Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2013 podzim

Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2013 - sezona 2013/2014                   

   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com

 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 2013 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 2013 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 2013 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 2013 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 2013 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 2013
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
srpen
17-24;
Soustř.+ př.ČOS
foto Bystřice nad P.
S
 
J
 
K
 
Ž
 

iiŽ
  Soustř.+ př.ČOS
Bystřice nad P.
S
 
J
 
K
 
Ž
 

iiŽ
                                                         
9.2013 září septem. 
7-8
septem.
Wroclaw MT
 
    K
 
      Wroclaw MT
 
    K
 
                                  Münster
 
S
 
                       
září
 
                            Přebor ČOS
foto D S.Plzeň
 S
 
   K
 
   
 
  Přebor ČOS
S.Plzeň
 S
 
     Ž
 
                               
14-15
septem.
                                                                                   
září
 
                                                                                   
21-22
septem.
Manchester ECC
 
    K
 
      Manchester ECC
 
    K
 
      Ankara ECC
 
    K
 
      Zrenjajin ECC
 
    K
 
      Konin ECC
 
    K
eq
      Konin ECC
 
    K
eq
     
září
 
Stará garda
Hr.Kráové
          V
 
Stará garda
Hr.Kráové
          V
 
Stará garda
Hr.Kráové
          V
 
Stará garda
Hr.Kráové
          V
 
Stará garda
Hr.Kráové
          V
 
Stará garda
Hr.Kráové
          V
 
28-29
septem.
Graz MT
Budapešť MT
foto Šamorín MT
S
 
 
 
J
 
 
K
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
Graz MT
Budapešť MT
Šamorín MT
S
 
 
 
J
 
 
K
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
                                                       
září
 
Turnaj Z.Mynaříka
S.Šternberk
       
iiŽ
  Turnaj Z.Mynaříka
S.Šternberk
       
iiŽ
  Podbezdězský kord
Bělá p.B.
      Ž
 
 
  Podbezdězský kord
Bělá p.B.
      Ž
 
 
                             
10.2013 říjen october 
1-6.10.2013 ... Mistrovství světa veteránů Varna - Bulharsko  program, výsledky
october
 
 
 
Vetráni MS
Varna 
Bulharsko 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50+
60+
70+
 
Vetráni MS
Varna 
Bulharsko 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50+
60+
70+
 
Vetráni MS
Varna 
Bulharsko 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50+
60+
70+
 
Vetráni MS
Varna 
Bulharsko 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50+
60+
70+
 
Vetráni MS
Varna 
Bulharsko 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50+
60+
70+
 
Vetráni MS
Varna 
Bulharsko 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
50+
60+
 
 
5-6 oct. Budapešť ECC     K       Budapešť ECC     K       Budapešť ECC     K                     Gödöllö ECC     K       Gödöllö ECC     K      
říjen
 
                                                                                   
12-13
 oct.
                                                                                   
říjen
 
Čermák. mem.
foto Š.Ostrava
  J
 
K
 
      Čermák. mem.
foto Š.Ostrava
  J
 
K
 
       
K.Vary
  J
 
K
 
                                               
19-20
oct.
Florina ECC
 
    K
 
      Šamorín ECC
 
    K
 
                                  Meylen ECC
 
    K
eq
      Meylen ECC
 
    K
eq
     
říjen
 
                            Teplický kordík
Teplice
        iiŽ
 
  Teplický kordík
Teplice
        iiŽ
 
  Turn.Sv.Václava
 Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
    Turn.Sv.Václava
 Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
   
26-27
oct.
 
Šamorín
         
  Budapešť 
Šamorín
S
 
       
  Klagenfurt ECC
 
    K
eq
      Klagenfurt ECC
 
    K
eq
                                 
říjen
 
MemPeter Praha
foto VV Šternberk
Sx
 
         
V
MemPeter Praha
VelVet Šternberk
Sx
 
         
V
 
VelVet Šternberk
 
 
         
V
 
VelVet Šternberk
 
 
         
V
                           
11.2013 listopad , november
02-03
november
                                                        Kyjev SPJ
 
  J
 
        Kyjev SPJ
 
  J
 
       
listopad
 
Op.Listopad
foto Opava
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
Op.Listopad
 Opava
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
Láz.Pohár MT
K.Vary
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Vřídla MT
K.Vary
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Op.Listopad
foto Opava
S
eq
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Op.Listopad
TV Opava
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
 
09-10
november
 
Amsterndam ST
Lucemburk SP
foto Mödling ECC
 S
 
 
 
  J
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lucemburk SP
Mödling ECC
 
 
 
 
  J
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bonn ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HDH ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etrpolski's sabre
Sofia ECC
 
 
 
 
 
 
 
 K
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etrpolski's sabre
Sofia ECC
 
 
 
 
 
 
 
 K
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Mladé naděje
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
 
 
 
Mladé naděje
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
 
 
 
VT Letňany
foto PDR Bohem
 S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
VT Letňany
PDRiegla Bohem
 S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
Poh.D.Riegla
Bohem. Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
Poh.D.Riegla
Bohem. Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
16-17
november
Martinengo SP
Bratislava
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martinengo SP
Bratislava
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martinengo SP
Bratislava
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martinengo SP
Bratislava
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Lib. Kalíšek
Loko Liberec
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Lib. Kalíšek
Loko Liberec
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Velká cena
D. Olomouc
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Velká cena
D. Olomouc
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-24
november
Halle ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
TBB ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Chalons ECC
 
 
 
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
Grenoble ECC
 
 
 
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
Moskva ECC
 
 
 
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
Moskva ECC
 
 
 
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
listopad
 
 
Brn. Krokod.
 S.Brno
 
Sx
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turn. 17.List.
 USK
 
Sx
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý kord
 S.Písek
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
WaveNet 
 K.Vary
 
Sx
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30-1
november
Londýn SPJ
Londýn ST
 
 S
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bochum SPJ
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Burgas SPJ
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SPJ
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SPJ
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Mag. turnaj
foto S.Vršovice
foto CMC Dukla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
 
 V
Mag. turnaj
 S.Vršovice
CMCup Dukla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
 
 V
SC CUP
 SC.Praha
CMCup Dukla
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
iiZx
 
 
 
 
 V
SC CUP
 SC.Praha
CMCup Dukla
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiZx
 
 
 
 
 V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.2013 prosinec, december 
7-8
december
Cabries ECC
Mödling 
 
 S
 
 
K e
K
 
 
 
 
 
 
Cabries ECC
Mödling 
 
 S
 
 
K e
K
 
 
 
 
 
 
Kodaň ECC
Mödling U23
 
 S
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Kodaň ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Göppingen ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Göppingen ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 Okr.přebor
foto Opava
 
S
 
J
 
K
 
Ž

iiŽ
 
 
 Okr.přebor
 Opava
 
S
 
J
 
K
 
Ž

iiŽ
 
 
Cen.R.Kratochvíla
foto D. S.Vršovice
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cen.R.Kratochvíla
 S.Vršovice
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup
 S.Brno I.
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup
 S.Brno I.
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-15
december
Leszno SPJ
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leszno SPJ
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teherán SPJ
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laupheim SPJ
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teherán SPJ
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Logrono SPJ
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
Volební VH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vol.VH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ván.M.Dukla Pr.
Vol.VH
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ván.M.Dukla Pr.
Vol.VH
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vol.VH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vol.VH
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21-22
november
 
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad