zpet do kalendare
Velká cena Dukly Olomouc
v šermu kordem
mini žáci
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
2 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
3 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
WALLER |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
5 |
PEŇÁZ |
Gabriel |
CZE |
LOKO K.VARY |
6 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
7 |
VOLÁK |
Patrik |
CZE |
D.OLOMOUC |
8 |
KUBÁČEK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
9 |
WALLER |
Adam |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
BÓR |
Karel |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
11 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
12 |
MATERNA |
Jakub |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
13 |
DOLEJŠ |
Viktor |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
14 |
OSTALSKIY |
Ivan |
CZE |
LOKO K.VARY |
15 |
VEJTASA |
Maxmilián |
CZE |
SC PRAHA |
16 |
ZERZÁŇ |
David |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
Čtvrt finale
1 |
KUCHAŘ Matěj |
Sc Praha |
|
|
|
KUCHAŘ Matěj |
8 |
VOLÁK Patrik |
D.Olomouc |
12/11 |
|
|
|
|
MUTÍNSKÝ Lukáš |
5 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
12/7 |
|
|
|
MUTÍNSKÝ Lukáš |
|
4 |
KUBÁČEK Samuel |
D.Olomouc |
12/2 |
|
|
|
|
|
|
MUTÍNSKÝ Lukáš |
3 |
WALLER Jonáš |
Sc Praha |
|
|
12/8 |
|
|
|
WALLER Jonáš |
|
6 |
PEŇÁZ Gabriel |
Loko K.Vary |
12/10 |
|
|
|
|
|
HRADSKÝ Jakub |
7 |
NOVOTNÝ Šimon |
Šerm Liberec |
|
12/11 |
|
|
|
HRADSKÝ Jakub |
2 |
HRADSKÝ Jakub |
1.Fc Bělá |
12/9 |
Tableau d de 8
1 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
|
|
MUTÍNSKÝ Lukáš |
8 |
MATERNA Jakub |
Riegel Praha |
9/4 |
|
5 |
WALLER Adam |
Sc Praha |
|
|
|
NOVOTNÝ Šimon |
4 |
NOVOTNÝ Šimon |
Šerm Liberec |
12/6 |
|
3 |
BÓR Karel |
Šerm Liberec |
|
|
|
VOLÁK Patrik |
6 |
VOLÁK Patrik |
D.Olomouc |
12/8 |
|
7 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
|
|
|
PEŇÁZ Gabriel |
2 |
PEŇÁZ Gabriel |
Loko K.Vary |
12/11 |
Tableau des battus du tableau de 6
1 |
ZERZÁŇ David |
S.S.Uh.Hrad. |
|
|
|
VOLÁK Patrik |
8 |
VOLÁK Patrik |
D.Olomouc |
12/3 |
|
5 |
DOLEJŠ Viktor |
Šerm Liberec |
|
|
|
WALLER Adam |
4 |
WALLER Adam |
Sc Praha |
12/11 |
|
3 |
OSTALSKIY Ivan |
Loko K.Vary |
|
|
|
MATERNA Jakub |
6 |
MATERNA Jakub |
Riegel Praha |
12/5 |
|
7 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
|
|
|
BRYKNAR Patrik |
2 |
VEJTASA Maxmilián |
Sc Praha |
12/9 |
Tableau de 16
1 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
|
|
MUTÍNSKÝ Lukáš |
16 |
ZERZÁŇ David |
S.S.Uh.Hrad. |
12/0 |
|
|
|
|
WALLER Jonáš |
9 |
VOLÁK Patrik |
D.Olomouc |
|
12/11 |
|
|
|
WALLER Jonáš |
8 |
WALLER Jonáš |
Sc Praha |
12/9 |
|
5 |
PEŇÁZ Gabriel |
Loko K.Vary |
|
|
|
PEŇÁZ Gabriel |
12 |
DOLEJŠ Viktor |
Šerm Liberec |
12/6 |
|
|
|
|
KUBÁČEK Samuel |
13 |
KUBÁČEK Samuel |
D.Olomouc |
|
12/10 |
|
|
|
KUBÁČEK Samuel |
4 |
WALLER Adam |
Sc Praha |
12/9 |
|
3 |
HRADSKÝ Jakub |
1.Fc Bělá |
|
|
|
HRADSKÝ Jakub |
14 |
OSTALSKIY Ivan |
Loko K.Vary |
12/5 |
|
|
|
|
HRADSKÝ Jakub |
11 |
MATERNA Jakub |
Riegel Praha |
|
12/10 |
|
|
|
BÓR Karel |
6 |
BÓR Karel |
Šerm Liberec |
12/5 |
|
7 |
NOVOTNÝ Šimon |
Šerm Liberec |
|
|
|
NOVOTNÝ Šimon |
10 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
12/7 |
|
|
|
|
KUCHAŘ Matěj |
15 |
VEJTASA Maxmilián |
Sc Praha |
|
12/4 |
|
|
|
KUCHAŘ Matěj |
2 |
KUCHAŘ Matěj |
Sc Praha |
12/8 |
Pořadí na konci kol skupin
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
8/9 |
24 |
43 |
postupující |
2 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
7/9 |
25 |
42 |
postupující |
3 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
7/9 |
22 |
40 |
postupující |
4 |
WALLER |
Adam |
CZE |
SC PRAHA |
6/8 |
4 |
30 |
postupující |
5 |
PEŇÁZ |
Gabriel |
CZE |
LOKO K.VARY |
6/9 |
8 |
37 |
postupující |
6 |
BÓR |
Karel |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
6/9 |
2 |
37 |
postupující |
7 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
5/8 |
11 |
33 |
postupující |
8 |
WALLER |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
5/8 |
4 |
36 |
postupující |
9 |
VOLÁK |
Patrik |
CZE |
D.OLOMOUC |
4/8 |
1 |
29 |
postupující |
10 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
4/8 |
0 |
28 |
postupující |
11 |
MATERNA |
Jakub |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
3/8 |
-7 |
23 |
postupující |
12 |
DOLEJŠ |
Viktor |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
3/10 |
-11 |
30 |
postupující |
13 |
KUBÁČEK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
2/9 |
-17 |
25 |
postupující |
14 |
OSTALSKIY |
Ivan |
CZE |
LOKO K.VARY |
2/9 |
-23 |
18 |
postupující |
15 |
VEJTASA |
Maxmilián |
CZE |
SC PRAHA |
1/9 |
-17 |
25 |
postupující |
16 |
ZERZÁŇ |
David |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
1/10 |
-26 |
19 |
postupující |
Pořadí, kolo č. 2
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
1.000 |
18 |
25 |
postupující |
2 |
WALLER |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
6 |
20 |
postupující |
3 |
WALLER |
Adam |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
6 |
17 |
postupující |
4 |
BÓR |
Karel |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.800 |
5 |
22 |
postupující |
5 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.750 |
10 |
19 |
postupující |
6 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.750 |
8 |
19 |
postupující |
7 |
PEŇÁZ |
Gabriel |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.600 |
2 |
18 |
postupující |
8 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
5 |
17 |
postupující |
9 |
MATERNA |
Jakub |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.500 |
-1 |
11 |
postupující |
10 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.250 |
-4 |
13 |
postupující |
11 |
VOLÁK |
Patrik |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.250 |
-4 |
12 |
postupující |
12 |
VEJTASA |
Maxmilián |
CZE |
SC PRAHA |
0.200 |
-6 |
16 |
postupující |
13 |
ZERZÁŇ |
David |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.200 |
-9 |
11 |
postupující |
14 |
DOLEJŠ |
Viktor |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.200 |
-10 |
13 |
postupující |
15 |
KUBÁČEK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.000 |
-11 |
9 |
postupující |
16 |
OSTALSKIY |
Ivan |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.000 |
-15 |
5 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 2
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
WALLER Jonáš |
Sc Praha |
|
|
V |
V |
V |
V |
|
4/4 |
6 |
20 |
KUCHAŘ Matěj |
Sc Praha |
|
4 |
|
3 |
V |
V |
|
2/4 |
5 |
17 |
NOVOTNÝ Šimon |
Šerm Liberec |
|
4 |
V |
|
V |
V |
|
3/4 |
8 |
19 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
|
3 |
2 |
3 |
|
V |
|
1/4 |
-4 |
13 |
OSTALSKIY Ivan |
Loko K.Vary |
|
3 |
0 |
0 |
2 |
|
|
0/4 |
-15 |
5 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Patrik |
D.Olomouc |
|
|
V |
2 |
3 |
2 |
|
1/4 |
-4 |
12 |
KUBÁČEK Samuel |
D.Olomouc |
|
2 |
|
4 |
0 |
3 |
|
0/4 |
-11 |
9 |
WALLER Adam |
Sc Praha |
|
V |
V |
|
V |
V2 |
|
4/4 |
6 |
17 |
HRADSKÝ Jakub |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
4 |
|
V |
|
3/4 |
10 |
19 |
MATERNA Jakub |
Riegel Praha |
|
V4 |
V |
1 |
1 |
|
|
2/4 |
-1 |
11 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
PEŇÁZ Gabriel |
Loko K.Vary |
|
|
1 |
V |
3 |
V |
V4 |
|
3/5 |
2 |
18 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
V |
|
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
18 |
25 |
VEJTASA Maxmilián |
Sc Praha |
|
2 |
2 |
|
4 |
3 |
V |
|
1/5 |
-6 |
16 |
BÓR Karel |
Šerm Liberec |
|
V |
4 |
V |
|
V |
V3 |
|
4/5 |
5 |
22 |
DOLEJŠ Viktor |
Šerm Liberec |
|
2 |
0 |
V |
3 |
|
3 |
|
1/5 |
-10 |
13 |
ZERZÁŇ David |
S.S.Uh.Hrad. |
|
2 |
0 |
2 |
2 |
V |
|
|
1/5 |
-9 |
11 |
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
KUCHAŘ |
Matěj |
CZE |
SC PRAHA |
1.000 |
20 |
25 |
postupující |
2 |
HRADSKÝ |
Jakub |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.800 |
12 |
21 |
postupující |
3 |
PEŇÁZ |
Gabriel |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.750 |
6 |
19 |
postupující |
4 |
MUTÍNSKÝ |
Lukáš |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.750 |
6 |
18 |
postupující |
5 |
VOLÁK |
Patrik |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.750 |
5 |
17 |
postupující |
6 |
BRYKNAR |
Patrik |
CZE |
1.FC BĚLÁ |
0.750 |
4 |
15 |
postupující |
7 |
NOVOTNÝ |
Šimon |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.500 |
3 |
14 |
postupující |
8 |
WALLER |
Adam |
CZE |
SC PRAHA |
0.500 |
-2 |
13 |
postupující |
9 |
BÓR |
Karel |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.500 |
-3 |
15 |
postupující |
10 |
DOLEJŠ |
Viktor |
CZE |
ŠERM LIBEREC |
0.400 |
-1 |
17 |
postupující |
11 |
KUBÁČEK |
Samuel |
CZE |
D.OLOMOUC |
0.400 |
-6 |
16 |
postupující |
12 |
OSTALSKIY |
Ivan |
CZE |
LOKO K.VARY |
0.400 |
-8 |
13 |
postupující |
13 |
WALLER |
Jonáš |
CZE |
SC PRAHA |
0.250 |
-2 |
16 |
postupující |
14 |
MATERNA |
Jakub |
CZE |
RIEGEL PRAHA |
0.250 |
-6 |
12 |
postupující |
15 |
VEJTASA |
Maxmilián |
CZE |
SC PRAHA |
0.000 |
-11 |
9 |
postupující |
16 |
ZERZÁŇ |
David |
CZE |
S.S.UH.HRAD. |
0.000 |
-17 |
8 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
VOLÁK Patrik |
D.Olomouc |
|
|
V4 |
V |
3 |
V |
|
3/4 |
5 |
17 |
WALLER Jonáš |
Sc Praha |
|
3 |
|
4 |
V |
4 |
|
1/4 |
-2 |
16 |
MATERNA Jakub |
Riegel Praha |
|
2 |
V |
|
1 |
4 |
|
1/4 |
-6 |
12 |
MUTÍNSKÝ Lukáš |
Loko K.Vary |
|
V |
4 |
V4 |
|
V |
|
3/4 |
6 |
18 |
BÓR Karel |
Šerm Liberec |
|
2 |
V |
V |
3 |
|
|
2/4 |
-3 |
15 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
OSTALSKIY Ivan |
Loko K.Vary |
|
|
V |
2 |
V |
1 |
0 |
|
2/5 |
-8 |
13 |
ZERZÁŇ David |
S.S.Uh.Hrad. |
|
2 |
|
1 |
4 |
0 |
1 |
|
0/5 |
-17 |
8 |
DOLEJŠ Viktor |
Šerm Liberec |
|
V |
V |
|
3 |
2 |
2 |
|
2/5 |
-1 |
17 |
KUBÁČEK Samuel |
D.Olomouc |
|
4 |
V |
V |
|
1 |
1 |
|
2/5 |
-6 |
16 |
HRADSKÝ Jakub |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
V |
|
1 |
|
4/5 |
12 |
21 |
KUCHAŘ Matěj |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
5/5 |
20 |
25 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
WALLER Adam |
Sc Praha |
|
|
V |
2 |
1 |
V |
|
2/4 |
-2 |
13 |
VEJTASA Maxmilián |
Sc Praha |
|
3 |
|
4 |
1 |
1 |
|
0/4 |
-11 |
9 |
PEŇÁZ Gabriel |
Loko K.Vary |
|
V |
V |
|
4 |
V |
|
3/4 |
6 |
19 |
BRYKNAR Patrik |
1.Fc Bělá |
|
V |
V |
V |
|
0 |
|
3/4 |
4 |
15 |
NOVOTNÝ Šimon |
Šerm Liberec |
|
2 |
V |
2 |
V |
|
|
2/4 |
3 |
14 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
BRYKNER |
Marek |
|
|
2 |
4 |
2 |
DOUBOVÁ |
Dominika |
|
|
2 |
4 |
1 |
JURKA |
Jakub |
|
|
0 |
2 |
0 |
JURKA |
Tomáš |
|
|
2 |
0 |
0 |
KADLEC |
|
|
|
0 |
4 |
1 |
ŠPATENKA |
|
|
|
0 |
3 |
2 |
ŠPATENKOVÁ |
|
|
|
0 |
3 |
1 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 20.11.2016 20:47:20