Výsledky podzim 2006 sezona 2006/2007
.8. 2006 August - Srpen … .9. 2006 September – Září … .10. 2006 Oktober - Říjen …

Datum

FLERET MUŽI
men's foil

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

FLERET ŽENY
women's foil

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

KORD MUŽI
men's epee

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

KORD ŽENY
women's epee

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

ŠAVLE MUŽI
men's sabre

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

ŠAVLE ŽENY
women's sabre

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V
19-26
srpen
soustředění Bystřice nad Pernštejnem   foto
Otevřený přebor ČOS (České obce sokolské)
       
9-10
září
MT V Gerlitz             MT V Gerlitz             MT V Gerlitz             MT V Gerlitz                                        
                            Přebor ČOS Plzeň             Přebor ČOS Plzeň                                        
16-17
září
Frankfurt  MT   J K       Frankfurt  MT   J K       Frankfurt  MT   J K       Frankfurt  MT   J K                                  
Brněnské kolo
foto Sokol Brno I.
  Jx Kx       Brněnské kolo
Sokol Brno I.
  Jx Kx       U.Hradiště MT
  
Sx Jx         U.Hradiště MT
  
Sx                                      
23-24
září
MT Graz  j+dr.             MT Graz  j+dr.             "Balogh" MT
Bratislava
  Jx         "Balogh" MT
Bratislava
  JX         Graz   MT S           Graz   MT S          
  š.kemp
foto Uvalno pro
   
K

Ž

  š.kemp
Uvalno pro
   
K

Ž

  Štít města Písku
S.Písek   
       
  Štít města Písku
S.Písek   
       
                             
  Stará garda
Hradec Král.
           
V
Stará garda
Hradec Král.
           
V
Stará garda
Hradec Král.
           
V
Stará garda
Hradec Král.
           
V
Stará garda
Hradec Král.
           
V
Stará garda
Hradec Král.
           
V
30září
1.říjen

Mistrovství Světa v šermu seniorů - TURÍN - 30.9.- 7.10.2006

  Magistrátní Turnaj
Sokol Vršovice
  Jx Kx Žx     Magistrátní Turnaj
Sokol Vršovice
  Jx Kx Žx                                 Turnaj Sv.Václava
ŠK Houštka
 
S
 
J
 
K
 
Ž
    Turnaj Sv.Václava
ŠK Houštka
 
S
 
J
 
Ž
     
07-08
říjen
Budapest MT     K       Budapest MT     K       Budapest MT     Kx       Budapest MT
SP Jx Warszawa
   
Jx
Kx       Budapest MT     K       Budapest MT     K      
                                                                                   
14-15
říjen
foto Bratislava SP
Halle MT
  J  
K
 
Ž
    Bratislava SP
Halle MT
  J  
K
 
Ž
    Bratislava SP   J         Bratislava SP   Jx         Sosnowiec SP   J         Sosnowiec   J        
  Mem.J.Duška
FOTO Hradec Král.
         
mŽx
  Mem.J.Duška
Hradec Král.
       
mŽx
                                                         
21-22
říjen
Londýn SP
Šamorín MT
Budapešť MT
Potsdam MT
  J    
Ž
Ž
Ž
     
Šamorín MT
Budapešť MT
Potsdam MT
       
Ž
Ž
Ž
                                                           
                              Zlatý kord
Sokol Písek
 
Sx
   
Kx
      Zlatý kord
Sokol Písek
 
Sx
   
Kx
                                 
28-29
říjen
MT K Šamorín             MT K Šamorín                                                                    
  Peterův mem MT
ČŠK Riegel Praha
Sx           Peterův mem MT
ČŠK Riegel Praha
Sx           Velká cena
Dukla Olomouc
        mŽx   Velká cena
Dukla Olomouc
  Jx     mŽx                              
.11.2006 November - Listopad … 12. 2006 December – Prosinec

Datum

FLERET MUŽI
men's foil

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

FLERET ŽENY
women's foil

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

KORD MUŽI
men's epee

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

KORD ŽENY
women's epee

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

ŠAVLE MUŽI
men's sabre

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V

ŠAVLE ŽENY
women's sabre

kat
S
ego
J
rie
K
 
Ž
 
 
V
3-9.11.

Mistrovství Evropy juniorů Poznaň 3 - 9.11.2006 , foto

I Poznaň ME   J
dru
        Poznaň ME   J
dru
        Poznaň ME   J
dru
        Poznaň ME   J
dru
        Poznaň ME   J
dru
        Poznaň ME   J
dru
       
04-06
listopad
Šamorín MT           Šamorín MT                                                                  
                            CzechOpen
Praha&sp;
    Kx Žx     CzechOpen
Praha&sp;
    Kx Žx                                
11-12
listopad
Lucemburg SP
Salzburg MT
  J
K

Ž
     
Salzburg MT
TBB MT
   
K
K

Ž
    Lucemburg SP   J                                                  
                            Lázeňský pohár MT
K.Vary
Sx                                                    
18-19
listopad
Madrid SP   j                       Laupheim SP   Jx                                                  
Opavský listopad
foto Opava
 
Sx
     
Žx
    Opavský listopad
Opava
 
Sx
     
Žx
                  Tima Cup
K.Vary
Sx Jx         Opavský listopad
Opava
S
dru
J
K

Ž
    Opavský listopad
foto Opava
S J K      
25-26
listopad
                                          Heidenheim MT     K       Dormagen SP   J         Dormagen SP   J        
  Tuláčkův mem.
Ostrava
  Jx Kx       Tuláčkův mem.
Ostrava
  Jx Kx        
K.Vary
      Žx mŽx    
K.Vary
      Žx mŽx                              
02-03
prosinec
Leszno SP   J         Leszno SP   J         Tourcoing SP   Jx         TBB SP   Jx                                    
Mladé naděje
Brno
        mŽx   Mladé naděje
Brno
        mŽx                                                          
09-10
prosinec
Bratislava MT       Ž     Bratislava MT       Ž     Reutlingen MT Sx                                                    
Brněnský krokodýl
Brno
Sx           Turnaj 17.lisopadu
USK Praha
Sx                                       Sváťova šavle
USK Praha
S J K Ž     Sváťova šavle
USK Praha ,,
S J K      
16-17
prosinec
MT K Mödling
Steinfurt SP
  J         MT K Mödling
Bochum SP
  J         Mödling MT     K       Mödling MT     K                                  
Ještědský kalíšek
foto Liberec
      Žx mŽx   Ještědský kalíšek
foto Liberec
      Žx mŽx   Cena R.Kratochvíla
S.Vršovice
Sx           Cena R.Kratochvíla
S.Vršovice
Sx