Výsledky 1.-6.2005 sezona 2004/2005
1.2005 - januar - leden - styczen.... & ..... 2.2005 - februar - únor - luty

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
01-02
Januar
                                                                                   
leden                                                                                    
8-9
Januar
 
Budapešt SP
HDH MT
mapa Görlitz MT
 
S
 
J
 
 
 
 
K
      Budapešt SP
 
mapa Görlitz MT
 
 
 
J
 
 
 
 
K
      Budapešt SP
Reutlingen MT
mapa Görlitz MT
 
Sx
 
Jx
 
 
 
 
K
      Budapešt SP
 
mapa Görlitz MT
 
 
 
J
 
 
 
 
K
      Budapešt SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
      Budapešt SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
     
leden                                                                                    
15-16
Januar
 
 
 
 
 
 
 
 
      Mosbach MT
 
S
 
 
 
 
 
      Nime SP
 
 
 
J
 
 
 
       
 
 
 
 
 
 
 
      Göppingen SP
 
 
 
J
 
 
 
      Göppingen SP
 
 
 
J
 
 
 
     
leden
 
Ostrav.poh.
foto Ostrava
 
 
Jx
 
Kx
 
      Ostrav.poh.
foto Ostrava
 
 
Jx
 
Kx
 
       
 
 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
 
 
 
 
       
 
 
 
 
 
 
 
     
22-23
januar
 
 
Paříž SP
CoupeDuDanube MT
Koblenz MT
Bratislava MT
S
 
 
 
 
 
 
 
 
K
K
 
   
 
 
  Göppingen MT
CoupeDuDanube MT
 Foto
Bratislava MT
S
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
   
 
 
   
 CoupeDuDanube MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
      CoupeDuDanube MT
  
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
       
 Bonn MT
 
 
 
 
 
 

 K
 
 
         
 
 
 
 
 
     
leden
 
   
 
 
 
 
 
         
 
 
 
 
 
      S.Vršovice
 Praha
Sx
 
Jx
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
         
 
 
 
 
 
         
 
 
 
 
 
     
29-30
januar
Benátky SP
GRAZ MT
S
 
 
J
 
 
   
 
  Waldkirch SP
GRAZ MT
 
 
J
J
 
 
   
 
  TBB SP
GRAZ MT
 
 
Jx
J
 
 
   
 
  Zlatá Praha SP
GRAZ MT
Sx
 
 
J
 
 
   
 
  Koblenz MT
GRAZ MT
S
 
 
J
 
 
   
 
  Koblenz MT
GRAZ MT
S
 
 
J
 
 
   
 
 
leden
 
Rybářův mem. 
foto S.Brno
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
mŽx
 
 
Rybářův mem. 
 S.Brno
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
mŽx
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
05-06N
februar
Como SP
Šamorín MT
 
 
J
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
MTK Jena
Šamorín MT
 
 
 
 
K
 
 
Ž
 
 
 
 
Berlín MT
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saint Maur SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešt SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Bílá Opava 
foto Opava
 
 
 
 
 
 
Žx
dru
 
 
 
 
Bílá Opava 
 Opava
 
 
 
 
 
 
Žx
dru
 
 
 
 
Mem.Saligera 
Mem.Podlahy K.Vary
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Mem.J.Vršeckého
USK Praha
 
 
Jx
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
Bílá Opava
Opava
S
dru
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Bílá Opava
fotoOpava
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
12-13
februar
Mödling SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Basel SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bonn MT
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Jesenského mem.
USK Praha
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M.Krůbové mem.
USK Praha
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-20
februar
Cairo SP
Koblenz MT
 
S
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moers MT
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Osnabrück MT
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
TBB SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26-27
februar
Giengen SP
Mülheim MT
Chemnitz MT
 
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chemnitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bonn MT
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Valašský fleret
foto Zlín
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
Valašský fleret
 Zlín
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
Velká cena Dukly
 D.Olomouc
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Olomoucký kord
 D.Olomouc
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.2005 - marec - březen - marzec...&.. 4.2005 - april - duben - kwiecien

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
05-06
marec
Bad Segeberg MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Luxemburg SP
TBB SP
 
 
Jx
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Bonn MT
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
Tvarůžkův mem.
S.Brno
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvarůžkův mem.
S.Brno
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Tvarůžkův mem.
S.Brno
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
12-13
marec
 
 
Donauwörth MT
Wroclaw MT
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
Ž
90-91
92-93
94-95
 
 
 
 
Donauwörth MT
Wroclaw MT
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
Ž
90-91
92-93
94-95
 
 
 
 
Stockholm SP
Wroclaw MT
 
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
90-91
92-93
94-95
 
 
 
 
 
Wroclaw MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90-91
92-93
94-95
 
 
 
 
 
Wroclaw MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90-91
92-95
 
 
 
 
 
 
Wroclaw MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
90-91
92-95
 
 
 
 
 
březen    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mem.J.Valhy
K.Vary
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-20
marec
Mödling MT
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
Ž
Ž

 
 
Mödling MT
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
Ž
Ž

 
 
Paříž SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26-27
Velikonoce
Linec MSJ+K 
 
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MSJ+K 
Foto
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MSJ+K 
 
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MSJ+K 
 
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MSJ+K 
 
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MSJ+K 
 
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
březen    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý list
Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Zlatý list
Houštka
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
02-03
april
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moravanka
Brno
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
C.Dejvic-III.VT
S.Dejvice
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
C.Dejvic-III.VT
S.Dejvice
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09-10
april
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen MT
 
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Eislingen MT
 
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
duben Čermákův mem.
foto Ostrava
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Čermákův mem.
Ostrava 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
 Litoměřice
 
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
april
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šamorín MT S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben Ještědský pohár MT
Liberec
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ještědský pohár MT
Liberec
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ještědský pohár MT
Liberec
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-24
april
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GLIWICE MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GLIWICE MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KONIN MT
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KONIN MT
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Jarní pohár MT
Praha Vršovice
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní pohár MT
Foto S.Vrš
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30-01
april
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gdansk SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HDH SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
So 30.4.    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Háskův mem.
Hradec Kr.
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mem. K.Hulínského
Písek
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5.2005 - may - květen - maj...&...6.2005 - jun - červen - czerwiec

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
Ne 1.5. PTM USK 
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
PTM USK 
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
07-08
maj
Bonn SP
Würzburg MT
Halle MT
Blava MT
S
 
 
 
 
J
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
Salzburg SP
Würzburg MT
 
Blava MT
S
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Legnano SP
 
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zurich SP
 
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Würzburg MT
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vilach SP
Würzburg MT
 
 
S
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Pražská šavle
USK Praha
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
Pražská šavle
USK Praha
 
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
14-15
maj
 1.SH-WJG
Hamburk
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 1.SH-WJG
Hamburk
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
KRAKOW MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
KRAKOW MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21-22
maj
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Talin SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bonn MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
M ČR
Brno
 
 
J
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
foto Brno
 
 
J
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28-29
maj
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
M ČR
Foto Ostrava
 
 
 
 
K
dru
 
 
 
 
 
 
M ČR
 Ostrava
 
 
 
 
K
dru
 
 
 
 
 
 
M ČR
Uh.Hradiště   S , DRU ,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
Uh.Hradiště   S , DRU ,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
04-05
jul
Würzburg MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Würzburg MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lisabon SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Barcelona SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
M ČR
foto USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
M ČR
 USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
M ČR
Písek
 
 
 
 
 
 
Ž
dru
 
 
 
 
M ČR
Písek
 
 
 
 
 
 
Ž
dru
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-12
jul
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
M ČR
S.Vršovice Praha
S
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
S.Vršovice Praha
S
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
SC Praha
 
 
J
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
SC Praha
 
 
J
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
S.Vršovice Praha
S
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
S.Vršovice Praha
S
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18-19
jul
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
M ČR
foto Bystřice n/P
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
M ČR
Bystřice n/P
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
M ČR
K.Vary
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
K.Vary
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
Opava
 
 
J
dru
K
dru
Ž
dru
 
 
 
 
M ČR
foto Opava
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
25-26
jul
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen