Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2016 jaro

Výsledky z turnajů jaro 1-6. 2016 - sezona 2016/2016                   

   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com

 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 15/16 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 15/16 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 15/16 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 15/16 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 15/16 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 15/16
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
1.2016 leden -januar, styczen, január
2-3
januar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09-10
januar
Londýn ST
Londýn SP
Šamorín MT
Sx
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
Mödling SP
Šamorín MT
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
Berlín MT
Krakow ECC
 
Sx
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Krakow ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Okr.přebor 
fot.G, K  Sl.Opava
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
iiŽ
 
 
Okr.přebor 
fot.I  Sl.Opava
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
iiŽ
 
 
 
 
             
 
             
 
             
 
           
16-17
januar
Paříž SP
Pisa ECC
Sx
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Gdaňsk SP
Pisa ECC
Sx
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Basilej SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dijon SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
Mödling ECC
S
 
   
 K
      Budapešť U23
Mödling ECC
S
 
   
 K
     
leden
 
 
 
             
 
             
 
             
 
             
 
             
 
           
23-24
januar
Budapešť U23
fot.O Blava ECC
Sx
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
Poznaň ECC
 Sx
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
HDH SP
Bratislava ECC
Sx
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Barcelona SP
Bratislava ECC
S
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dourdan SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Jarní pohár
S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
Jarní pohár
S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
Jizer. Kord
 L.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Jizer. Kord
 L.Liberec
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30-31
januar
 
A.e.Provance SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zagreb SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Riga SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Burgos SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Padova SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atheny SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Bílá Opava
 Opava
 
 
 
 
 K
 
 
 
 iiŽ
 
 
 
Bílá Opava
 Opava
 
 
 
 
 K
 
 
 
 iiŽ
 
 
 
VC Olomouc
 D.Olomouc
 Sx
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
VC Olomouc
 D.Olomouc
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
2.2016 únor, luty, februar
6-7
februar
 
 
Bonn SP
Graz MT
Warszawa ECC
Paříž MT
Sx
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
K
K
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
Alger SP
Graz MT
Satu Mare ECC
Paříž MT
Sx
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
K
K
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 Z
 
 
 
 
 
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 Z
 
 
 
 
1.seč Opavská
f.I. Opava
 S
 
 J
 
 K
 
 Z
 
 
 
 
 
1.seč Opavská
 Opava
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
13-14
februar
 
Udine SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrsac SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Vancouver SP
Udine SP
S
 
 
J eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udine SP
 
 
 
J eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udine SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 U14! MT
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 U14! MT
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
Tepl.Kordík
Doubr. Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
eq
Tepl.Kordík
Doubr. Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20-21
februar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Göppingen U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warszawa SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
St.Niklaus SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Tul.mem
fot.I. Š.Ostrava
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Tul.mem
 Š.Ostrava
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Vltavy
 D.Praha
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Vltavy
 D.Praha
 
 
 
J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
27-28
februar
Kontr.Turnaj 
KŠ Šamorín
 
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
Kontr.Turnaj 
KŠ Šamorín
 
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vídeň U23
 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vídeň U23
 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 
 
Valašský feret
fot.G. ŠK Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
 
 
 
 
Valašský feret
fot.O.  ŠK Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
 
 
 
 
mem.V.Jandy
SC Praha
VC Ekoslide
 K.Vary
 Sx
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.2016 březen, marzec, marec
29.2.- 9.3.2016 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Novi Sad, Srbsko     výsledky OnLine     foto
 
 
Novi Sad ME 
Srbsko
  J
eq
K
eq
      Novi Sad ME 
Srbsko
  J
eq
K
eq
      Novi Sad ME 
Srbsko
  J
eq
K
eq
      Novi Sad ME 
Srbsko
  J
eq
K
eq
      Novi Sad ME 
Srbsko
  J
eq
K
eq
      Novi Sad ME 
Srbsko
  J
eq
K
eq
     
05-06
march
Cancun ST
Halle MT
Mödling 
S
 
 
 
 
 
 
K
 
 
Ž
Ž
 
 
 
 
 
 
Halle MT
Mödling 
S
 
 
 
 
 
 
K
 
 
Ž
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V.Cen. Úst. n/L
 
Loko Plzeň
 
 
 eq
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loko Plzeň
 
 
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
march video Havana GP  S            Havana GP  S                                       Kodaň MT  S           Řím ST  S          
12-13
březen
S.Cup U23
 S.Brno
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S.Cup U23
 S.Brno
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S,J,K VT
 Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
S,J,K VT
 Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
march
19-20
 
 
Řím U23
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 S
 
 
 
 
 
 
 

 
  
<00

 
 <04
<02
 
 
 
 
Řím U23
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
  
<00

 
 <04
<02
 
 
 
 
Budapešť GP
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
  
<00

 
 <04
<02
 
 
 
 
Řím U23
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 S
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
  
<00

 
 <04
<02
 
 
 
 
Řím U23
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
  
<00

 
 <04
<02
 
 
 
 
 
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
  
<00

 
 <04
<02
 
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 K.Vary
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 K.Vary
 
 
 
J+
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Zl.List 
ŠK Houštka
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Zl.List 
ŠK Houštka
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
march                                                                                    
26-27
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Cup
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
SC Cup
SC Praha
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.2016 duben, kwieczien, april
1.4.- 10.4.2016 ... Mistrovství světa kadetů a juniorů - Bourges, Francie     výsledky      Videa,
april
 
Bourges MS 
Francie
  J
eq
K
eq
      Bourges MS 
Francie
  J
eq
K
eq
      Bourges MS 
Francie
  J
eq
K
eq
      Bourges MS 
Francie
  J
eq
K
eq
      Bourges MS 
Francie
  J
eq
K
eq
      Bourges MS 
Francie
  J
eq
K
eq
     
2-3
duben
PTM
USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 
 
PTM
USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 
 
Cen.Dejvic III.VT
 S.Dejvice
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cen.Dejvic III.VT
 S.Dejvice
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
april Treibach MT        Ž  mŽ   Treibach MT        Ž  mŽ                                                          
09-10
duben
Jes.mem.
USK Praha
 S+
 
Jx 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jes.mem.
USK Praha
 S+
 
Jx 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ješt.Pohár
Loko Liberec
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ješt.Pohár
Loko Liberec
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
april
OH.Kvalif.
 Praha
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OH.Kvalif.
Praha 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OH.Kvalif.
fot.D. Praha 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OH.Kvalif.
Praha 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OH.Kvalif.
Praha 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OH.Kvalif.
fot.D. Praha 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
april
23-24
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
Bratislava MT
 
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
Rio De Janeiro
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rio De Janeiro
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Lib.Kordík
Loko Liberec
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 iiŽ
 
 
 
 Lib.Kordík
Loko Liberec
 
 
 
 
 
 
 Ž
 
 iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
april
30-01
ME U23
 Plovdiv
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Plovdiv
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Plovdiv
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Plovdiv
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Plovdiv
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Plovdiv
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
květen
 Lib.Fleret
fot.O. L.Liberec
 
 
 J+
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
 Lib.Fleret
Loko Liberec
 
 
 J+
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
Poh.ČMR betonu 
 K.Vary
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poh.ČMR betonu 
 K.Vary
 
 
 J+
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5.2016 květen, may, maj
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 15/16 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 15/16 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 15/16 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 15/16 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 15/16 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 15/16
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
maj
07-08
 
Kodaň ST
Šamorín MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
iiŽ
 
 
 
Kodaň ST
Šamorín MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Londýn ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Londýn ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
květen
Ml.mušketýr
M ČR
ČSS+USK+Dukla 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
Ml.mušketýr
M ČR
ČSS+USK+Dukla 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní šavle
AMU Praha
 
S
 
 
J
 
 
K
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní šavle
AMU Praha
 
S
 
 
J
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
maj
14-15
Petrohrad SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šanghaj GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Madrid SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
Sokol Cup
fot.O. S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 
 
 
Sokol Cup
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 
 
 
MČR 
 L.Liberec
 S
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MČR 
 L.Liberec
 S
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
maj
22-23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tauberbischofsh SP
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paříž SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
 
 
M ČR
 Š.Ostrava
 
 
 Jx
 eq
 
 
 
 
 iiŽx
 eq
 
 
M ČR
 Š.Ostrava
 
 
 Jx
 eq
 
 
 
 
 iiŽx
 eq
 
 
M ČR
 FC.Bělá
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 eq
 
 
M ČR
 FC.Bělá
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
maj
28-29
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moskva GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moskva GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
MČR 
S.Bystřice
Sx
eq
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
MČR 
S.Bystřice
Sx
eq
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 MČR
 K.Vary
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 MČR
 K.Vary
 
 
Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
             
 
           
6.2016 červen, jun
jun
4-5
Šanghaj GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šanghaj GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
MČR 
S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
eq
 
 
MČR 
S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
eq
 
 
 MČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 MČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
MČR 
 S.Brno
 S
eq
 J
eq
 K
eq
 Ž
eq
 
 
 
 
MČR 
 S.Brno
 S
eq
 J
eq
 K
eq
 
 
 
 
 
 
jun
11-12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 MČR
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
eq
 
 
 MČR
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
jun
18-19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 MČR
 D.Olomouc
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 MČR
 Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
M ČR
 B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
eq
M ČR
 B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
eq
M ČR
 B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
eq
M ČR
 B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
eq
M ČR
 B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
eq
M ČR
 B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
eq
2O.6.- 25.6.2016 ... Mistrovství Evropy seniorů - Toruň, Polsko     výsledky OnLine     foto, 
 
 
Toruň ME 
Polsko
S
eq
          Toruň ME 
Polsko
S
eq
          Toruň ME 
Polsko
S
eq
          Toruň ME 
Polsko
S
eq
          Toruň ME 
Polsko
S
eq
          Toruň ME 
Polsko
S
eq
           
8.2015 srpen, august
aug
13-20
Soustředění  foto
Bystřice n/P
 
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ
 
 
Soustředění 
Bystřice n/P
 
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ