Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2014 podzim

Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2014 - sezona 2014/2015                   

   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com

  >
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 2014 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 2014 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 2014 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 2014 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 2014 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 2014
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
srpen
16-23;
 
Soustř.+ orevř.př. 
foto I.
 Bystřice nad P.
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 

iiŽ
 
 
 
 
Soustř.+ ot.př.ČOS
 foto O.  1; 2; 3;
Bystřice nad P.
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 

iiŽ
 
 
 
 
                                                       
9.2014 září septem. 
6-7
september
Wroclaw MT
foto O. 
    K
 
      Wroclaw MT
 
    K
 
      Wroclaw MT
 
    K
 
      Wroclaw MT
 
    K
 
                                 
září
 
                                                                                   
13-14
septem.
Györ ECC
foto O. 
    K
 
      Györ ECC
 
    K
 
      Györ ECC
 
    K
 
                                               
září
 
                            přebor ČOS
S.Plzeň
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
přebor ČOS
S.Plzeň
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
                           
20-21
septem.
 
Graz MT
Görlitz MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Graz MT
Görlitz MT
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Lucemburk SP
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
Konin ECC
 
 
 

 
 
 
 K
eq
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
Konin ECC
 
 
 

 
 
 
 K
eq
 
 
 
 
 
 
září
 
Čerm.mem.
fot. O, I  Š.Ostr.
  J
 
K
 
      Čerm.mem.
foto I  Š.Ostrava
  J
 
K
 
      Podb.kord
foto  Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
Podb.kord
 Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
Ž
 

 
 
 
                           
 
 
Stará Garda
Hradec Kr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Stará Garda
Hradec Kr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Stará Garda
Hradec Kr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Stará Garda
Hradec Kr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Stará Garda
Hradec Kr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Stará Garda
Hradec Kr.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
25-26
septem.
Budapešť SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Temešvár SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zrenjanin ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
                            Praha VT    J  K                                                
10.2014 říjen october 
4-5
octob.
Hof MT
Manchester ECC
 
 
J
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Hof MT
Manchester ECC
 
 
J
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gödölö ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Gödölö ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 T.Zd.Myn.
foto S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 T.Zd.Myn.
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 SC.Praha
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 SC.Praha
 
 
 
J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
                           
11-12
octob.
Leszno SP
 
 
 
Jx
eq 
 
 
 
 
 
 
 
 
Guatemala SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Montreux ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
                            Láz.pohár
 K.Vary
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena vřídla
 K.Vary
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                           
18-19
octob.
San Francisko SP
 
Florina ECC
S
eq
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cancun SP
Cancun ST
Šamorín ECC
S
S
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soluň SP
 
 
 
  
J
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laupheim SP
 
 
 
 
 
Jx
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
 
Fürth MT
S

 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fürth MT
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 D.Olomouc
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 D.Olomouc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
T.Sv.Václava
fo  ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava
ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
25-26
octob.
Poznaň MT
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poznaň MT
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern SP
 
Klagenfurt ECC
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Legnano SP
 
Klagenfurt ECC
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
Hazai MT
 
 
 
J
eq
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  MS vet. Debrecen           V MS vet. Debrecen           V MS vet. Debrecen           V MS vet. Debrecen           V MS vet. Debrecen           V MS vet. Debrecen           V
říjen
 
Brn.Krokodýl
foto V S.Brno
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brn.Krokodýl
foto O. S.Brno
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mlŽx
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mlŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 2014 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 2014 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 2014 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 2014 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 2014 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 2014
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
11.2014 listopad november
1-2
novem.
 
Bangkok SP
 
 
 
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bochum SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hazai MT
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Opav.list.
fot. I. Opava
 
 
 
 
Kx
eq
Zx
eq
 
 
 
 
Opav.list.
fot.O.,I.  Opava
 
 
 
 
Kx
 
Zx
 
 
 
 
 
 K.Vary
SC Praha
 
 
Jx
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
Peter.mem.
ČŠK Riegel
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peter.mem.
ČŠK Riegel
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  foto S.Šternberk           V  S.Šternberk           V  S.Šternberk           V  S.Šternberk           V foto                          
8-9.
novemb.
Tokyo SP
fo.O Mödling ECC
 S
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
St.Maur SP
Mödling ECC
 Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kodaň ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Ryb.mem.
S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
iiZx
 
 
 
Ryb.mem.
S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
iiZx
 
 
 
 Zl.Kord
 S.Písek
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Zl.Kord
 S.Písek
 
 
 J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup
 S.Brno
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup
 S.Brno
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  foto ČŠK Riegel           V ČŠK Riegel           V ČŠK Riegel           V ČŠK Riegel           V ČŠK Riegel           V ČŠK Riegel            
15-16
novemb.
Antalya ST
Burgsteinfurt MT
fot.O. Budapešť 
Gdaňsk MT
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
K
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Antalya ST
Mosbach MT
 
Gdaňsk MT
S
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zpr. Talin SP
 
Budapešť 
Bonn ECC
S
eq
 
 
 
 
J
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť 
Heidenheim ECC
 
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Norimberk MT
 
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Norimberk MT
 
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
novemb.
Bratislava SP
foto O.
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava SP
 
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava SP
 
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orlean SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Ještědský Kal.
 L.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
Ještědský Kal.
 L.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
Turn.17.listopad
USK Praha
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Turn.17.listopad
USK Praha
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29-30
novemb.
Turín GP
Halle ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Turín GP
Tauberbisch. ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Reutlingen MT
Chalons ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katowice U23
Mnichov MT
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katowice U23
Mnichov MT
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listopad
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Běl.Kordík
Bělá p/Bez
 
 
 
 
 
 
 
 
iiZx
 
 
 
Běl.Kordík
Bělá p/Bez
 
 
 
 
 
 
 
 
iiZx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.2014 prosinec december
6-7
decemb.
Gdaňsk GP
Cabries ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Gdaňsk GP
Cabries ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Doha GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doha GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katowice MT
Dormagen SP
S
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
Katowice MT
Dormagen SP
S
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
C.R.Kratochvila
S.Vršovice
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
C.R.Kratochvila
S.Vršovice
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Cz.Master.Cup           V Cz.Master.Cup           V Cz.Master.Cup           V Cz.Master.Cup           V                            
13-14
decemb.
 
Kocaeli ST
Terrassa SP
 
S
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kocaeli ST
Lyon SP
 
S
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kocaeli ST
Heidelberg U23
 
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kocaeli ST
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
NewYork GP
 
Eislingen ECC
S
 
 
 
 
 
 
eq
 
 
 
 
 
 
NewYork GP
 
Eislingen ECC
S
 
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
Magistr.tur.
S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Magistr.tur.
S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
             
 
            Vánoč.Maraton
Fot.D. D.Praha
S
 
          Vánoč.Maraton
 D.Praha
S
 
                                     
20-21 Bratislava        Ž   Bratislava        Ž                                                          
prosinec