Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2012 - sezona 2012/2013,  !!! rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
august
 
Otevř. př. ČOS
foto Bystřice nad P.
S J K Ž   Otevř. př. ČOS
Bystřice nad P.
S J K Ž   foto D  soustředění
Melchiorova Huť
                                                     
9.2012 září september 
1-2
september
                                                                                   
září                                                                                    
08-09
september
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
foto Plzeň
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Přebor ČOS
 Plzeň
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-18
september
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
september
Graz 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
září  
St.Garda H.K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
St.Garda H.K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Bělá p.B.
St.Garda H.K.
 
 
 
 
 
 
Ž
 
mŽx
 
 
V
Bělá p.B.
St.Garda H.K.
 
 
 
 
 
 
Ž
 
mŽx
 
 
V
 
St.Garda H.K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
St.Garda H.K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
29-30
september
Budapešť 
Šamorín 
 
 
J
 
K
 
 
Ž
 
 
 
 
Budapešť 
Šamorín 
 
 
J
 
K
 
 
Ž
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září Turn.Zd.Mynař.
Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
Turn.Zd.Mynař.
Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.2012 říjen - oktober

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
6-7
oktober
 Budapest ECC
 
   
 
K
 
      Budapest ECC
 
   
 
K
 
      Budapest ECC
 
   
 
Kx
 
      Montreaux ECC
 
    Kx
 
      Gödöllö ECC
 
    K
eq
      Gödöllö ECC
 
    K
eq
     
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teplic. kordík
Loko Tepl.
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Teplic. kordík
Loko Tepl.
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13-14
oktober
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Brn. krokodýl
S.Brno
 
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 Militaria
USK Praha
 
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 K.Vary
 
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
Dukla Praha
 
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
tur. Sv.Václava
ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
tur. Sv.Václava
ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
20-21
oktober
 
Florina ECC
   
 
 
K
       
 Šamorín ECC
   
 
eq
K
                                  Gent ST
Meylan ECC
S
 
 
 
 
K
       
Meylan ECC
     
K
     
říjen
 
Mag. turnaj
 S.Praha Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
Mag. turnaj
 S.Praha Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
VT Leťnany
 SC Praha
 
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
VT Leťnany
 SC Praha
 
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
25.říjen
 
 Okresní přebor
Opava 
S
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ
  foto Okr. přebor
Opava 
S
 
J
 
K
 
Ž
 

iiŽ
                                                         
27-28
oktober
Šamorín MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Šamorín MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Kodaň ST
Klagenfurt ECC
S
 
   
Kx
      Kodaň ST
Klagenfurt ECC
S
 
   
Kx
       
 
     
 
       
 
     
 
     
říjen
 
foto Peterův M. MT
ČŠK Riegel
 Sx
 
         
 
Peterův Mem. MT
ČŠK Riegel
 Sx
 
         
 
                                                       
říjen
 
  VelVet
 S.Šternberk
          V
 
VelVet
S.Šternberk
          V
 
VelVet
S.Šternberk
          V
 
VelVet
S.Šternberk
          V
 
                           
11.2012 - listopad - november

Datum
fleret muži
men's foil
kategorie fleret ženy
women's foil
kategorie kord muži
men's epee
kategorie kord ženy
women's epee
kategorie šavle muži
men's sabre
kategorie šavle ženy
women's sabre
kategorie
Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V Ž V
3-4
november
Lucemburk SP
 Wels
  J
 
 
 
 
 
 
 
 
Lucemburk SP
 
  J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kyjev SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kyjev SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Opavský listopad
foto I Opava
    Kx
 
Žx
 
    Opavský listopad
foto  Z, O Opava
    Kx
 
Žx
 
    Láz.pohár MT
foto D K.Vary
S
 
          Tima Cup MT
K.Vary
S
 
          Opavský listopad
foto I Opava
S
dru
J
 
K
 
Ž
 
    Opavský listopad
 Opava
S
 
J
 
K
 
Ž
 
   
10-11
november
foto Mödling ECC
Amsterodam ST
 
S
  K
 
      Mödling ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Bonn ECC
Arthus ST
 
S
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Heidenheim ECC
Arthus ST
 
S
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Sofie ECC
Amsterodam ST
 
S
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Sofie ECC
Amsterodam ST
 
S
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
foto Z Vet. S.Vršovice
foto Ml.naděje S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
V
 
foto D Vet. S.Vršovice
Ml.naděje S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
V
 
Vet.VRŠ S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vet.VRŠ S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vet.VRŠ S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vet.VRŠ S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
17-18
november
Bratislava SP
St.Johann 
 
 
J
 
   
Ž
 
  Bratislava SP
St.Johann 
  J
 
   
Ž
 
  Bratislava SP
 
  J
 
        Bratislava SP
 
  J
 
        Sosnowiec SP
 
  J
 
        Sosnowiec SP
 
  J
 
       
listopad
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
D.Olom
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
D.Olom
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24-25
november
Halle ECC
foto O Bratislava MT
    K
 
 
Ž
 
  TBB ECC
STU Bratislava MT
    K
 
 
Ž
 
  Chalons ECC
 
    Kx
 
      Grenoble ECC
 
    Kx
 
      Moskva ECC
 
    Kx
 
      Moskva ECC
 
    Kx
 
     
listopad Tuláčkův mem.
foto O Šerm Ostrava
 Sx
 
Jx
 
       
 
Tuláčkův mem.
foto I Šerm Ostrava
 Sx
 
Jx
 
       
 
Zlaty kord
 S.Písek
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlaty kord
 S.Písek
 
 
 Jx
 
 +Kx
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.2012 - prosinec - december
1-2
december
Londýn SP
Londýn ST
 
S
J
 
        Bochum SP
 
 
 
J
 
        Helsinky SP
Bělehrad SA
 
S
Jx
 
        Burgos SP
Bělehrad SA
 
S
Jx
 
        Dormagen SP
 
 
 
J
 
        Dormagen SP
 
 
 
J
 
       
prosinec
 
                            Cena R.Krat.
foto S.Vršovice
 
 
Jx
 
   
 
 
 
  Cena R.Krat.
S.Vršovice
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                             
prosinec
 
Ještědský kalíšek
foto O Liberec
      Žx
 
mŽx
 
  Ještědský kalíšek
 Liberec
      Žx
 
mŽx
 
  Ještědský kalíšek
 Liberec
 
 
  Kx
 
 
 
 
 
                                           
prosinec
 
Czech master cup
Dukla Praha
       
 
 
 
V
 
Czech master cup
Dukla Praha
       
 
 
 
V
 
Czech master cup
Dukla Praha
       
 
 
 
V
 
Czech master cup
Dukla Praha
       
 
 
 
V
 
                           
8-9
december
Mödling U23
 
S
 
   
 
      Mödling U23
 
S
 
   
 
      Mödling U23
Kodaň ECC
S
 
   
Kx
      Heidelberg U23
Kodaň ECC
S
 
   
Kx
      Katowice ST
Göppingen ECC
S
 
   
K
      Katowice ST
Göppingen ECC
S
 
   
K
     
prosinec
 
Turnaj 17.list.
USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Turnaj 17.list.
USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Bělský kordík
Bělá p/Bezd.
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Bělský kordík
foto M. Bělá p/Bezd.
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15-16
november
Leszno SP
 
 
 
J
 
 
 
   
 
  Leszno SP
 
  J
 
 
 
   
 
  Teherán SP
 
 
 
J
 
        Laupheim SP
 
 
 
Jx
 
        Teherán SP
Mnichov U23
 
S
J
 
        Ciudad Real SP
Mnichov U23
 
S
J
 
       
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
foto D. Dukla Praha
UH.Hradiště
S
 
 
 
 
 
 
 
 
ml.Ž
 
 
Dukla Praha
UH.Hradiště
S
 
 
 
 
 
 
 
 
ml.Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 !!! rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com
Věkové kategorie  
v sezoně 2012/2012:  
senioři, seniorky starší 20 let bez omezeníS junioři, juniorky 93 a mladší  .J kadeti, kadetky 96 a mladší  K žáci, žákyně 98 a mladší  Ž mladší žáci, mladší žákyně 2000 a mladší  
mini žáci, mini žákyně 2002 a mladší  
ml.Ž
iiŽ
veteráni věkové kategorie dle pořadateleV
x = soutěž se počítá do Českého poháru.  V kordu mužů a žen jsou označeny domácí i mezinárodní soutěže.  Ve fleretu mužů a žen jsou označeny jen domácí soutěže. V šavli se zatím počítají všechny
MT - mezinárodní Tur.;ST - satelitní Tur.; SP - světový pohár; GP - Grand Prix FIE
J+K, S+J – společná soutěž dvou věkových kategorií, 2x skupinové kolo, eliminace s opravami, startovné 200 Kč (pro J+K), 220 Kč (pro S+J), body do žebříčku pro obě kategorie, pořadatel odvede na sklad 20 Kč za každého startujícího.