èinnost rozhodèích

Cena Rudolfa Kratochvíla

kord - senioøi

16.12.2006

 

 

      Hlavní poøadí

 

 Poø   Jméno   Køestní jméno   Národ   Klub 
 1   PITRA   Pavel      SC PRAHA 
 2   CHALOUPKA   Ales      SC PRAHA 
 3   CAPEK   Martin      SC PRAHA 
 3   KUBICEK   Tomas      D. OLOMOUC 
 5   AMBROZ   Matyas      USK 
 6   HOYER   Martin      SC PRAHA 
 7   STRAKA   Tomas      SC PRAHA 
 8   SOCHOR   Frantisek      USK 
 9   KRUPAR   Petr      K.VARY 
 10   JUNGMANN   Ales      SC PRAHA 
 11   JURKA   Tomas      D. OLOMOUC 
 12   JAMBOR   Stanislav      K.VARY 
 13   KOVARIK   Tomas      USK 
 14   KASPAR   Daniel      S.PLZEÒ 
 15   SPATENKA   Martin      D. OLOMOUC 
 16   KNAP   Ladislav      LIBEREC 
 17   SEIDL   Julian      DEJVICE 
 18   ŠEDIVÝ   Petr      PÍSEK 
 19   SEDIVY   Jan      PÍSEK 
 20   KUBEC   Zdenek      SC PRAHA 
 21   SVANDA   Pavel      USK 
 22   POLIVKA   Ondrej      D.PRAHA 
 23   SNOPEK   Miroslav      UH.HRADIŠTÌ 
 24   HAVEL   Radek      HF PRAHA 
 25   PERLIK   Vaclav      HF PRAHA 
 26   STOCEK   Jan      LIBEREC 
 27   KUF   Jan      D.PRAHA 
 28   DANA   Petr      USK 
 29   KOLBE   Stanislav      EKONOM 
 30   GIANNETTI   Giulia      HF PRAHA 
 31   JAKUBICEK   Jan      D.PRAHA 
 32   KOPLIK   Dan      D. OLOMOUC 
 33   DITRICH   Jan      UH.HRADIŠTÌ 
 34   JANKO   Tomᚠ     D.PRAHA 
 35   KAIZER   Michal      SC PRAHA 
 36   MYSKA   Martin      K.VARY 
 37   CIMLER   Cestmir      USK 
 38   TYLECEK   Libor      EKONOM 
 39   BALKO   Stefan      LITOMÌØICE 
 40   HRUDKA   Bohumil      MOPE 
 41   PREISZLER   Ales      D.PRAHA 
 42   KRMASEK   Ondrej      PLZEÒ 
 43   VESELSKY   Karel      VRŠOVICE 
 44   VITEK   Daniel      K.VARY 
 45   CILKA   Stepan      VRŠOVICE 
 46   VAVRA   Miroslav      FST 
 47   VALKOVIC   Martin      SC PRAHA 
 48   HOLEK   Petr      K.VARY 
 49   TRCKA   Roman      D. OLOMOUC 
 50   KARASEK   Libor      D. OLOMOUC 
 51   JINDRA   Jan      MOPE 
 52   STRITEZSKY   Petr      EKONOM 
 53   CERNY   Vojtech      HF PRAHA 
 54   BAJER   Jiri      D. OLOMOUC 
 55   HRUDKA   Jakub      MOPE 
 56   PRYL   Dobromil      VRŠOVICE 
 57   LNENICKA   Petr      BRNO 
 58   HANOUSEK   Jarosla      VRŠOVICE 
 59   HOFMAN   David      USK 
 60   CIMPA   Miroslav      S.PLZEÒ 
 61   KOURIL   Jan      UH.HRADIŠTÌ 
 62   HORACEK   Michal      MOPE 
 63   KRAJSA   Tomas      K.VARY 
 64   PANUSKA   Martin      EKONOM 
 65   MICHALEC   Pavel      S.PLZEÒ 
 66   HORT   Ondrej      VRŠOVICE 
 67   SEIDL   Jan      DEJVICE 
 68   MYSKA   Pavel      K.VARY 
 68   LORENC   Adam      EKONOM 
 70   LOBKO   Radek      EKONOM 
 71   BODO   Jiri      LITOMÌØICE 
 72   FRANEK   Josef      S.PLZEÒ 
 73   KUPKA   Tomas      DEJVICE 
 74   KINDL   David      D.PRAHA 
 75   SLAMA   Petr      D.PRAHA 
 76   SLIMÁÈEK   Václav      FST 
 76   PERNER   David      EKONOM 
 78   TALÍK   Michal      HF PRAHA 

 

 

 

      Ètvrt finale

 

 CAPEK Martin  Sc Praha
       CAPEK Martin
 STRAKA Tomas  Sc Praha     15/11
         PITRA Pavel
 AMBROZ Matyas  Usk       15/9
       PITRA Pavel  
 PITRA Pavel  Sc Praha     15/14  
           PITRA Pavel
 CHALOUPKA Ales  Sc Praha         15/9
       CHALOUPKA Ales  
 HOYER Martin  Sc Praha     15/10  
         CHALOUPKA Ales
 SOCHOR Frantisek  Usk       15/11
       KUBICEK Tomas
 KUBICEK Tomas  D. Olomouc     15/12

 

 

 

      Eliminace 64

 

 CAPEK Martin  Sc Praha
       CAPEK Martin
64   PANUSKA Martin  Ekonom     15/2
         CAPEK Martin
33   STOCEK Jan  Liberec       15/9
       STOCEK Jan  
32   BALKO Stefan  Litomìøice     15/10  
           CAPEK Martin
17   KASPAR Daniel  S.Plzeò         15/10
       KASPAR Daniel  
48   HOLEK Petr  K.Vary     15/7  
         KASPAR Daniel
49   TRCKA Roman  D. Olomouc       15/7
       KUBEC Zdenek
16   KUBEC Zdenek  Sc Praha     15/6
 
 JURKA Tomas  D. Olomouc
       JURKA Tomas
56   PRYL Dobromil  Vršovice     15/11
         JURKA Tomas
41   VITEK Daniel  K.Vary       15/11
       SVANDA Pavel  
24   SVANDA Pavel  Usk     15/3  
           STRAKA Tomas
25   MYSKA Martin  K.Vary         15/6
       KOLBE Stanislav  
40   KOLBE Stanislav  Ekonom     15/8  
         STRAKA Tomas
57   LNENICKA Petr  Brno       15/7
       STRAKA Tomas
 STRAKA Tomas  Sc Praha     15/10
 
 AMBROZ Matyas  Usk
       AMBROZ Matyas
60   CIMPA Miroslav  S.Plzeò     15/4
         AMBROZ Matyas
37   PREISZLER Ales  D.Praha       15/9
       HAVEL Radek  
28   HAVEL Radek  Hf Praha     15/11  
           AMBROZ Matyas
21   KNAP Ladislav  Liberec         15/8
       KNAP Ladislav  
44   VAVRA Miroslav  Fst     15/14  
         KNAP Ladislav
53   CERNY Vojtech  Hf Praha       15/14
       ŠEDIVÝ Petr
12   ŠEDIVÝ Petr  Písek     15/9
 
13   KOVARIK Tomas  Usk
       KOVARIK Tomas
52   STRITEZSKY Petr  Ekonom     15/5
         KOVARIK Tomas
45   JAKUBICEK Jan  D.Praha       15/7
       JAKUBICEK Jan  
20   JANKO Tomᚠ D.Praha     15/14  
           PITRA Pavel
29   CIMLER Cestmir  Usk         15/12
       DANA Petr  
36   DANA Petr  Usk     15/6  
         PITRA Pavel
61   KOURIL Jan  Uh.Hradištì       15/5
       PITRA Pavel
 PITRA Pavel  Sc Praha     15/5
 
 CHALOUPKA Ales  Sc Praha
       CHALOUPKA Ales
62   HORACEK Michal  Mope     15/12
         CHALOUPKA Ales
35   HRUDKA Bohumil  Mope       15/9
       PERLIK Vaclav  
30   PERLIK Vaclav  Hf Praha     15/7  
           CHALOUPKA Ales
19   SPATENKA Martin  D. Olomouc         15/11
       SPATENKA Martin  
46   VALKOVIC Martin  Sc Praha     15/6  
         SPATENKA Martin
51   JINDRA Jan  Mope       15/12
       SEDIVY Jan
14   SEDIVY Jan  Písek     15/9
 
11   JAMBOR Stanislav  K.Vary
       JAMBOR Stanislav
54   BAJER Jiri  D. Olomouc     15/13
         JAMBOR Stanislav
43   GIANNETTI Giulia  Hf Praha       15/11
       GIANNETTI Giulia  
22   KAIZER Michal  Sc Praha     15/12  
           HOYER Martin
27   SNOPEK Miroslav  Uh.Hradištì         15/10
       SNOPEK Miroslav  
38   KRMASEK Ondrej  Plzeò     15/6  
         HOYER Martin
59   HOFMAN David  Usk       15/7
       HOYER Martin
 HOYER Martin  Sc Praha     15/10
 
 JUNGMANN Ales  Sc Praha
       JUNGMANN Ales
58   HANOUSEK Jarosla  Vršovice     15/12
         JUNGMANN Ales
39   VESELSKY Karel  Vršovice       15/8
       POLIVKA Ondrej  
26   POLIVKA Ondrej  D.Praha     15/8  
           SOCHOR Frantisek
23   SOCHOR Frantisek  Usk         15/12
       SOCHOR Frantisek  
42   CILKA Stepan  Vršovice     15/8  
         SOCHOR Frantisek
55   HRUDKA Jakub  Mope       15/5
       SEIDL Julian
10   SEIDL Julian  Dejvice     15/5
 
15   KUBICEK Tomas  D. Olomouc
       KUBICEK Tomas
50   KARASEK Libor  D. Olomouc     15/10
         KUBICEK Tomas
47   KOPLIK Dan  D. Olomouc       15/11
       KOPLIK Dan  
18   DITRICH Jan  Uh.Hradištì     15/7  
           KUBICEK Tomas
31   TYLECEK Libor  Ekonom         15/13
       KUF Jan  
34   KUF Jan  D.Praha     15/5  
         KRUPAR Petr
63   KRAJSA Tomas  K.Vary       15/10
       KRUPAR Petr
 KRUPAR Petr  K.Vary     15/13

 

 

 

      Poøadí, kolo è. 1

 

 Poø   Jméno   Køestní jméno   Národ   Klub   Vítìzství/zápas   Zd-zo   Zd   Skupina 
 1   CAPEK   Martin      SC PRAHA   1.000   22   30   qualifié 
 2   KRUPAR   Petr      K.VARY   1.000   20   30   qualifié 
 2   CHALOUPKA   Ales      SC PRAHA   1.000   20   30   qualifié 
 2   PITRA   Pavel      SC PRAHA   1.000   20   30   qualifié 
 5   AMBROZ   Matyas      USK   1.000   18   30   qualifié 
 6   HOYER   Martin      SC PRAHA   1.000   18   25   qualifié 
 7   JUNGMANN   Ales      SC PRAHA   1.000   15   25   qualifié 
 8   STRAKA   Tomas      SC PRAHA   1.000   14   30   qualifié 
 9   JURKA   Tomas      D. OLOMOUC   1.000   14   25   qualifié 
 10   SEIDL   Julian      DEJVICE   1.000   11   25   qualifié 
 11   JAMBOR   Stanislav      K.VARY   0.833   15   27   qualifié 
 12   ŠEDIVÝ   Petr      PÍSEK   0.833   14   29   qualifié 
 13   KOVARIK   Tomas      USK   0.800   10   23   qualifié 
 14   SEDIVY   Jan      PÍSEK   0.800   7   21   qualifié 
 15   KUBICEK   Tomas      D. OLOMOUC   0.800   6   23   qualifié 
 16   KUBEC   Zdenek      SC PRAHA   0.800   5   22   qualifié 
 16   KASPAR   Daniel      S.PLZEÒ   0.800   5   22   qualifié 
 18   DITRICH   Jan      UH.HRADIŠTÌ   0.667   10   27   qualifié 
 19   SPATENKA   Martin      D. OLOMOUC   0.667   9   27   qualifié 
 20   JANKO   Tomᚠ     D.PRAHA   0.667   6   24   qualifié 
 21   KNAP   Ladislav      LIBEREC   0.667   5   25   qualifié 
 22   KAIZER   Michal      SC PRAHA   0.667   4   24   qualifié 
 22   SOCHOR   Frantisek      USK   0.667   4   24   qualifié 
 22   SVANDA   Pavel      USK   0.667   4   24   qualifié 
 25   MYSKA   Martin      K.VARY   0.667   3   23   qualifié 
 26   POLIVKA   Ondrej      D.PRAHA   0.600   7   20   qualifié 
 27   SNOPEK   Miroslav      UH.HRADIŠTÌ   0.600   5   21   qualifié 
 28   HAVEL   Radek      HF PRAHA   0.600   4   20   qualifié 
 28   CIMLER   Cestmir      USK   0.600   4   20   qualifié 
 30   PERLIK   Vaclav      HF PRAHA   0.600   2   20   qualifié 
 31   TYLECEK   Libor      EKONOM   0.600   2   16   qualifié 
 32   BALKO   Stefan      LITOMÌØICE   0.600   -3   18   qualifié 
 33   STOCEK   Jan      LIBEREC   0.500   2   23   qualifié 
 34   KUF   Jan      D.PRAHA   0.500   1   24   qualifié 
 35   HRUDKA   Bohumil      MOPE   0.500   1   22   qualifié 
 36   DANA   Petr      USK   0.500   0   19   qualifié 
 37   PREISZLER   Ales      D.PRAHA   0.500   -1   21   qualifié 
 38   KRMASEK   Ondrej      PLZEÒ   0.500   -2   24   qualifié 
 39   VESELSKY   Karel      VRŠOVICE   0.500   -3   22   qualifié 
 40   KOLBE   Stanislav      EKONOM   0.500   -4   22   qualifié 
 41   VITEK   Daniel      K.VARY   0.500   -5   22   qualifié 
 42   CILKA   Stepan      VRŠOVICE   0.500   -7   18   qualifié 
 43   GIANNETTI   Giulia      HF PRAHA   0.400   1   20   qualifié 
 44   VAVRA   Miroslav      FST   0.400   1   17   qualifié 
 45   JAKUBICEK   Jan      D.PRAHA   0.400   0   19   qualifié 
 46   VALKOVIC   Martin      SC PRAHA   0.400   -1   18   qualifié 
 47   KOPLIK   Dan      D. OLOMOUC   0.400   -2   18   qualifié 
 47   HOLEK   Petr      K.VARY   0.400   -2   18   qualifié 
 49   TRCKA   Roman      D. OLOMOUC   0.400   -3   20   qualifié 
 50   KARASEK   Libor      D. OLOMOUC   0.400   -4   17   qualifié 
 51   JINDRA   Jan      MOPE   0.400   -5   16   qualifié 
 52   STRITEZSKY   Petr      EKONOM   0.400   -5   15   qualifié 
 53   CERNY   Vojtech      HF PRAHA   0.333   -2   23   qualifié 
 54   BAJER   Jiri      D. OLOMOUC   0.333   -3   24   qualifié 
 55   HRUDKA   Jakub      MOPE   0.333   -3   20   qualifié 
 56   PRYL   Dobromil      VRŠOVICE   0.333   -4   20   qualifié 
 57   LNENICKA   Petr      BRNO   0.333   -6   20   qualifié 
 58   HANOUSEK   Jarosla      VRŠOVICE   0.333   -6   18   qualifié 
 59   HOFMAN   David      USK   0.333   -7   19   qualifié 
 60   CIMPA   Miroslav      S.PLZEÒ   0.333   -8   15   qualifié 
 61   KOURIL   Jan      UH.HRADIŠTÌ   0.200   -4   19   qualifié 
 62   HORACEK   Michal      MOPE   0.200   -5   18   qualifié 
 63   KRAJSA   Tomas      K.VARY   0.200   -8   15   qualifié 
 64   PANUSKA   Martin      EKONOM   0.200   -9   14   qualifié 
 65   MICHALEC   Pavel      S.PLZEÒ   0.200   -10   14   éliminé 
 66   HORT   Ondrej      VRŠOVICE   0.200   -10   13   éliminé 
 67   SEIDL   Jan      DEJVICE   0.200   -11   12   éliminé 
 68   MYSKA   Pavel      K.VARY   0.200   -12   12   éliminé 
 68   LORENC   Adam      EKONOM   0.200   -12   12   éliminé 
 70   LOBKO   Radek      EKONOM   0.167   -10   17   éliminé 
 71   BODO   Jiri      LITOMÌØICE   0.167   -13   13   éliminé 
 72   FRANEK   Josef      S.PLZEÒ   0.000   -11   19   éliminé 
 73   KUPKA   Tomas      DEJVICE   0.000   -11   14   éliminé 
 74   KINDL   David      D.PRAHA   0.000   -13   17   éliminé 
 75   SLAMA   Petr      D.PRAHA   0.000   -16   14   éliminé 
 76   SLIMÁÈEK   Václav      FST   0.000   -21   9   éliminé 
 76   PERNER   David      EKONOM   0.000   -21   9   éliminé 
 78   TALÍK   Michal      HF PRAHA   0.000   -26   4   éliminé 

 

 

 

      Skupiny, kolo è. 1

 

Skupina è. 1

V/Z Zd-zo ZD
JAMBOR Stanislav K.Vary   V V V V V 2 5/6 15 27
JANKO TomᚠD.Praha 3   V V V V 1 4/6 6 24
DANA Petr Usk 1 2   V V V 1 3/6 0 19
TALÍK Michal Hf Praha 0 2 0   0 1 1 0/6 -26 4
PRYL Dobromil Vršovice 2 3 2 V   V 3 2/6 -4 20
BODO Jiri Litomìøice 1 1 2 V 4   0 1/6 -13 13
CAPEK Martin Sc Praha V V V V V V   6/6 22 30

 

Skupina è. 2

V/Z Zd-zo ZD
LOBKO Radek Ekonom   2 0 3 4 V 3 1/6 -10 17
AMBROZ Matyas Usk V   V V V V V 6/6 18 30
ŠEDIVÝ Petr Písek V 4   V V V V 5/6 14 29
MYSKA Martin K.Vary V 0 3   V V V 4/6 3 23
PREISZLER Ales D.Praha V 1 2 3   V V 3/6 -1 21
PERNER David Ekonom 2 1 1 1 0   4 0/6 -21 9
BAJER Jiri D. Olomouc V 4 4 3 3 V   2/6 -3 24

 

Skupina è. 3

V/Z Zd-zo ZD
KRMASEK Ondrej Plzeò   V 3 V 2 4 V 3/6 -2 24
VESELSKY Karel Vršovice 3   V V 0 4 V 3/6 -3 22
DITRICH Jan Uh.Hradištì V 3   V 4 V V 4/6 10 27
HOFMAN David Usk 4 4 1   0 V V 2/6 -7 19
PITRA Pavel Sc Praha V V V V   V V 6/6 20 30
VITEK Daniel K.Vary V V 2 2 3   V 3/6 -5 22
KINDL David D.Praha 4 3 1 4 1 4   0/6 -13 17

 

Skupina è. 4

V/Z Zd-zo ZD
HRUDKA Jakub Mope   V 4 V 0 3 3 2/6 -3 20
SLAMA Petr D.Praha 0   2 3 4 4 1 0/6 -16 14
KNAP Ladislav Liberec V V   3 2 V V 4/6 5 25
LNENICKA Petr Brno 3 V V   1 4 2 2/6 -6 20
CHALOUPKA Ales Sc Praha V V V V   V V 6/6 20 30
KOLBE Stanislav Ekonom V V 3 V 0   4 3/6 -4 22
SVANDA Pavel Usk V V 1 V 3 V   4/6 4 24

 

Skupina è. 5

V/Z Zd-zo ZD
FRANEK Josef S.Plzeò   4 1 2 4 4 4 0/6 -11 19
SOCHOR Frantisek Usk V   3 V V V 1 4/6 4 24
STRAKA Tomas Sc Praha V V   V V V V 6/6 14 30
HRUDKA Bohumil Mope V 2 4   1 V V 3/6 1 22
KUF Jan D.Praha V 3 4 V   2 V 3/6 1 24
CILKA Stepan Vršovice V 1 1 1 V   V 3/6 -7 18
CERNY Vojtech Hf Praha V V 3 3 3 4   2/6 -2 23

 

Skupina è. 6

V/Z Zd-zo ZD
SPATENKA Martin D. Olomouc   3 V V V 4 V 4/6 9 27
KAIZER Michal Sc Praha V   4 V V 0 V 4/6 4 24
HANOUSEK Jarosla Vršovice 2 V   3 V 1 2 2/6 -6 18
STOCEK Jan Liberec 2 2 V   V 4 V 3/6 2 23
SLIMÁÈEK Václav Fst 3 3 0 2   0 1 0/6 -21 9
KRUPAR Petr K.Vary V V V V V   V 6/6 20 30
CIMPA Miroslav S.Plzeò 1 2 V 1 V 1   2/6 -8 15

 

Skupina è. 7

V/Z Zd-zo ZD
TRCKA Roman D. Olomouc   V 3 4 V 3 2/5 -3 20
PANUSKA Martin Ekonom 4   V 4 1 0 1/5 -9 14
KOURIL Jan Uh.Hradištì V 3   3 4 4 1/5 -4 19
KASPAR Daniel S.Plzeò V V V   V 2 4/5 5 22
CIMLER Cestmir Usk 4 V V 1   V 3/5 4 20
SEDIVY Jan Písek V V V V 1   4/5 7 21

 

Skupina è. 8

V/Z Zd-zo ZD
BALKO Stefan Litomìøice   V V V 2 1 3/5 -3 18
MYSKA Pavel K.Vary 4   V 2 0 1 1/5 -12 12
HORACEK Michal Mope 4 4   2 V 3 1/5 -5 18
GIANNETTI Giulia Hf Praha 3 V V   4 3 2/5 1 20
SNOPEK Miroslav Uh.Hradištì V V 3 V   3 3/5 5 21
JURKA Tomas D. Olomouc V V V V V   5/5 14 25

 

Skupina è. 9

V/Z Zd-zo ZD
KOVARIK Tomas Usk   V4 V 4 V V 4/5 10 23
POLIVKA Ondrej D.Praha 1   V V V 4 3/5 7 20
KOPLIK Dan D. Olomouc 3 1   4 V V 2/5 -2 18
KUBEC Zdenek Sc Praha V 2 V   V V 4/5 5 22
KRAJSA Tomas K.Vary 4 1 2 3   V 1/5 -8 15
LORENC Adam Ekonom 0 V 3 1 3   1/5 -12 12

 

Skupina è. 10

V/Z Zd-zo ZD
MICHALEC Pavel S.Plzeò   2 3 1 3 V 1/5 -10 14
HOLEK Petr K.Vary V   4 2 2 V 2/5 -2 18
KUBICEK Tomas D. Olomouc V V   3 V V 4/5 6 23
JUNGMANN Ales Sc Praha V V V   V V 5/5 15 25
PERLIK Vaclav Hf Praha V V 3 2   V 3/5 2 20
KUPKA Tomas Dejvice 4 3 2 2 3   0/5 -11 14

 

Skupina è. 11

V/Z Zd-zo ZD
JINDRA Jan Mope   V V 4 2 0 2/5 -5 16
SEIDL Jan Dejvice 2   V 2 1 2 1/5 -11 12
JAKUBICEK Jan D.Praha 4 3   V V 2 2/5 0 19
KARASEK Libor D. Olomouc V V 3   1 3 2/5 -4 17
TYLECEK Libor Ekonom V V 1 V   0 3/5 2 16
HOYER Martin Sc Praha V V V V V   5/5 18 25

 

Skupina è. 12

V/Z Zd-zo ZD
SEIDL Julian Dejvice   V V V V V 5/5 11 25
HORT Ondrej Vršovice 3   V 0 2 3 1/5 -10 13
VALKOVIC Martin Sc Praha 2 3   V 3 V 2/5 -1 18
VAVRA Miroslav Fst 4 V 1   V 2 2/5 1 17
STRITEZSKY Petr Ekonom 3 V V 1   1 2/5 -5 15
HAVEL Radek Hf Praha 2 V 3 V V   3/5 4 20