zpet do kalendare
SC CUP 2014
kord mladší žačky
SC Praha
23. 2. 2014
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
CERVENKOVA |
Katerina |
|
SC PRAHA |
2 |
AIGERMANOVA |
Gabriela |
|
TEPLICE |
3 |
KOMANKOVA |
Valentynka |
|
USTI |
3 |
PROKSIKOVA |
Patricie |
|
SC PRAHA |
5 |
ZATLOUKALOVA |
Lucie |
|
DUKLA OLOM. |
6 |
ZIMOVA |
Anezka |
|
LITOMERICE |
7 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
|
DUKLA PRAHA |
8 |
ONDROUSKOVA |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
9 |
JURICKOVA |
Marketa |
|
TEPLICE |
10 |
VINCENCOVA |
Ester |
|
DUKLA PRAHA |
11 |
VOLAKOVA |
Hana |
|
DUKLA OLOM. |
12 |
BRANDNEROVA |
Adela |
|
PLZEN |
13 |
SPICAKOVA |
Katerina |
|
USTI |
14 |
HAVRDOVA |
Eliska |
|
PLZEN |
15 |
PESULOVA |
Magdalena |
|
PLZEN |
16 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
|
TEPLICE |
17 |
PANGRACOVA |
Klara |
|
FC KARLIN |
18 |
CIPÁROVÁ |
Nataša |
|
BŠK MARTINENGO |
19 |
HORNOVA |
Barbora |
|
K.VARY |
20 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
|
USK |
21 |
MARSHALL |
Mimi |
|
DUKLA PRAHA |
22 |
PESULOVA |
Gabriela |
|
PLZEN |
23 |
SELICHAROVA |
Gabriela |
|
FC KARLIN |
24 |
PECHOVÁ |
Natálie |
|
ŠERM BYSTŘICE |
25 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
|
USK |
Čtvrt finale
1 |
CERVENKOVA Katerina |
Sc Praha |
|
|
|
CERVENKOVA Katerina |
8 |
ONDROUSKOVA Zuzana |
Sc Praha |
15/10 |
|
|
|
|
CERVENKOVA Katerina |
5 |
ZIMOVA Anezka |
Litomerice |
|
15/7 |
|
|
|
PROKSIKOVA Patricie |
|
4 |
PROKSIKOVA Patricie |
Sc Praha |
15/5 |
|
|
|
|
|
|
CERVENKOVA Katerina |
3 |
AIGERMANOVA Gabriela |
Teplice |
|
|
15/13 |
|
|
|
AIGERMANOVA Gabriela |
|
6 |
ZATLOUKALOVA Lucie |
Dukla Olom. |
15/5 |
|
|
|
|
|
AIGERMANOVA Gabriela |
7 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
Dukla Praha |
|
15/11 |
|
|
|
KOMANKOVA Valentynka |
2 |
KOMANKOVA Valentynka |
Usti |
15/10 |
Tableau d de 8
1 |
ZATLOUKALOVA Lucie |
Dukla Olom. |
|
|
|
ZATLOUKALOVA Lucie |
8 |
BRANDNEROVA Adela |
Plzen |
15/6 |
|
5 |
JURICKOVA Marketa |
Teplice |
|
|
|
ŠATAVOVÁ Veronika |
4 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
Dukla Praha |
15/14 |
|
3 |
VOLAKOVA Hana |
Dukla Olom. |
|
|
|
ZIMOVA Anezka |
6 |
ZIMOVA Anezka |
Litomerice |
15/14 |
|
7 |
ONDROUSKOVA Zuzana |
Sc Praha |
|
|
|
ONDROUSKOVA Zuzana |
2 |
VINCENCOVA Ester |
Dukla Praha |
15/12 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
BRANDNEROVA Adela |
Plzen |
|
|
|
BRANDNEROVA Adela |
8 |
SPICAKOVA Katerina |
Usti |
15/4 |
|
5 |
ONDROUSKOVA Zuzana |
Sc Praha |
|
|
|
ONDROUSKOVA Zuzana |
4 |
HAVRDOVA Eliska |
Plzen |
15/9 |
|
3 |
PESULOVA Magdalena |
Plzen |
|
|
|
ZIMOVA Anezka |
6 |
ZIMOVA Anezka |
Litomerice |
15/8 |
|
7 |
JURICKOVA Marketa |
Teplice |
|
|
|
JURICKOVA Marketa |
2 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Teplice |
15/11 |
Tableau de 32
1 |
CERVENKOVA Katerina |
Sc Praha |
|
|
|
CERVENKOVA Katerina |
32 |
|
|
|
|
|
|
|
CERVENKOVA Katerina |
17 |
CIPÁROVÁ Nataša |
Bšk Martinengo |
|
15/4 |
|
|
|
BRANDNEROVA Adela |
|
16 |
BRANDNEROVA Adela |
Plzen |
15/3 |
|
|
|
|
|
|
CERVENKOVA Katerina |
9 |
VINCENCOVA Ester |
Dukla Praha |
|
|
15/11 |
|
|
|
VINCENCOVA Ester |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VINCENCOVA Ester |
25 |
|
|
|
14/8 |
|
|
|
SPICAKOVA Katerina |
8 |
SPICAKOVA Katerina |
Usti |
|
|
5 |
ZATLOUKALOVA Lucie |
Dukla Olom. |
|
|
|
ZATLOUKALOVA Lucie |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
ZATLOUKALOVA Lucie |
21 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
ONDROUSKOVA Zuzana |
|
12 |
ONDROUSKOVA Zuzana |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
PROKSIKOVA Patricie |
13 |
HAVRDOVA Eliska |
Plzen |
|
|
13/12 |
|
|
|
HAVRDOVA Eliska |
|
20 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk |
15/6 |
|
|
|
|
|
PROKSIKOVA Patricie |
29 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
PROKSIKOVA Patricie |
4 |
PROKSIKOVA Patricie |
Sc Praha |
|
|
3 |
AIGERMANOVA Gabriela |
Teplice |
|
|
|
AIGERMANOVA Gabriela |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVA Gabriela |
19 |
HORNOVA Barbora |
K.Vary |
|
15/4 |
|
|
|
PESULOVA Magdalena |
|
14 |
PESULOVA Magdalena |
Plzen |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
AIGERMANOVA Gabriela |
11 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
Dukla Praha |
|
|
15/9 |
|
|
|
ŠATAVOVÁ Veronika |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠATAVOVÁ Veronika |
27 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
ZIMOVA Anezka |
6 |
ZIMOVA Anezka |
Litomerice |
|
|
7 |
JURICKOVA Marketa |
Teplice |
|
|
|
JURICKOVA Marketa |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
VOLAKOVA Hana |
23 |
|
|
|
15/7 |
|
|
|
VOLAKOVA Hana |
|
10 |
VOLAKOVA Hana |
Dukla Olom. |
|
|
|
|
|
|
|
KOMANKOVA Valentynka |
15 |
PANGRACOVA Klara |
Fc Karlin |
|
|
15/11 |
|
|
|
LEISSNEROVÁ Anežka |
|
18 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Teplice |
15/14 |
|
|
|
|
|
KOMANKOVA Valentynka |
31 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
KOMANKOVA Valentynka |
2 |
KOMANKOVA Valentynka |
Usti |
|
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CERVENKOVA |
Katerina |
|
SC PRAHA |
10/10 |
37 |
50 |
postupující |
2 |
KOMANKOVA |
Valentynka |
|
USTI |
10/11 |
37 |
51 |
postupující |
3 |
AIGERMANOVA |
Gabriela |
|
TEPLICE |
8/10 |
19 |
41 |
postupující |
4 |
PROKSIKOVA |
Patricie |
|
SC PRAHA |
8/11 |
15 |
45 |
postupující |
5 |
ZATLOUKALOVA |
Lucie |
|
DUKLA OLOM. |
7/10 |
16 |
42 |
postupující |
6 |
ZIMOVA |
Anezka |
|
LITOMERICE |
7/10 |
9 |
44 |
postupující |
7 |
JURICKOVA |
Marketa |
|
TEPLICE |
7/11 |
-1 |
39 |
postupující |
8 |
SPICAKOVA |
Katerina |
|
USTI |
6/10 |
10 |
42 |
postupující |
9 |
VINCENCOVA |
Ester |
|
DUKLA PRAHA |
6/10 |
5 |
36 |
postupující |
10 |
VOLAKOVA |
Hana |
|
DUKLA OLOM. |
6/10 |
4 |
36 |
postupující |
11 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
|
DUKLA PRAHA |
5/10 |
2 |
40 |
postupující |
12 |
ONDROUSKOVA |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
5/10 |
1 |
38 |
postupující |
13 |
HAVRDOVA |
Eliska |
|
PLZEN |
5/10 |
-7 |
34 |
postupující |
14 |
PESULOVA |
Magdalena |
|
PLZEN |
5/11 |
0 |
39 |
postupující |
15 |
PANGRACOVA |
Klara |
|
FC KARLIN |
4/10 |
-6 |
38 |
postupující |
16 |
BRANDNEROVA |
Adela |
|
PLZEN |
4/10 |
-6 |
30 |
postupující |
17 |
CIPÁROVÁ |
Nataša |
|
BŠK MARTINENGO |
4/11 |
-14 |
32 |
postupující |
18 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
|
TEPLICE |
3/10 |
-10 |
34 |
postupující |
19 |
HORNOVA |
Barbora |
|
K.VARY |
3/11 |
-16 |
36 |
postupující |
20 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
|
USK |
1/10 |
-17 |
32 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
CERVENKOVA |
Katerina |
|
SC PRAHA |
1.000 |
17 |
25 |
postupující |
2 |
AIGERMANOVA |
Gabriela |
|
TEPLICE |
0.800 |
12 |
21 |
postupující |
2 |
KOMANKOVA |
Valentynka |
|
USTI |
0.800 |
12 |
21 |
postupující |
4 |
VINCENCOVA |
Ester |
|
DUKLA PRAHA |
0.800 |
10 |
22 |
postupující |
5 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
|
DUKLA PRAHA |
0.800 |
9 |
23 |
postupující |
6 |
ZATLOUKALOVA |
Lucie |
|
DUKLA OLOM. |
0.800 |
9 |
21 |
postupující |
7 |
PESULOVA |
Magdalena |
|
PLZEN |
0.600 |
5 |
21 |
postupující |
8 |
SPICAKOVA |
Katerina |
|
USTI |
0.600 |
4 |
20 |
postupující |
9 |
PROKSIKOVA |
Patricie |
|
SC PRAHA |
0.600 |
3 |
18 |
postupující |
10 |
PANGRACOVA |
Klara |
|
FC KARLIN |
0.600 |
2 |
22 |
postupující |
11 |
ZIMOVA |
Anezka |
|
LITOMERICE |
0.600 |
2 |
21 |
postupující |
12 |
HAVRDOVA |
Eliska |
|
PLZEN |
0.600 |
-1 |
18 |
postupující |
13 |
JURICKOVA |
Marketa |
|
TEPLICE |
0.600 |
-4 |
16 |
postupující |
14 |
ONDROUSKOVA |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
0.400 |
0 |
20 |
postupující |
15 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
|
TEPLICE |
0.400 |
-1 |
19 |
postupující |
16 |
CIPÁROVÁ |
Nataša |
|
BŠK MARTINENGO |
0.400 |
-4 |
15 |
postupující |
17 |
VOLAKOVA |
Hana |
|
DUKLA OLOM. |
0.400 |
-6 |
14 |
postupující |
18 |
BRANDNEROVA |
Adela |
|
PLZEN |
0.200 |
-7 |
13 |
postupující |
19 |
HORNOVA |
Barbora |
|
K.VARY |
0.200 |
-8 |
16 |
postupující |
20 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
|
USK |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
21 |
MARSHALL |
Mimi |
|
DUKLA PRAHA |
0.200 |
-11 |
12 |
vyřazena |
22 |
PESULOVA |
Gabriela |
|
PLZEN |
0.200 |
-12 |
11 |
vyřazena |
23 |
SELICHAROVA |
Gabriela |
|
FC KARLIN |
0.200 |
-12 |
8 |
vyřazena |
24 |
PECHOVÁ |
Natálie |
|
ŠERM BYSTŘICE |
0.000 |
-10 |
15 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PESULOVA Gabriela |
Plzen |
|
|
1 |
V |
1 |
0 |
4 |
|
1/5 |
-12 |
11 |
PESULOVA Magdalena |
Plzen |
|
V |
|
V |
V |
3 |
3 |
|
3/5 |
5 |
21 |
PECHOVÁ Natálie |
Šerm Bystřice |
|
3 |
4 |
|
1 |
4 |
3 |
|
0/5 |
-10 |
15 |
KOMANKOVA Valentynka |
Usti |
|
V |
1 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
12 |
21 |
ZATLOUKALOVA Lucie |
Dukla Olom. |
|
V |
V |
V |
1 |
|
V |
|
4/5 |
9 |
21 |
JURICKOVA Marketa |
Teplice |
|
V |
V |
V |
1 |
0 |
|
|
3/5 |
-4 |
16 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Teplice |
|
|
4 |
2 |
3 |
V |
V |
|
2/5 |
-1 |
19 |
HORNOVA Barbora |
K.Vary |
|
V |
|
2 |
4 |
2 |
3 |
|
1/5 |
-8 |
16 |
CERVENKOVA Katerina |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
HAVRDOVA Eliska |
Plzen |
|
V |
V |
1 |
|
2 |
V |
|
3/5 |
-1 |
18 |
SPICAKOVA Katerina |
Usti |
|
4 |
V |
1 |
V |
|
V |
|
3/5 |
4 |
20 |
MARSHALL Mimi |
Dukla Praha |
|
1 |
V |
2 |
2 |
2 |
|
|
1/5 |
-11 |
12 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SELICHAROVA Gabriela |
Fc Karlin |
|
|
V |
1 |
2 |
0 |
0 |
|
1/5 |
-12 |
8 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk |
|
3 |
|
2 |
2 |
V |
3 |
|
1/5 |
-9 |
15 |
VINCENCOVA Ester |
Dukla Praha |
|
V |
V |
|
V |
4 |
V3 |
|
4/5 |
10 |
22 |
PROKSIKOVA Patricie |
Sc Praha |
|
V |
V |
2 |
|
V |
1 |
|
3/5 |
3 |
18 |
CIPÁROVÁ Nataša |
Bšk Martinengo |
|
V2 |
4 |
V |
2 |
|
2 |
|
2/5 |
-4 |
15 |
AIGERMANOVA Gabriela |
Teplice |
|
V |
V |
2 |
V4 |
V |
|
|
4/5 |
12 |
21 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
ZIMOVA Anezka |
Litomerice |
|
|
4 |
V |
V |
V |
2 |
|
3/5 |
2 |
21 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
Dukla Praha |
|
V |
|
3 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
9 |
23 |
PANGRACOVA Klara |
Fc Karlin |
|
4 |
V |
|
V |
V |
3 |
|
3/5 |
2 |
22 |
ONDROUSKOVA Zuzana |
Sc Praha |
|
4 |
2 |
4 |
|
V |
V |
|
2/5 |
0 |
20 |
BRANDNEROVA Adela |
Plzen |
|
1 |
2 |
3 |
2 |
|
V |
|
1/5 |
-7 |
13 |
VOLAKOVA Hana |
Dukla Olom. |
|
V |
1 |
V |
3 |
0 |
|
|
2/5 |
-6 |
14 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KOMANKOVA |
Valentynka |
|
USTI |
1.000 |
25 |
30 |
postupující |
2 |
CERVENKOVA |
Katerina |
|
SC PRAHA |
1.000 |
20 |
25 |
postupující |
3 |
PROKSIKOVA |
Patricie |
|
SC PRAHA |
0.833 |
12 |
27 |
postupující |
4 |
VOLAKOVA |
Hana |
|
DUKLA OLOM. |
0.800 |
10 |
22 |
postupující |
5 |
ZIMOVA |
Anezka |
|
LITOMERICE |
0.800 |
7 |
23 |
postupující |
6 |
AIGERMANOVA |
Gabriela |
|
TEPLICE |
0.800 |
7 |
20 |
postupující |
7 |
MARSHALL |
Mimi |
|
DUKLA PRAHA |
0.800 |
6 |
21 |
postupující |
8 |
JURICKOVA |
Marketa |
|
TEPLICE |
0.667 |
3 |
23 |
postupující |
9 |
ZATLOUKALOVA |
Lucie |
|
DUKLA OLOM. |
0.600 |
7 |
21 |
postupující |
10 |
SPICAKOVA |
Katerina |
|
USTI |
0.600 |
6 |
22 |
postupující |
11 |
ONDROUSKOVA |
Zuzana |
|
SC PRAHA |
0.600 |
1 |
18 |
postupující |
12 |
SELICHAROVA |
Gabriela |
|
FC KARLIN |
0.600 |
1 |
17 |
postupující |
12 |
BRANDNEROVA |
Adela |
|
PLZEN |
0.600 |
1 |
17 |
postupující |
14 |
VINCENCOVA |
Ester |
|
DUKLA PRAHA |
0.400 |
-5 |
14 |
postupující |
15 |
HAVRDOVA |
Eliska |
|
PLZEN |
0.400 |
-6 |
16 |
postupující |
16 |
PECHOVÁ |
Natálie |
|
ŠERM BYSTŘICE |
0.400 |
-7 |
13 |
postupující |
17 |
PESULOVA |
Magdalena |
|
PLZEN |
0.333 |
-5 |
18 |
postupující |
18 |
HORNOVA |
Barbora |
|
K.VARY |
0.333 |
-8 |
20 |
postupující |
19 |
CIPÁROVÁ |
Nataša |
|
BŠK MARTINENGO |
0.333 |
-10 |
17 |
postupující |
20 |
ŠATAVOVÁ |
Veronika |
|
DUKLA PRAHA |
0.200 |
-7 |
17 |
postupující |
21 |
PANGRACOVA |
Klara |
|
FC KARLIN |
0.200 |
-8 |
16 |
postupující |
22 |
LEISSNEROVÁ |
Anežka |
|
TEPLICE |
0.200 |
-9 |
15 |
postupující |
23 |
MIROVSKÁ |
Eliška |
|
USK |
0.000 |
-8 |
17 |
postupující |
24 |
PESULOVA |
Gabriela |
|
PLZEN |
0.000 |
-16 |
8 |
postupující |
25 |
STEHNEJOVÁ |
Tereza |
|
USK |
0.000 |
-17 |
13 |
vyřazena |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
STEHNEJOVÁ Tereza |
Usk |
|
|
1 |
4 |
4 |
0 |
2 |
2 |
|
0/6 |
-17 |
13 |
PROKSIKOVA Patricie |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
2 |
V |
V |
|
5/6 |
12 |
27 |
HORNOVA Barbora |
K.Vary |
|
V |
4 |
|
3 |
1 |
V |
2 |
|
2/6 |
-8 |
20 |
CIPÁROVÁ Nataša |
Bšk Martinengo |
|
V |
3 |
V |
|
0 |
1 |
3 |
|
2/6 |
-10 |
17 |
KOMANKOVA Valentynka |
Usti |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
6/6 |
25 |
30 |
PESULOVA Magdalena |
Plzen |
|
V |
1 |
4 |
V |
0 |
|
3 |
|
2/6 |
-5 |
18 |
JURICKOVA Marketa |
Teplice |
|
V |
1 |
V |
V |
2 |
V |
|
|
4/6 |
3 |
23 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
AIGERMANOVA Gabriela |
Teplice |
|
|
V2 |
V4 |
4 |
V |
V |
|
4/5 |
7 |
20 |
ONDROUSKOVA Zuzana |
Sc Praha |
|
0 |
|
3 |
V |
V |
V |
|
3/5 |
1 |
18 |
BRANDNEROVA Adela |
Plzen |
|
2 |
V |
|
V |
0 |
V |
|
3/5 |
1 |
17 |
ŠATAVOVÁ Veronika |
Dukla Praha |
|
V |
4 |
1 |
|
3 |
4 |
|
1/5 |
-7 |
17 |
SPICAKOVA Katerina |
Usti |
|
4 |
3 |
V |
V |
|
V |
|
3/5 |
6 |
22 |
PANGRACOVA Klara |
Fc Karlin |
|
2 |
3 |
3 |
V |
3 |
|
|
1/5 |
-8 |
16 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
HAVRDOVA Eliska |
Plzen |
|
|
1 |
2 |
3 |
V |
V |
|
2/5 |
-6 |
16 |
VOLAKOVA Hana |
Dukla Olom. |
|
V |
|
2 |
V |
V |
V |
|
4/5 |
10 |
22 |
ZIMOVA Anezka |
Litomerice |
|
V |
V |
|
3 |
V |
V |
|
4/5 |
7 |
23 |
MARSHALL Mimi |
Dukla Praha |
|
V |
1 |
V |
|
V |
V |
|
4/5 |
6 |
21 |
MIROVSKÁ Eliška |
Usk |
|
4 |
2 |
4 |
3 |
|
4 |
|
0/5 |
-8 |
17 |
LEISSNEROVÁ Anežka |
Teplice |
|
3 |
3 |
3 |
1 |
V |
|
|
1/5 |
-9 |
15 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PESULOVA Gabriela |
Plzen |
|
|
2 |
3 |
0 |
1 |
2 |
|
0/5 |
-16 |
8 |
VINCENCOVA Ester |
Dukla Praha |
|
V |
|
V |
1 |
2 |
1 |
|
2/5 |
-5 |
14 |
PECHOVÁ Natálie |
Šerm Bystřice |
|
V4 |
2 |
|
0 |
V4 |
3 |
|
2/5 |
-7 |
13 |
CERVENKOVA Katerina |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
|
5/5 |
20 |
25 |
ZATLOUKALOVA Lucie |
Dukla Olom. |
|
V |
V |
2 |
4 |
|
V |
|
3/5 |
7 |
21 |
SELICHAROVA Gabriela |
Fc Karlin |
|
V |
V |
V |
0 |
2 |
|
|
3/5 |
1 |
17 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
CIMLER |
|
|
|
2 |
6 |
2 |
CIMPA |
|
|
|
1 |
7 |
2 |
KULT |
|
|
|
2 |
5 |
1 |
ŠTEFLOVÁ |
|
|
|
1 |
0 |
0 |
VINCENC |
|
|
|
2 |
5 |
2 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 23.2.2014 18:04:54