ročník |
|
|||
disciplina |
- |
fleret ml.žáci, ml.žač ky, junioři, juniorky, senioři, seniorky – vše x |
|||
pořadatel |
- |
Šerm Ostrava |
|||
ředitel |
- |
Ing. Jaroslav Frančík Kischova 3 Ostrav a –Jih 700 30tel.: 605922267, E-mail: francikj@seznam.cz |
|||
místo |
- |
Základní škola Fr. Formana Ostrava- Dubina spojení :konečná tramvaje č.1,12,14-Dubina,pěšky asi 600 m |
|||
datum |
- |
so 17.1.
ne 18.1. |
od 9.30 h. ml.žáci od 11.00 h. ml.žačky od 13.00 h. junioři od 14.30 h. juniorky od 9.30 h. senioři od 11.00 h.seniorky |
||
přihlášky |
- |
do 15.1. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
Hotel Areál O.- Zábřeh Plzeňská 6 tel:596704111 Hotelový Dům Hlubina O.-Hrabůvka Horní 5 4 tel.:596729111Hotel Vista O.-Zábřeh kpt. Vajdy 2 tel.:597344111 |
|||
rozhodčí |
- |
P.Vaníček |
|||
poznámka |
- |
šermuje se na kovových a gumových planších širokých 1 m |
Cena SC PRAHA |
|||||
disciplina |
- |
kord senioři x |
|||
pořadatel |
- |
SC-Praha – centrum sportovního šermu, Praha 8, Famfulíkova 1144, 18200 |
|||
ředitel |
- |
ing. Karel Křemen, 184 00, Praha 8, Ploskovická 850/5 tel.: 602 125 609, E-mail: kremen@raz-dva.cz |
|||
místo |
- |
tělocvična ZŠ Tupolevova, Praha 9 – Letňany metro “B” – stanice Palmovka, BUS 233 do zastávky Dobratická |
|||
datum |
- |
24. 1. 2004 |
od 10.00 hod. |
||
přihlášky |
- |
do 22. 1. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion “Domino”, Praha 9, Ašská 107, tel 02/83920284 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Douba |
|||
poznámka |
- |
vstup do tělocvičny ve cvičební obuvi se světlou podrážkou |
Kordový turnaj |
|
||||
disciplina |
- |
kord junioři x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Sokol Praha Vršovice |
|||
ředitel |
- |
Ing. Miroslav Doležel, Krymská 36, 101 00 Praha 10 e-mail: mdolezel@rsts.cz; tel: 602612668 |
|||
místo |
- |
tělocvična Sokola Pr aha Vršovice, Sportovní 1, Praha 10,od metra C “I.P.Pavlova” tram č. 22,23 do stanice Vršovické náměstí |
|||
datum |
- |
ne 25.1. |
od 10.00 hod. |
||
přihlášky |
- |
Půl hodiny před zahájením turnaje |
|||
ubytování |
- |
ubytovna Heroldovy sady (Vzlet), tel: 608 364365 hotel HASA, tel: 271747128 hotel RONNI, tel: 271740177 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Douba |
Cena v.d. VŘÍDLO |
|||||
disciplina |
- |
kord kadetky x, žačky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
|||
ředitel |
- |
Miroslav Hron, Budovatelů 3, 360 01 K.Vary, tel: 353223863 |
|||
místo |
- |
šermírna oddílu, Růžový vrch |
|||
datum |
- |
ne 25.1. |
od 10.00 h. žačky od 13.30 h. kadetky |
||
přihlášky |
- |
30 min. před soutěží |
|||
ubytování |
- |
pořadatel neuvádí |
|||
rozhodčí |
- |
J.Vincenc st. |
Rybářův memoriál |
. |
||||
disciplina |
- |
fleret ml.žáci, ml.žačky, žáci a žačky vše x |
|||
pořadatel |
- |
Sokol BrnoI |
|||
ředitel |
- |
Pavel Vaníček, Ant.Procházky 6,623 00 Brno,608861804, e-mail: vanpav@post.cz |
|||
místo |
- |
Stadion Sokola BrnoI.,Kounicova 20-22,602 00 Brno |
|||
datum |
- |
so 31.1.
ne 1.2. |
od 10.00 h. ml.žác iod 13.00 h. ml.žacky od 10.00 h. žáci od 12.00 h. žačky |
||
přihlášky |
- |
do 30.1. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
Možno zajistit v areálu SBI,na adrese ředitele |
|||
rozhodčí |
- |
B.Váhala |
Zlatá Praha |
Světový pohár |
||||
disciplina |
- |
kord seniorky (závodnice ČR pouze s licencí FIE na sezonu 2003/04) |
|||
pořadatel |
- |
S-PRO ALFA FILM, Český šermířský svaz, SC Praha a USK Praha |
|||
místo |
- |
areál SK Slavia, velká hala, Vladivostocká 10, Praha 10 (do stanice Kubánské nám. tram 7 a 19 od metra A Strašnická, tram 24 od metra B Karlovo nám., tram 22 od metra C I.P.Pavlova) |
|||
datum |
- |
so 31.1. |
od 11.30 h. kontrola zbraní od 12.00 do 12.30 h. prezentace od 13.00 h. začátek soutěže |
||
ne 1.2. |
od 9.00 h. pokračování soutěže (eliminace 64) od 14.30 h. finále 4 |
||||
přihlášky |
- |
pouze písemně do 27.1. na adresu: Český šermířský svaz, Sámova 1,101 00 Praha 10, fax: 271747130, E-mail: serm@volny.cz |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA - tel: 271747128 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
vybavení |
- |
dle předpisů FIE |
|||
startovné |
- |
závodnice ČR 100 Kč nebo pomoc při instalaci šermírny v sobotu od 8 h. (zahraniční 20 EUR nebo 25 USD nebo 650 Kč) |
Bílá Opava |
5. ročník |
šavle v sobotu fleret v neděli |
|||
disciplina |
- |
šavle kadeti+juniorky, junioři+seniorky, senioři jednotl., po skončení družstva šavle senioři fleret kadeti x, kadetky x jednotl. a družstva |
|||
pořadatel |
- |
šermířský oddíl TJ Slezan Opava |
|||
ředitel |
- |
Ivo Borna, Tř. T.G.Masaryka 14, 746 01 Opava, E-mail: iborna@volny.cztel: 602 749256, fax: 553 624011 |
|||
místo |
- |
Tyršův Stadion - Boženy Němcové č.20, Opava - Velká tělocvična |
|||
datum |
- |
so 7.2. |
od 10.00 h. junioři+seniorky od 11.30 h. senioři od 14.30 h. kadeti+juniorky, po skončení jednotlivců šavle družstva senioři |
||
- |
ne 8.2. |
od 10.00 h. kadeti od 11.30 h. kadetky od 14.00 h. kadeti družstva od 15.00 h. kadetky družstva |
|||
přihlášky |
- |
do 5.2. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
ubytovna přímo na Tyršově stadionu - 8 lůžek (zajistit do 3.2.2004) pension Lidový dům - Otická 10 Opava 553217829 a i další najdete na : http://www.opava-city.cz/ |
|||
rozhodčí |
- |
fleret: ing. Látal šavle: M.Trubačík |
|||
poznámka |
- |
vstup do tělocvičny pouze po přezutí, bufet = občerstvení v budově zajištěno |
|||
výjimky z pravidel |
- |
šermuje se na 1vodivé a 5 nevodivých planších, šíře 1,5 m, vyznačených na parketách |
Štít města Písku |
|||||
disciplina |
- |
kord žáci x, kadeti x |
|||
pořadatel |
- |
š. o. TJ Sokol Písek |
|||
ředitel |
- |
Martin Šneberger |
|||
místo |
- |
Sportovní hala TJ Sokol Písek |
|||
datum |
- |
so 7.2. |
od 10.00 h. žáci od 14.30 h. kadeti |
||
přihlášky |
- |
do 30 min. před zahájením soutěže |
|||
ubytování |
- |
Zimní stadion - 382 271029 , hotel Pod skalou - 382 214753 |
|||
rozhodčí |
- |
J.Miňo |
Memoriál Josefa Vršeckého |
|||||
disciplina |
- |
kord seniorky x, juniorky x |
|||
pořadatel |
- |
š.o. USK Praha |
|||
ředitel |
- |
Oldřich Kubišta, mobil: 606622535, E-mail: kubista@chello.cz |
|||
místo |
- |
šermírna USK, Zimní stadion HASA, Praha 10, Sámova 1, tram č. 6, 7, 24 do stanice Nádraží Vršovice |
|||
datum |
- |
ne 8.2. |
od 10.00 h. juniorky od 13.30 h. seniorky |
||
přihlášky |
- |
30 min. před soutěží |
|||
ubytování |
- |
hotel HASA, tel: 271747128 hotel RONNI, tel: 271742390 |
|||
rozhodčí |
- |
ing.K.Křemen |
Moravanka |
36. ročník |
||||
disciplina |
- |
fleret |
|||
pořadatel |
- |
Sokol BrnoI |
|||
ředitel |
- |
Otto Taraba serm_brno@quick.cz, tel. 541248513, 605728195 |
|||
místo |
- |
Stadion Sokola BrnoI.,Kounicova 20-22,602 00 Brno |
|||
datum |
- |
so 14.2. |
od 10.00 h. juniorky od 13.00 h. seniorky |
||
přihlášky |
- |
do 13.2. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
Možno zajistit v areálu SBI,na adrese ředitele |
|||
rozhodčí |
- |
ing. Wilka |
Tvarůžkův memoriál |
Šavle |
||||
disciplina |
- |
šavle žáci+kadetky, kadeti+juniorky, junioři+seniorky, senioři |
|||
pořadatel |
- |
Sokol Brno I. |
|||
ředitel |
- |
Jarka Pikhartová serm_brno@quick.cz, 541248513,605728195 |
|||
místo |
- |
Stadion Sokola Brno I.,Kounicova 20-22,602 00 Brno |
|||
datum |
- |
so 21.2. |
od 10.00 h. žáci+kadetky od 11.00 h. kadeti+juniorky od 12.30 h. junioři+seniorky od 14.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 20.2.2004 na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
možno zajistit v areálu SBI ,J Pikhartová 605728195 |
|||
rozhodčí |
- |
A. Sirota |
Tvarůžkův memoriál |
Fleret |
||||
disciplina |
- |
fleret senioři x a junioři x |
|||
pořadatel |
- |
Sokol BrnoI |
|||
ředitel |
- |
Otto Taraba, serm_brno@quick.cz, tel. 541248513, 605728195 |
|||
místo |
- |
Stadion Sokola BrnoI.,Kounicova 20-22,602 00 Brno |
|||
datum |
- |
ne 22.2. |
od 10.00 h. junioři od 14.00 h. senioři |
||
přihlášky |
- |
do 20.2. na adresu ředitele |
|||
ubytování |
- |
Možno zajistit v areálu SBI,na adrese ředitele |
|||
rozhodčí |
- |
mgr. Neshoda |
Valašský fleret |
|||||
disciplina |
- |
fleret žáci,žačky, kadeti, kadetky – vše x |
|||
pořadatel |
- |
Klub šermu SK Zlín |
|||
ředitel |
- |
Ing. Martin Rotter, Vršava 4441, 76001 Zlín, tel.: 577_212_661, tel/fax zam: 572_553_372 |
|||
místo |
- |
tělocvična 16.ZŠ , Zlín Jižní svahy MHD trolejbus č.6,7,8,9,10 výstup Slunečná(podchod u 1.segmentu) |
|||
datum |
- |
so 28.2
ne 29.2. |
od 10.00 h. žáci od 12.00 h.žačky od 9.00 h. kadeti od 11.00 h. kadetky |
||
přihlášky |
- |
do 27.2. na adresu Zdeněk Maloň Hluboká 4149 , 760 01 Zlín |
|||
ubytování |
- |
Penzion Baltaci, U náhonu 3946, Zlín, tel.:577_220_799 |
|||
rozhodčí |
- |
Vl. Kurfürst |
|||
poznámka |
- |
Šermuje se na vodivých planších. Jedna planš široká 1 m. |
Velká cena Dukly Olomouc 2004 |
senioři |
||||
disciplina |
- |
kord senioři x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, mobil: 605 115666, tel.zam: 973 406101, E-mail: doubova@volny.cz |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5,7 směr Neředín |
|||
datum |
- |
so 28.2. |
od 10.00 h. |
||
přihlášky |
- |
do 26.2. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best – tel: 585231450 Hotel Gól – tel: 585229813 Plavecký stadion – tel: 585427181 Vysokoškolské koleje – tel: 585638016, 585226057 Hostel Betánie – tel: 585500330, 585233860 |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny pouze po přezutí. Občerstvení v restauraci “U Zlaté koule”. |
|||
rozhodčí |
- |
ing. Beran |
Olomoucký kord 2004 |
žáci a žačky |
||||
disciplina |
- |
kord žáci x, žačky x |
|||
pořadatel |
- |
o.š. TJ Dukla Olomouc |
|||
ředitel |
- |
Jiří Douba, Zikova 15, 779 00 Olomouc, mobil: 605 115666, tel.zam: 973 406101, E-mail: doubova@volny.cz |
|||
místo |
- |
Sportovní hala “Dukly” Šibeník, Tř.Míru 2, Olomouc z hl.vlak.nádraží tram č. 2,5,7 směr Neředín |
|||
datum |
- |
ne 29.2. |
od 10.00 h. žáci od 13.00 h. žačky |
||
přihlášky |
- |
do 26.2. na adresu ředitele soutěže |
|||
ubytování |
- |
Penzion Best – tel: 585231450 Hotel Gól – tel: 585229813 Plavecký stadion – tel: 585427181 Vysokoškolské koleje – tel: 585638016, 585226057 Hostel Betánie – tel: 585500330, 585233860 |
|||
poznámka |
- |
Vstup do tělocvičny pouze po přezutí. Občerstvení v restauraci “U Zlaté koule”. |
|||
rozhodčí |
- |
T.Smutná |
.................................................................................................................................
V sekretariátu (tel/fax: 271747130, mobil: 604507243) jsou k dispozici rozpisy těchto zahraničních soutěží: 17.-18.1. fleret kadetky, Jena, SRN |
24.-25.1. fleret seniorky, Göppingen, SRN |
24.-25.1. fleret kadeti, Osnabrück, SRN |
25.1. šavle seniorky, Mülheim/Ruhr, SRN |
7.-8.2. vš.zbraně, senioři, Ingolstadt, SRN |
21.-22.2. fleret a kord kadeti a kadetky, Dunajský pohár, Bratislava, Slovensko |
13.-14.3. fleret kadeti a kadetky (87-89), žáci a žačky (90-91), ml.žáci a ml.žačky (92-94) |
25.-26.3. vš.zbraně žáci a žačky (14-15 let), ml.žáci a ml.žačky (12-13 let a 10-11 let), VITTI, Vroclav, Pol sko |
STK ČŠS/Vincencová/2.1.2004/doplněno 12.1.2004