Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2015 podzim

Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2015 - sezona 2015/2016                   

   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com


 
 
 
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 2015 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 2015 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 2015 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 2015 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 2015 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 2015
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
august
15-22
 př.ČOS
Bystřice n/P
soustředěnífoto
 
 
 
 
K
eq
 
Ž
eq
 

iiŽ
eq
 
 
 př.ČOS
Bystřice n/P
soustředění 
 
 
 
 
 
eq
 
Ž
eq
 

iiŽ
eq
 
 
 př.ČOS
 H.Počáply
soustředění
 
 
J
 
K
 
Z
 
mZ
 
 
 
 př.ČOS
 H.Počáply
soustředění
 
 
J
 
K
 
Z
 
mZ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9.2015 září september 
5-6
septem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poh.Sok. III.VT
 S.Plzeň-Petřín
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Poh.Sok. III.VT
 S.Plzeň-Petřín
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
septem.
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19-20
septem.
GRAZ MT
Görlitz MT
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
GRAZ MT
Görlitz MT
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Lucemburg SP
Görlitz MT
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Budapešť SP
Görlitz MT
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Budapešť SP
 
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 Čerm.mem.
foto Š.Ostrava
 
 
J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 Čerm.mem.
 Š.Ostrava
 
 
J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
PdBz.Kord 
Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
PdBz.Kord 
Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26-27
septem.
Györ SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Timisoara SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zrenjanin ECC
 
 
 
  Kx
 
 
 
 
 
 
 
Gödöllö ECC
 
 
 
  Kx
 
 
 
 
 
 
 
Gödöllö ECC
 
 
 
  Kx
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.2015 říjen october 
3-4
october
 
Manchester ECC
Paříž U23
 
 
S
 
 
 
 
K ,eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Manchester ECC
Paříž U23
Mosbach MT
 
S
Sx
 
 
 
K ,eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VC D.Olomouc
D.Olomouc
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
VC D.Olomouc
D.Olomouc
 
 
J+
 
K
 
 
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava
fo  ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava
ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
říjen
 
Stará Garda
Fot.D. O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
Fo.Z O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
10-11
october
Leszno SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Guatemala SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Chalons ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Geneva ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Konin MT
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konin MT
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 Brn.Poh.
foto S.Brno
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 Brn.Poh.
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 Lázeň.Poh.
  foto D. K.Vary
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Vřídla
 K.Vary
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vel.Cen.Odhady
 K.Vary
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 Mag.turnaj
foto S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 Mag.turnaj
foto S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Vrš.mini kord
foto S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
Vrš.mini kord
foto S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-18
october
 
San Jose SP
 
Florina ECC
S
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cancun SP
Cancun ST
Šamorín ECC
S
S
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laupheim SP
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
Konín MT
 
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín MT
 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24-25
october
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern SP
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Legnano SP
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 Brn.Krok.
foto S.Brno
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Brn.Krok.
 S.Brno
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vel.cen.Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
Vel.cen.Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
VT S,J,
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 VelVet
F.Z. S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.2015 listopad,november 
31.10
1.11
Bankok SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bochum SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Colmar U23
Klagenfurt ECC
S
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Colmar U23
Klagenfurt ECC
Sx
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orléans SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
listop.
 Opav.listopad
f. G., O.  Opava
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
 Opav.listopad
f. I., L.  Opava
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
Vel.Cen.Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Vel.Cen.Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7-8
novemb.
Tokyo SP
Mödling ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
St.Maur SP
Mödling ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kodań ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
Konín MT
 S
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
Konín MT
 
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
listop.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-15
novemb.
Ankara ST
Burgsteinfurt MT
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ankara ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Talin SP
Bonn ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
HDH ECC
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Pražský pohár
VT S,J,K D.Praha
 
 
 J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
Pražský pohár
VT S,J,K D.Praha
 
 
 J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Poh.Dom.Riegla
F.D Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
20-21
novemb.
fot.O.Halle ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
TBB ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
fot.O. Tur.17.list.
USK Praha
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tur.17.list.
USK Praha
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bělský kordík
Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
 
 
Bělský kordík
Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽ
 
 
Peter mem.
F.D. ČŠK Riegel
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peter mem.
ČŠK Riegel
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28-29
november
 
Turín GP
f.O. Bratislava SP
Wroclaw MT
 
 S
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 
Turín GP
Bratislava SP
Wroclaw MT
 
 Sx
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 
 
Bratislava SP
 
 
 
 
 
 
 
 Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Katowice U23
 
 
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Katowice U23
 
 
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vel.cena Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Czech Master Cup
 Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Czech Master Cup
 Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Czech Master Cup
 Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Czech Master Cup
 Dukla Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.2015 prosinec,december 
05-06
december
f.O. Mödling U23
Cabries ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
Cabries ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Doha GP
Mödling U23
 S
  S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doha GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tur.R.Kratochvíla
S.Vršovice
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tur.R.Kratochvíla
S.Vršovice
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
december
 
Kocaeli ST
 
Terassa SP
 S
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kocaeli ST
Terassa U23
Lyon SP
 S
 S
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
Ješt.Kalíšek
foto Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Ješt.Kalíšek
fot.O. Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Zlatý kord
 S.Písek
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý kord
 S.Písek
 
 
 J+
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno
 S