Výsledky z Turnajů  podzim 9-12. 2009 - sezona 2009/2010,  !!! ROZPISY a KALENDÁŘ sledujte na http://www.czechfencing.com

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
15-22
srpen
Letní šermířské soustř. Bystřice, Formular bezinfekčnosti    spolecne foto ,
  foto ze 15.8 , 16.8 , 17.8 , 18.8 , 19.8 , 20.8 , 21.8 , 22.8 ,
                                                       
august
 
Otevř. př. ČOS
Bystřice nad P.
  J K Ž   Otevř. př. ČOS
Bystřice nad P.
  J K Ž                                                          
5-6
september
                                                                                   
září                                                                                    
12-13
september
Lucemburg SP
Görlitz MT
  J
 
       
V
Lucemburg SP
Görlitz MT
  J
 
       
V
Lucemburg SP
Görlitz MT
  Jx
 
       
V
 
Görlitz MT
   
 
       
V
 
Konín MT
   
 
 
K
       
Konín MT
   
 
 
K
     
září
 
Tur. Z.Mynaříka
foto S.Šternberk
 
 
     
Ž
 
mŽx
 
 
Tur. Z.Mynaříka
foto S.Šternberk
 
 
     
Ž
 
 
 
             
 
 
 
             
 
 
 
             
 
 
 
           
 
 
 
19-20
september
Graz MT 
Bocholt MT
S
 
 
 
 
K
 
 
  Graz MT 
Bocholt MT
S
 
 
 
 
K
 
 
    
 
   
 
          
 
   
 
          
 
   
 
          
 
   
 
       
září
 
 
Magistrátní Tur.
Vršovice
St. Garda Hr.Král
 
 
 
Jx
 
 
Kx
 
   
 
 
 
V
Magistrátní Tur.
Vršovice
St. Garda Hr.Král
 
 
 
Jx
 
 
Kx
 
   
 
 
 
V
VT Praha 21-23
Uh.Hradiště MT
St. Garda Hr.Král
S
Sx
 
J
Jx
 
     
 
 
 
V
 
 
St. Garda Hr.Král
         
 
 
 
V
 
 
St. Garda Hr.Král
         
 
 
 
V
 
 
St. Garda Hr.Král
         
 
 
 
V
26-27
september
                                                                                   
září                                                                                    
30.9.-8.10.2009 ... Mistrovství světa seniorů Antalya, Turecko program

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
03-04
oktober
Budapešt MT 
Hof MT
   
J
K
 
      Budapešt MT 
Hof MT
   
J
K
 
      Budapešt MT 
 
   
 
Kx
 
      Budapešt MT 
Warszawa SP 
   
Jx
Kx
 
      Vídeň MT 
 
   
 
K
 
      Vídeň MT 
 
   
 
K
 
     
říjen
 
 
   
 
foto FM Mot. Tep.
 
 
       
 
 
 
V
Mem. J.Duška
Hr.Králové
Moteli Teplice
         
mŽx
 
 
 
V
   
 
Moteli Teplice
 
 
       
 
 
 
V
   
 
foto ZC Moteli Teplice
 
 
       
 
 
 
V
Tur. Sv. Václava
Houštka
 
 
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 
 
 
 
Tur. Sv. Václava
Houštka
 
 
S
 
 
J
 
 
K
 
 
 
 
 
 
10-11
oktober
Bratislava SP
 
  J
 
        Bratislava SP
 
  J
 
        Bratislava SP
 
  Jx
 
        Bratislava SP
 
  Jx
 
        Sosnowiec SP
 
  J
 
        Sosnowiec SP
 
  J
 
       
říjen
 
     
 
       
 
 
 
             
 
 
 
 Czech Open
SC Praha
     
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 Czech Open
SC Praha
     
Kx
 
Žx
 
 
 
 
             
 
 
 
           
 
 
 
17-18
oktober
Londýn SP
Šamorín MT
  J
 
 
K
       
Šamorín MT
   
 
 
K
       
Bonn MT
   
 
 
K
        
 
   
 
         
Gödöllö MT
   
 
 
K
       
Gödöllö MT
   
 
 
K
     
říjen
 
 
Mladé naděje
foto S.Brno
VelVet Šternberk
 
 
   
 
 
Žx
 
 
mŽx
 
 
 
V
Mladé naděje
foto S.Brno
VelVet Šternberk
 
 
   
 
 
Žx
 
 
mŽx
 
 
 
V
 
 
VelVet Šternberk
 
 
   
 
 
 
 

 
 
 
V
 
 
VelVet Šternberk
 
 
   
 
 
 
 

 
 
 
V
             
 
 
 
           
 
 
 
24-25
oktober
             
 
 
 
 
TBB MT
   
 
 
K
                   
 
 
 
             
 
 
 
             
 
 
 
             
 
 
 
říjen
 
Brn. krokodýl
 S.Brno
 
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
             
 
 
 
Lázeňský pohár
K.Vary MT
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
Tima cup
K.Vary 
 
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 Gent ST
 
S
 
       
 
 
 
           
 
 
 
1.11. - 6.11.2009 ... Mistrovství Evropy juniorů - Odense, Denmark    program
31.říjen
1.listopad
Odense ME 
Dánsko
  J
eq
      Odense ME 
Dánsko
  J
eq
      Odense ME 
Dánsko
  J
eq
      Odense ME 
Dánsko
  J
eq
      Odense ME 
Dánsko
  J
eq
      Odense ME 
Dánsko
  J
eq
     
31.říjen
1.listopad
Opav. listopad
foto Opava
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Opav. listopad
foto Opava
 
 
   
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Velká cena Dukly
D.Olomouc
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
Velká cena Dukly
D.Olomouc
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
Žx
 
 
Opav. listopad
foto I , H , C  
DRU
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
Opav. listopad
Opava
 
S
 
J
 
K
 
 
 
 
07-08
november
Halle MT 
 
   
 
K
 
        
 
   
 
          
 
   
 
          
 
   
 
          
 
   
 
          
 
   
 
       
listopad
 
Tuláčkův mem.
foto Ostrava
 
Sx
 
Jx
     
 
 
 
Tuláčkův mem.
 Ostrava
 
Sx
 
Jx
     
 
 
 
             
 
 
 
             
 
 
 
             
 
 
 
           
 
 
 
14-15
november
 
Amsterdam ST
Madrid SP
Salzburg MT
S
 
 
 
J
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Salzburg MT
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laupheim SP
Mödling MT
 
 
 
 
Jx
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling MT
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
 
foto Meylan MT
S
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meylan MT
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad                                                                                          
21-22
november
                                           
Heidenheim MT
     
Kx
                                 
listopad
 
Peter.m.,Riegel
 
 Sx
 
 
 
     
 
 
 
Peter.m.,Riegel
Militaria ,USK 
 Sx
 
 
 Jx
 
 Kx
   
 
 
 
Zlatý kord
S.Písek 
 
Sx
 
Jx
     
 
 
 
Zlatý kord
S.Písek 
 
Sx
 
Jx
     
 
 
 
Sokol Cup MT 
foto M S.Brno 
Sx
 
 
 
     
 
 
 
Sokol Cup MT 
foto S S.Brno 
Sx
 
 
 
     
 
 
 
28-29
november
 
 
Leszno SP
Cabries MT
 
 
 
 
J
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leszno SP
Cabries MT
 
 
 
 
J
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reutlingen MT
 
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TBB SP
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Cz. Master Cup
foto Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cz. Master Cup
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
             
 
 
 
Cz. Master Cup
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
           
 
 
 

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
5-6
december
Lignano SP
 
  J
 
      Lignano SP
 
  J
 
      Lignano SP
 
  Jx
 
      Lignano SP
 
  Jx
 
      Lignano SP
 
  J
 
      Lignano SP
 
  J
 
     
prosinec
 
Ještědský kalíšek
foto Liberec
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
Ještědský kalíšek
foto Liberec
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
Cena R.Kratochvíla
foto D S.Vršovice
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Cena R.Kratochvíla
foto ZC S.Vršovice
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
december
Steinfurt SP
Mödling MT
  J
 
 
K
      Bochum SP
Mödling MT
  J
 
 
K
       
 
             
 
            Göppingen MT
 
   
 
K
 
      Göppingen MT
 
   
 
K
 
     
prosinec
 
Brn.Krokodýl
 S.Brno
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turnaj 17.list.
 USK Praha
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Štít Města Písku
S.Písek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
Štít Města Písku
S.Písek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-20
december
 
 
            Ankara MT     K        
 
             
 
             
 
             
 
           
prosinec
 
                            Pražský Maraton
foto D Dukla Praha
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pražský Maraton
Dukla Praha
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 !!! ROZPISY a KALENDÁŘ sledujte na
http://www.czechfencing.com

Věkové kategorie  
v sezoně 2009/2010:  
senioři, seniorky starší 20 let bez omezeníS junioři, juniorky 90 a mladší  .J kadeti, kadetky 93 a mladší  K žáci, žákyně 95 a mladší  Ž mladší žáci, mladší žákyně 97 a mladší  
veteráni věkové kategorie dle pořadateleV
x = soutěž se počítá do Českého poháru.  V kordu mužů a žen jsou označeny domácí i mezinárodní soutěže.  Ve fleretu mužů a žen jsou označeny jen domácí soutěže. V šavli se zatím počítají všechny
MT - mezinárodní Tur.;ST - satelitní Tur.; SP - světový pohár; GP - Grand Prix FIE