Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2016 podzim

Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2016 - sezona 2016/2017                   

   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com


 
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár 2016 fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár 2016 kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár 2016 kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár 2016 šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár 2016 šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár 2016
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
aug
13-20
Soustředění  foto
Bystřice n/P
 
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ
 
 
Soustředění 
Bystřice n/P
 
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9.2016 září september 
3-4
septem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poh.Sok. III.VT
 S.Plzeň-Petřín
 
 
 J+
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Poh.Sok. III.VT
 S.Plzeň-Petřín
 S+
 
 J+
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10-11
septem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lucemburk SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Stará Garda
Fot.D. O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
Fo.Z O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
17-18
septem.
Budapešť SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24-25
septem.
Amsterdam ST
Graz MT
S
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
Graz MT
S
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
Konín ECC
S
 
   
 K
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
září
 
 Čerm.m.+VT
 Š.Ostrava
 
 
 J+
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 Čerm.m.+VT
 Š.Ostrava
 
 
 J+
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.2016 říjen october 
1-2
october
 
Budapešť ECC
Antony U23
Linz MT
 
 
S
 
 
 
 
 Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
Antony U23
Linz MT
Mosbach MT
 
S
 
 S
 
 
 Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Let.
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Cena Let.
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
T.Sv.Václava
fo  ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava
ŠK Houštka
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
8-9
october
Bangkok SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Timisoara SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Heidelberg U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gödöllö ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Gödöllö ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Babylon U14
 Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Babylon U14
 Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Babylon U14
 Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Babylon U14
 Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Peter.mem. 
fo ČŠK Riegel
S
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peter.mem. 
 ČŠK Riegel
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vel.Cen.Odhady
 K.Vary
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15-16
october
 
Cancun SP
 
Manchester ECC
S
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cancun SP
Cancun ST
Manchester ECC
S
S
 
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Riga SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laupheim SP
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
Meylan ECC
 
 S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
Meylan ECC
 
 S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 Brn.Poh.
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
iiŽx
 
 
 Brn.Poh.
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
iiŽx
 
 
Láz.Poh.
K.Vary
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
october
Káhira SP
Fiorina ECC
 S
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Šamorín ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Bonn ECC
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
Talin SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Brn.Krok.+VT
na USK Praha
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brn.Krok.+VT
na USK Praha
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT Praha
 Praha
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
VT Praha
 Praha
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29-30
october
Leszno SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bochum SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern SP
Klagenfurt ECC
 Sx
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Klagenfurt ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Londýn ST
Londýn ECC
J
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Londýn ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czech Open
 SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Czech Open
 SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.2016 listopad,november 
5-6
novemb.
 
Mödling ECC
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
St.Maur SP
Mödling ECC
 S
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
listop.
 Opav.listopad
foto Opava
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
 Opav.listopad
 Opava
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
 
 Bělá
 
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
 Bělá
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13
novemb.
Tokyo SP
Budapešť U23
 S
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
TBB ECC
 Sx
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Reutlingen MT
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Heidenheim ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Šamorín MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Šamorín MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup
Sokol Cup MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup
Sokol Cup MT
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh.Dom.Riegla
ČŠK Riegel
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
19-20
novemb.
Esslingen U23
Guatemala SP
 S
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Guatemala SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
Buenos Aires SP
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jogu Cup
 Mainz
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orléans SP
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Cena Vršovic
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 iiZ
 
 
Cena Vršovic
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 iiZ
 
 
V.C.Dukly
 D.Olomouc
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 iiZ
 
 
V.C.Dukly
 D.Olomouc
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 iiZ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26-27
novemb.
Gdaňsk U23
Cabries ECC
 S
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Gdaňsk U23
Cabries ECC
 S
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Katowice U23
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Katowice U23
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Tur.17.list.
VT USK Praha
 S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tur.17.list.
VT USK Praha
 S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Mini Cup
Liberec
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 
 
 
Mini Cup
Liberec
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.2016 prosinec,december 
03-04
december
 
Turín GP
Mödling U23
Wroclaw MT
 Sx
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
mŽx
 
 
 
Turín GP
Mödling U23
Wroclaw MT
 Sx
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
mŽx
 
 
 
 
Mödling U23
Bratislava SP
 
Sx
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
Bratislava SP
 
Sx
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Györ SP
 
Eislingen ECC
 S
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-12
december
Antalya ST
Halle ECC
 S
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Antalya ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doha GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doha GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czech open
SC Praha
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 iiZx
 
 
 
Czech open
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 iiZx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-18
december
 
Londýn ST
Londýn SP
Bratislava U14
 S
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
Lyon SP
Bratislava U14
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
Basilej SP
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý Kord
 S.Písek
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý Kord
 S.Písek
 Sx
 
Jx