Výsledky z turnajů jaro 1-6. 2012 - sezona 2011/2012,  !!! rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com >
1.2012 leden -januar, styczen, január

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
7-8
januar
 
Lignano SP
Heidenheim U23
OstCup Mödling MT
 
 S
 
 J
 
 
 
 
K
 
 
Ž
    Bělehrad SP
 
OstCup Mödling MT
 
 
 
 J
 
 
 
 
K
 
 
Ž
    Lignano SP
 
 
 
  
 
Jx
 
 
        Dijon SP
 
 
 
  
 
Jx
 
 
        Lignano SP
 
 
  J
 
 
        Lignano SP
 
 
  J
 
 
       
leden 
 
Hugo Graf
 Teplice
           
V
Hugo Graf
 Teplice
           
V
Hugo Graf
 Teplice
           
V
Hugo Graf
 Teplice
           
V
 
 
           
 
 
 
           
 
14-15
januar
Gdaňsk U23
Bratislava ECC
S
 
 
 
 
K
  
 
    Gdaňsk U23
Poznaň ECC
S
 
 
 
 
K
  
 
    Reutlingen MT
Bratislava ECC
S
 
 
 
 
K
  
 
     
Bratislava ECC
 
 
 
 
 
K
  
 
    Kodaň ST
  Reykjavik ECC
 S
 
   
K
  
 
     
Reykjavik ECC
 
S
   
K
  
 
   
leden 
 
Jesen. mem.
USK Praha
 
Sx
 
+Jx
       
 
Krůbové mem.
USK Praha
 
Sx
 
+Jx
       
 
 
 
           
 
 
 
           
 
 
 
           
 
 
 
           
 
21-22
januar
Mödling SP
 
 
 
 
J
 
 
 
 
  
 
    Zagreb SP
 
 
  J
 
 
 
 
  
 
    Basilej SP
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
  
 
    Mödling SP
 
 
 
 
Jx
 
 
  
 
  
 
    Dourdan SP
Budapešť U23
 Akadem.Wien
 
 S
 S
J
 
 
  
 
  
 
    Dourdan SP
 
 Akadem.Wien
 
 
 S
J
 
 
  
 
  
 
   
leden 
 
Čerm. mem.
Foto O. Ostrava
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Čermákův mem.
foto I Ostrava
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
mem.dr.Vrat,Jandy 
SC Praha
 
Sx
 
 
       
 
 
 
           
 
 
 
           
 
 
 
           
 
29-30
januar
 
Paříž SP
Graz MT
Warszawa ECC
 Šamorín
S
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
K
 
  
 
 
 
 
   
Graz MT
Satu Mare ECC
 Šamorín
 
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
K
 
  
 
 
 
 
  Legnano SP
Graz MT
 
 
Sx
 
 
 
 
J
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  Ludwigshafen MT
Graz MT
 
 
Sx
 
 
 
 
J
 
 
 
 
  
 
 
 
 
   
 
Londýn ECC
 
 

  
 
 

  
 
 
 
K
 
  
 
 
 
 
  Budapešť U23
 
Londýn ECC
 
 S

  
 
 

  
 
 
 
K
 
  
 
 
 
 
 
leden
 
Bílá Opava
f O. Video  Opava
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
eq
 
 
Bílá Opava
foto I. Opava
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
eq
 
 
VC K.Varů
 K.Vary
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
VC K.Varů
 K.Vary
 
 
 
 Jx
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Bílá Opava
CT4 Opava
S
eq
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Bílá Opava
foto I. Opava
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
2.2012 únor, luty, februar
04-05
februar
 
Madrid SP
Řím U23
Paříž MT
Šamorín MT
 
 S
 
 
J
 
 
 
 
 
K
 
 
 
Ž
Ž
 
 
 
  Lyon SP
Řím U23
Paříž MT
Šamorín MT
 
 S
 
 
J
 
 
 
 
 
K
 
 
 
Ž
Ž
 
 
 
 
  Göteborg SP
Göteborg ECC
 
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Göteborg SP
Göteborg ECC
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv GP
Řím U23
 
 
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řím U23
 
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mem. K.Saligera
mem. J.Valhy
 K.Vary
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
mem. J.Valhy
 K.Vary
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-12
februar
 
 
Pisa ECC
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
TBB SP
Pisa ECC
Jena MT
S
 
 
 
 
 
K
 K
 
 
 
 
 
 
Katar GP
Pisa ECC
 
S
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Katar SP
Pisa ECC
 
S
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Orebro ST+U23
Pisa ECC
 
S
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Orebro U23
Pisa ECC
 
S
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
unor                                                                                     
19-20
februar
Aix en Provance SP
La Coruňa SP
 
S
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
Padova SP
 
S
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
unor
 
East Cup
foto S.Brno
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
East Cup
foto S.Brno
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
Hul.mem. S. Písek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
foto C.Vlt.D.Praha
Hul.mem. S. Písek
S
 
  J
 
+K
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
25-26
februar
 
foto O.Budapešť MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gdaňsk GP
Budapešť MT
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Berlín MT
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť GP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Londýn SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
unor
 
Jarní pohár MT
foto P. S.Vršovice
Sx
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní pohár
 S.Vršovice
Sx
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29.2.-10.3.2012 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Poreč, Chorvatsko    program  mapa
march
březen
Poreč ME 
Chorvatsko
  J
eq
K
eq
      Poreč ME 
Chorvatsko
  J
eq
K
eq
      Poreč ME 
Chorvatsko
  J
eq
K
eq
      Poreč ME 
Chorvatsko
  J
eq
K
eq
      Poreč ME 
Chorvatsko
  J
eq
K
eq
      Poreč ME 
Chorvatsko
  J
eq
K
eq
     
3.2012 březen, marzec, marec

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
02-03
march
Benátky GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Talin SP
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
Valašský fleret 
foto O. Zlín
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
Valašský fleret 
foto L. Zlín
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
O Sokolí pero
foto D. S.Plzeň
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
O Sokolí pero
foto D. S.Plzeň
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
 
march
 
Řím U23
 Mödl. MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
 
<00
 
 
 
Turín SP
Řím U23
f i Mödl. MT
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
 
<00
 
 
 
 
 
Mödling MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
 
<00
 
 
 
Barcelona SP
 
Mödling MT
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
 
<00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Antalya MT
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká cena
 D.Olomouc
 
Sx
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
Velká cena
 D.Olomouc
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-18
march
Bonn SP
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paříž SP
 
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moskva SP
Helsinki ST
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moskva GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
PTM 
USK Praha
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PTM 
USK Praha
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loko K.Vary
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Loko K.Vary
 
 
 
 J
 
+K
 
 
 
 
 
 
Želva BEAN
foto H. HF Praha
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
Želva Beam
HF Praha
 
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
24-25
march
 
 
 
Kodaň ST
 
Halle MT
Wroclaw MT
foto XY 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
Ž
<97
 
 
 

<99
<01
 
 
 
 
 
Kodaň ST
Budapešť SP
Halle MT
Wroclaw MT
 
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
Ž
<97
 
 
 

<99
<01
 
 
 
 
 
 Gliwice
 
 
Wroclaw MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<97
 
 
 
 
<99
<01
 
 
 
 
 
St.Maur SP
 
 
Wroclaw MT
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<97
 
 
 
 
<99
<01
 
 
 
 
 
Konin 
 
 
Wroclaw MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<97
 
 
 
 
<99
<01
 
 
 
 
 
Konin 
 
 
Wroclaw MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<97
 
 
 
 
<99
<01
 
 
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
C. Dej. III.VT
foto D. S.Dej.
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
C. Dej. III.VT
 S.Dejvice
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
31.3. - 8.4.2012 ... Mistrovství světa juniorů a kadetů - Rusko, Moskva,      program ; vysledky ; videa
31.mar.
8.April
Moskva MS 
Rusko
  J
eq
K
eq
      Moskva MS 
Rusko
  J
eq
K
eq
      Moskva MS 
Rusko
  J
eq
K
eq
      Moskva MS 
Rusko
  J
eq
K
eq
      Moskva MS 
Rusko
  J
eq
K
eq
      Moskva MS 
Rusko
  J
eq
K
eq
     
4.2012 duben, kwieczien, april
april                                                                                    
31-1 foto M.  
Kl.Kapsa Bohem.
 
           
V
 
 
Kl.Kapsa Bohem.
 
           
V
 
SC Praha
Dejv.Gl. VŠTJ FStav.
 foto D
        mŽx
 
 
 
V
 
SC Praha
Dejv.Gl. VŠTJ FStav.
 
        mŽx
 
 
 
V
 
 
Kl.Kapsa Bohem.
 
           
V
 
 
Kl.Kapsa Bohem.
 
           
V
 
april                                                                                    
7-8 Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce             
14-15
april
Vídeň U23
Krems MT
S
 
 
 
 
K
 
<98
 
 
 
 
Vídeň U23
foto Krems MT
S
 
 
 
 
K
 
<98
 
 
 
 
Kyjev MS
 
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kyjev MS
 
eq 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý list
 Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Zlatý list
 Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
21-22
april
 
 OH Kvalifikace
 Bratislava
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Göppingen U23
 OH Kvalifikace
 Bratislava
S
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 OH Kvalifikace
 Bratislava
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 OH Kvalifikace
 Bratislava
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 OH Kvalifikace
 Bratislava
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 OH Kvalifikace
 Bratislava
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
Ryb. mem.
foto O. S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
Ryb. mem.
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
Ještědský P. MT
Loko Liberec
 
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Ještědský P. MT
Loko Liberec
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28-29
april
 
Klagenfurt MT
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
<00
 
 
 
Klagenfurt MT
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
<00
 
 
HDH SP
Klagenfurt MT
S
 
 
 
 
 
 
<98
 
<00
 
 
 
Klagenfurt MT
 
 
 
 
 
 
 
<98
 
<00
 
 
Ateny SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
Liberecký fleret
 Liberec
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Liberecký fleret
 Liberec
 
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvar.mem.
 Sokol Brno I.
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Tvar.mem.
 Sokol Brno I.
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
5.2012 květen, may, maj

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
5-6
maj
 
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bologne SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
Sok. Cup MT+U23
Sokol Brno I.
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sok. Cup MT+U23
Sokol Brno I.
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatá želva Bean
HF Praha
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
Zlatá želva Bean
HF Praha
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
maj
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stockholm GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Madrid SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
 
MČR Zlín
foto Poh.Hejt. MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
V
 
MČR MT Zlín
foto D. Poh.Hejt. MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
V
 K.Vary
MČR MT Zlín
Poh.Hejtmana MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
V
V
 K.Vary
MČR MT Zlín
Poh.Hejtmana MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
V
V
 
MČR MT Zlín
Poh.Hejtmana MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
V
 
MČR MT Zlín
Poh.Hejtmana MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
V
19-20
maj
 
Bratislava 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
Bratislava 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Havana GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
finále MČR
Liberec
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
finále MČR
Liberec
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
finále MČR
Liberec
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
finále MČR
Liberec
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní šavle
 AMU Praha
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Jarní šavle
 AMU Praha
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
máj
26-27
ME U23 
Bratislava
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23 
Bratislava
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23 
Bratislava
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23 
Bratislava
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23 
Bratislava
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23 
Bratislava
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
finále MČR
foto O. S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
eq
 
 
finále MČR
foto I. S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
eq
 
 
finále MČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
finále MČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6.2012 červen, czerwiec, jún
2-3
jun
Petrohrad GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Petrohrad SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern GP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warszawa GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
finále MČR
foto USK Praha
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
finále MČR
USK Praha
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
finále MČR
K.Vary
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
finále MČR
K.Vary
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
finále MČR
fot.T., D.  Br.n/L
S
eq
J
eq
K
eq
Ž
eq
 
 
 
 
finále MČR
foto M.  Brand.n/L
S
eq
J
eq
K
eq
 
 
 
 
 
 
9-10
jun
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
 
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
finále MČR
foto O. Ostrava
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
finále MČR
 Ostrava
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
finále MČR
K.Vary
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
finále MČR
K.Vary
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
jun
ME Legnano
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME Legnano
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME Legnano
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME Legnano
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME Legnano
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME Legnano
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
finále MČR
foto Bystř.n/P
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
finále MČR
Bystř.n/P
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
finále MČR
Bělá p/B
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
dru
 
 
finále MČR
Bělá p/B
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
dru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6.2012 červenec, lipiec, júl

25.7. - 5.8.2012 ... Letní Olympijské hry - Londýn,      program ; vysledky ; videa

13-20
srpen
Letní šermířské soustředění  Bystřice, 
foto  I.; O.    
                                                       
august
 
Otevř. př. ČOS
foto Bystřice nad P.
S J K Ž   Otevř. př. ČOS
Bystřice nad P.
S J K Ž   foto D  soustředění
Melchiorova Huť
                                                     

 !!! rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com

Věkové kategorie  
v sezoně 2010/2012:  
senioři, seniorky starší 20 let bez omezeníS junioři, juniorky 91 a mladší  .J kadeti, kadetky 94 a mladší  K žáci, žákyně 96 a mladší  Ž mladší žáci, mladší žákyně 98 a mladší  
veteráni věkové kategorie dle pořadateleV
x = soutěž se počítá do Českého poháru.  V kordu mužů a žen jsou označeny domácí i mezinárodní soutěže.  Ve fleretu mužů a žen jsou označeny jen domácí soutěže. V šavli se zatím počítají všechny
MT - mezinárodní Tur.;ST - satelitní Tur.; SP - světový pohár; GP - Grand Prix FIE
J+K, S+J – společná soutěž dvou věkových kategorií, 2x skupinové kolo, eliminace s opravami, startovné 200 Kč (pro J+K), 220 Kč (pro S+J),
body do žebříčku pro obě kategorie, pořadatel odvede na sklad 20 Kč za každého startujícího.
konec nezobrazeni-->