Výsledky z turnajů jaro 1-6. 2014 - sezona 2013/2014,  !!! rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com
Datum fleret muži S J K Ž
iiŽ
V fleret ženy S J K Ž
iiŽ
V kord muži S J K Ž
iiŽ
V kord ženy S J K Ž
iiŽ
V šavle muži S J K Ž
iiŽ
V šavle ženy S J K Ž
iiŽ
V
1.2014 leden -januar, styczen, január
4-5
januar
 
Udine SP
Gdaňsk U23
foto Šam. MT
 
 S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
Ž
     
Gdaňsk U23
Šamorín MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
    Udine SP
 
 
 
  
 
Jx
 
 
        Dijon SP
 
 
 
  
 
Jx
 
 
        Udine SP
Kodaň ST
 
 
S
 
J
 
 
        Udine SP
 
 
  J
 
 
       
leden 
 
Jes.mem USK
H.Gr. Teplice
 Sx
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Krůbové m.USK
H.Gr. Teplice
 Sx
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Hugo Graf
 Teplice
           
V
Hugo Graf
 Teplice
           
V
Tepl. šavl.
 Teplice
           
V
Tepl. šavl.
 Teplice
           
V
11-12
januar
HDH U23
foto Brat.ECC
 S
 
 
 
 
K
  
 
    Řím U23
Poznaň ECC
 S
 
 
 
 
K
  
 
    Reutlingen MT
Bratislava ECC
 S
 
 
 
 
Kx
  
 
    Manheim MT
Bratislava ECC
 S
 
 
 
 
Kx
  
 
     
Mödling ECC
 
 
 
K
  
 
     
Mödling ECC
 
 
 
K
  
 
   
leden 
 
Ml.mušketýr
USK Praha
 
 
   
 
  
 
 
iiŽ
  Ml.mušketýr
USK Praha
 
 
   
 
  
 
 
iiŽ
   
 
 
 
   
 
  
 
     
 
 
 
   
 
  
 
     
 
 
 
   
 
  
 
     
 
 
 
   
 
  
 
   
18-19
januar
Mödling SP
Paříž SP
 
S eq
J
 
 
 
  
 
    Zagreb SP
 
 
 
J
 
 
 
  
 
    Basilej SP
 
 
 
Jx
 
 
 
  
 
    Mödling SP
Doha SP
 
S
Jx
 
  
 
  
 
    Hazai MT
 
 
 
J
 
  
 
  
 
    Hazai MT
 
 
 
J
 
  
 
  
 
   
leden 
 
Cadet Cup
Sokol Brno
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Cadet Cup
Sokol Brno
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
SC Cup
 SC Praha
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
   
 
SC Cup
 SC Praha
       
Žx
   
 
 
 
           
 
 
 
           
 
25-26
januar
Pisa ECC
Stutgart MT
Graz MT
 
 
 
 
 
 J
 K
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pisa ECC
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 J
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lignano SP
 
Graz MT
 Sx
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 J
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 J
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden 
únor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 K.Vary
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.2014 únor, luty, februar
01-02
februar
 
 
 
Barcelona SP
 
Paříž MT
Šamorín 
 
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 

iiŽ
  Lyon SP
Gdaňsk GP
Paříž MT
Šamorín 
 
 
 S
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 

iiŽ
  Göteborg SP
Göteborg ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Göteborg SP
Göteborg ECC
Budapešť GP
 
 
 
 
Sx
 
 
J
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor 
 
PTM 
USK Praha
 
 
Jx 
 
Kx 
 
 
 
 
 
 
 
PTM 
USK Praha
 
 
Jx 
 
Kx 
 
 
 
 
 
 
 
mem. Vr.Jandy
foto D. SC Praha
Sx 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Cup
SC Praha
Sx 
 
+Jx 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08-09
februar
 
Warszawa ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
Satu Mare ECC
 S
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Berlín U23
Krakow ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Lipsko SP
Krakow ECC
S, eq
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Madrid SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor 
 
Brn.Pohár
S.Brno
foto H. Boh.Pr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

iiŽ
 
 
 
V
Brn.Pohár
S.Brno
Bohemians.Pr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

iiŽ
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klokaní kapsa
Bohemians.Pr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Klokaní kapsa
Bohemians.Pr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
15-16
februar
 
Aix-en-Provence SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
Heidenheim SP
Budapešť SP
Sx
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Padova GP
Budapešť SP
 S
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
únor 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Vltavy
Dukla Praha
 
Sx
 
Jx+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
februar
 
La Coruna SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Talin SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22.2.-4.3.2014 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Jerusalém, Israel    mapa+program    výsledky OnLine   
 
 
Jerusalém ME 
Israel
  J
eq
K
eq
      Jerusalém ME 
Israel
  J
eq
K
eq
      Jerusalém ME 
Israel
  J
eq
K
eq
      Jerusalém ME 
Israel
  J
eq
K
eq
      Jerusalém ME 
Israel
  J
eq
K
eq
      Jerusalém ME 
Israel
  J
eq
K
eq
     
3.2014 březen, marzec, marec
Datum fleret muži S J K Ž
iiŽ
V fleret ženy S J K Ž
iiŽ
V kord muži S J K Ž
iiŽ
V kord ženy S J K Ž
iiŽ
V šavle muži S J K Ž
iiŽ
V šavle ženy S J K Ž
iiŽ
V
1-2
march
Petrohrad GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Petrohrad SP
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saint Maur SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bolzano SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen 
 
foto O. Val.Fleret 
ŠK Zlín
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
Val.Fleret 
ŠK Zlín
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
fot D o Sok.péro
 S.Plzeň
 
eq
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
 
 
  o Sok.péro
 S.Plzeň
 
eq
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8-9
march
Burgsteinfurt GP
Halle MT
Mödling
 S
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
<00
 
 
<02
 
 
 
 
 
Mödling
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
<00
 
 
<02
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Barcelona SP
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen 
 
foto Tul.mem 
Šerm Ostrava
Sx
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tul.mem 
Šerm Ostrava
Sx
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
  
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
Brand. Dragoun
ŠK Houštka
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Brand. Dragoun
ŠK Houštka
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
15-16
march
Benátky GP
 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TBB SP
Bělehrad SP
 
S
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen 
 
Bílá Opava 
eqmŽeqiiŽ
foto I; L  Opava 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 
Bílá Opava 
eqmŽeqiiŽ
foto O. Opava 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 
  
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mem.J.Valhy  
 K.Vary
 
 
 
 
 
Jx+
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvar. mem.
 S.Brno
 
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvar. mem.
 S.Brno
 
S
 
 
J
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
march
Bonn SP
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turín SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
Fleret severu
foto O. B.Most
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Fleret severu
Baník Most
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Velká cena
foto I, D   D.Ol.
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká cena
Dukla Olomouc
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29-30
march
Chal.Wratisl. MT
foto Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
<99
<03
<01
 
 
Chal.Wratisl. MT
foto O Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
<99
<03
<01
 
 
Chal.Wratisl. MT
Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
<99
<03
<01
 
 
Chal.Wratisl. MT
Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
<99
<03
<01
 
 
Chal.Wratisl. MT
Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
<99
<03
<01
 
 
Chal.Wratisl. MT
Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
<99
<03
<01
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní šavle
Amu Praha
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
Jarní šavle
Amu Praha
 
S
 
J
 
K
 
 
 
 
 
 
4.2014 duben, kwieczien, april
3.4.-12.4.2014 ... Mistrovství světa kadetů a juniorů - Plovdiv-Bulharsko    informace    on-line výsledky        
april
 
Plovdiv MS 
foto R  Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
     
05-06
duben
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká cena
Ústí n/L
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
Velká cena
Ústí n/L
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
april
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
Jarní pohár
 S.Vršovice
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní pohár
 S.Vršovice
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bělá p/B
Cena Dejvic
 
S3
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Bělá p/B
Cena Dejvic
 
S3
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-20
april
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý list
 Brandýs
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
Zlatý list
 Brandýs
 
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
26-27
april
Soul SP
Klagenfurt MT
S
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 mŽ
 
 
Soul SP
Klagenfurt MT
S
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 mŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atheny SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
Mostecký Fleret
Pohár Mostu
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
V
Mostecký Fleret
Pohár Mostu
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
V
foto J.P. Liberec
Pohár Mostu
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Ješ.Poh. Liberec
Pohár Mostu
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Pohár Mostu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Pohár Mostu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
5.2014 květen, may, maj,
Datum fleret muži S J K Ž
iiŽ
V fleret ženy S J K Ž
iiŽ
V kord muži S J K Ž
iiŽ
V kord ženy S J K Ž
iiŽ
V šavle muži S J K Ž
iiŽ
V šavle ženy S J K Ž
iiŽ
V
3-4
maj
Tokio GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Shanghai SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paříž GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U23 MT
 Vídeň
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U23 MT
 Vídeň
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
Liberecký Fleret
P.Hejtm. Š.Zlín
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
V
Liberecký Fleret
P.Hejtm. Š.Zlín
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
V
Zl.želv.HF Praha
P.Hejtm. Š.Zlín
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
V
Zl.želv.HF Praha
P.Hejtm. Š.Zlín
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
V
Zl.želv.HF Praha
P.Hejtm. Š.Zlín
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
V
Zl.želv.HF Praha
P.Hejtm. Š.Zlín
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
V
10-11
maj
Kodaň ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kodaň ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reykjavik ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reykjavik ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
foto S.Cup U23
S.Brno 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sok.Cup U23
S.Brno 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V.C.B.L.&Sal.m.
K.Vary
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-18
maj
Wien Euro MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wien Euro MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wolodyjowski
 Varsovie
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
foto finále M ČR
L.Liberec
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
finále M ČR
L.Liberec
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
foto M ČR
L.Liberec
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 M ČR
L.Liberec
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24-25
maj
Havana SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marseille GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Buenos Aires SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
foto finále M ČR
USK Praha
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 finále M ČR
USK Praha
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 finále M ČR
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
eq
 
 
 finále M ČR
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
31.maj
1.jun
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
fot.O. fin. M ČR
Šerm Ostrava
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
iiŽ
eq
 
 
foto finále M ČR
Šerm Ostrava
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
iiŽ
eq
 
 
 finále M ČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 finále M ČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
finále M ČR
foto  Opava
S
eq
J
eq
K
eq
Ž
eq
 
 
 
 
finále M ČR
foto  Opava
S
eq
J
eq
K
eq
 
 
 
 
 
 
6.2014 červen, jun,
7.-14.6.2014 ... Mistrovství evropy seniorstvo - Strasburg     informace    on-line výsledky        
7-8
jun
Strasburg ME 
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strasburg ME 
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strasburg ME 
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strasburg ME 
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strasburg ME 
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strasburg ME 
 
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
fot.O. fin. M ČR
Sokol Brno
 
 
 
 
 
 
 
 

eq
 
 
 fin. M ČR
Sokol Brno
 
 
 
 
 
 
 
 

eq
 
 
 fin. M ČR
FC Bělá
 
 
 
 
 
 
 
 

eq
 
 
 fin. M ČR
FC Bělá
 
 
 
 
 
 
 
 

eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-15
jun
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
fot.O finále M ČR
S.Bystřice n/P
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 finále M ČR
S.Bystřice n/P
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 finále M ČR
 Litoměřice
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 finále M ČR
foto   Litoměřice
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21-22
jun
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 finále M ČR
 K.Vary
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 finále M ČR
 K.Vary
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
fotoD. R.  M ČR
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
eq
M ČR
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
eq
M ČR
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
eq
M ČR
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
eq
M ČR
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
eq
M ČR
Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
eq
  žebř.Č.poh.13/14             žebř.Č.poh.13/14             žebř.Č.poh.13/14             žebř.Č.poh.13/14             žebř.Č.poh.13/14             žebř.Č.poh.13/14            
Datum fleret muži S J K Ž
iiŽ
V fleret ženy S J K Ž
iiŽ
V kord muži S J K Ž
iiŽ
V kord ženy S J K Ž
iiŽ
V šavle muži S J K Ž
iiŽ
V šavle ženy S J K Ž
iiŽ
V
24.-28.6.2014 ... Mistrovství evropy U23 - Tbilisi, Gruzie (Georgia )   
24-28
jun
ME U23
Tbilisi, Gruzie
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
Tbilisi, Gruzie
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
Tbilisi, Gruzie
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
Tbilisi, Gruzie
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
Tbilisi, Gruzie
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
Tbilisi, Gruzie
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7.2014 červenec, júl,
15.-23.7.2014 ... Mistrovství světa - Kazaň, Republic of Tatarstan     informace    výsledky        
15-23
júl
MS
Kazaň
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS
Kazaň
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS
Kazaň
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS
Kazaň
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS
Kazaň
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MS
Kazaň
S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
srpen
16-23;
 
Soustř.+ orevř.př. 
foto
 Bystřice nad P.
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 

iiŽ
 
 
 
 
Soustř.+ ot.př.ČOS
 
Bystřice nad P.
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 

iiŽ