Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2017 jaro

Výsledky z turnajů jaro 1-6. 2017 - sezona 2016/2017                   

      kalendář, rozpisy i výsledky najdete i na   http://www.czechfencing.com


 
 >
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
1.2017 leden -januar, styczen, január
7-8
januar
 
Mexiko SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zahřeb SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Tatabanya U23
 foto_O
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tatabanya U23
Dijon SP
 S
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Okr.přebor 
foto Sl.Opava
 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 iiŽ
 
 
Okr.přebor 
 Sl.Opava
 
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 iiŽ
 
 
mem.V.a F.Jandy 
 SC Praha
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
 ;
 SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
 memHugoGraf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 memHugoGraf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 memHugoGraf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 memHugoGraf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-15
januar
 
Bratislava ECC
 
 
 
 
 eq
 Kx
 
 
 
 
 
 
Alžír SP
 
 S
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava ECC
 
 
 
 
 eq
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava ECC
 
 
 
 
 eq
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Mödling ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Mödling ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
leden
 
PTM Ml.Mušket.
USK Praha
         
iiŽ
  PTM Ml.Mušket.
USK Praha
         
iiŽ
  VT 
 S,J,K
            VT 
 S,J,K
             
 
             
 
           
21-22
januar
Paříž SP
Pisa ECC
Sx
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Pisa ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Berlín MT
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Barcelona SP
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alžír SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jizerský kord
 Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jizerský kord
 Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28-29
januar
Aux En Provance SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HDH SP
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Klok.Kapsa
 Bohem.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
2.2017 únor, luty, februar
04-05
februar
 
Terrassa U23
 
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terrassa U23
Terrassa ST
Gdaňsk SP
 S
 S
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Helsinki SP
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meylan U23
Padova SP
 
 S
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Meylan U23
 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Bílá Opava
 Opava
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
Bílá Opava
 Opava
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
Cena Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Cena Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 K+
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-12
februar
 
 
Bonn SP
Graz MT
Warszawa ECC
 
Sx
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
Satu Mare ECC
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Legnano SP
Graz MT
 
 
 S
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
 
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
 Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
 Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18-19
februar
 
 
Udine SP
 
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udine SP
 
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vancouver SP
Udine SP
 
S
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atény SP
 
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Brno U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Brno U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Letňan
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 Zx
 
 mZx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.seč Opavská
 Opava
 S
 
 J
 
 K
 
 Z
 
 
 
 
 
2.seč Opavská
 Opava
 S
 
 J
 
 K
 
 Z
 
 
 
 
 
25-26
februar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warszawa SP
Vídeň U23
S
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vídeň U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Val.fleret
 Š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Val.fleret
 Š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Escape room
 K.Vary
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Let.Kmet
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Let.Kmet
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3.2017 březen, marzec, marec
28.2.- 9.3.2017 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů - Plovdiv, Bulharsko     výsledky OnLine     foto, 
 
 
Plovdiv ME 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv ME 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv ME 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv ME 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv ME 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv ME 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
     
04-05
march
 
Mödling 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
Mödling 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
Mödling 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
Mödling 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
Mödling 
 
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
 
Mödling 
 
 
 
 
 
K
 
Ž
 
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plzeňský kordík
o Sokolí péro
Loko Plzeň
 
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
 
 
 
Plzeňský kordík
o Sokolí péro
f.D. L.Plzeň
 
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
march
11-12
Řím U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řím U23
Göppingen U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řím U23
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Řím U23
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V.C.Olomouce
 D.Olomouc
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V.C.Olomouce
 D.Olomouc
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18-19
march
Long Beach GP
Bratislava MT
 Sx
 
 
 
 
 
 
 Z
 
 mZ
 
 
Long Beach GP
Bratislava MT
 Sx
 
 
 
 
 
 
 Z
 
 mZ
 
 
Turku ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turku ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turku ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turku ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
březen
 
Tuláčkův mem.
 Š.Ostrava
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tuláčkův mem.
 Š.Ostrava
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká Cena
Ústí Nad Labem
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
Velká Cena
Ústí Nad Labem
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poh Mostu
TJ B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh Mostu
TJ B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh Mostu
TJ B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh Mostu
TJ B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh Mostu
TJ B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Poh Mostu
TJ B.Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
march
25-26
 
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u15
 
u13
u11
 
 
 
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u15
 
u13
u11
 
 
 
Budapešť GP
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 Sx
 
 
 
 
 
 

 
u15
 
u13
u11
 
 
 
Budapešť GP
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
u15
 
u13
u11
 
 
 
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u15
 
u13
u11
 
 
 
 
Chal.Wratisl.
 Wroclaw 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u15
 
u13
u11
 
 
 
březen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Cup
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.2017 duben, kwieczien, april
1.- 10.4.2017 ... Mistrovství Světa kadetů a juniorů - Plovdiv, Bulharsko     výsledky OnLine     video
1-10
apríl
Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
      Plovdiv MS 
Bulharsko
  J
eq
K
eq
     
duben
1-2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
f.D.Cena Dejvic
III.VT S.Dejvice
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena Dejvic
III.VT S.Dejvice
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zl.List 
ŠK Houštka
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Zl.List 
ŠK Houštka
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
Czech MasterCup
 D.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Czech MasterCup
 D.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Czech MasterCup
 D.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Czech MasterCup
 D.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
april Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u13
u11
 
 
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u13
u11
 
 
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u13
u11
 
 
Treibach MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
u13
u11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8-9
duben
Jarní pohár
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 
 
Jarní pohár
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 
 
Cena Sovy USK
Hala SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
mŽx
 
 
Cena Sovy USK
Hala SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15-16
april
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ještědský pohár
Šerm Liberec
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ještědský pohár
Šerm Liberec
 
 Sx
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21.- 25.4.2017 ... Mistrovství Mistrovství seniorů do 23 let - Minsk, Bělorusko     výsledky OnLine     video
21-25
april
ME U23
 Bělorusko
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Bělorusko
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Bělorusko
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Bělorusko
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Bělorusko
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ME U23
 Bělorusko
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
duben
mem.J.Jes.
USK Praha
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
mem.M.Krůb.
USK Praha
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 Lib.Kordík
Šerm Liberec
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
mŽx
 
 
 Lib.Kordík
Šerm Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
Jarní šavle
Amu Praha
 
 Sx
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Jarní šavle
Amu Praha
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29-30
april
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TBB 
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
duben
 
 Lib.Fleret
Šerm Liberec
 
 
 J+
 
 Kx
 
 
 
 iiŽx
 
 
 
 Lib.Fleret
Šerm Liberec
 
 
 J+
 
 Kx
 
 
 
 iiŽx
 
 
 
mem.J.Vrš. 
USK hala SC
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mem.J.Vrš. 
USK hala SC
 
 
 
 
K+
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5.2017 květen, may, maj
maj
06-07
Petrohrad SP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
Sokol Cup MT
 S.Brno I.
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno I.
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
 
 
 
VT S,J,K
 Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
 Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
maj
13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Paříž SP
 
Sx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tunis SP
 
 S
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC Cup-ČEZ
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
SC Cup-ČEZ
SC Praha
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvar.mem 
Sokol Brno I.
Sx
 
Jx
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
Tvar.mem 
Sokol Brno I.
Sx
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
Poh.Hejtmana
 Sp.š.Zlín
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
maj
20-21
Šanghaj GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šanghaj GP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Madrid SP
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
M ČR
 Š.Ostrava
 
 
J
eq
 
 
 
 
 iiŽ
 eq
 
 
M ČR
 Š.Ostrava
 
 
J
eq
 
 
 
 
 iiŽ
 eq
 
 
M ČR
 U.Hradiště
 S
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
M ČR
 U.Hradiště
 S
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
maj
27-28
Kodaň ST
Kodaň U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kodaň ST
Kodaň U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bogota GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reykjavik ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reykjavik ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
květen
 
 
 
M ČR 
S.Brno I.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
eq
 
 
 
 
 
 
M ČR 
S.Brno I.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ž
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 M ČR
 Šerm Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mŽeq
iiŽ
iiŽeq
 
 
 M ČR
 Šerm Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

mŽeq
iiŽ
iiŽeq
 
 
 
 
             
 
           
6.2017 červen, jun
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
jun
3-4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
M ČR 
foto S.Bystřice
 S
eq
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
M ČR 
S.Bystřice
 S
eq
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
 M ČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
 M ČR
SC Praha
 
 
 
 
 
 
Žx
eq
 
 
 
 
M ČR 
 D.Praha
 S
eq
 J
eq
 K
eq
 Ž
eq
 
 
 
 
M ČR 
 D.Praha
 S
eq
 J
eq
 K
eq
 
 
 
 
 
 
jun
10-11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červen
 
 MČR
USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

eq
 
 
 MČR
USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 

eq
 
 
 MČR
 D.Olomouc
 
 
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
 MČR
 D.Olomouc
 
 
 
 
K
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.6.- 17.6.2017 ... Mistrovství Evropy seniorů - Tbilisi, Gruzie     info   
11-17
červen
Tbilisi MS 
Gruzie
S
eq
          Tbilisi MS 
Gruzie
S
eq
          Tbilisi MS 
Gruzie
S
eq
          Tbilisi MS 
Gruzie
S
eq
          Tbilisi MS 
Gruzie
S
eq
          Tbilisi MS 
Gruzie
S
eq
           
červen
17-18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 MČR
 FC Bělá
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 MČR
 FC Bělá
 
 
J
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7.2017 červenec, jul  17.7.- 26.7.2017 ... Mistrovství světa seniorů - Lipsko, Německo     info   
červenec
17-26
Lipsko MS 
Německo
S
eq
          Lipsko MS 
Německo
S
eq
          Lipsko MS 
Německo
S
eq
          Lipsko MS 
Německo
S
eq
          Lipsko MS 
Německo
S
eq
          Lipsko MS 
Německo
S
eq
           
8.2015 srpen, august
srpen
19-26
Soustředění  foto
Bystřice n/P
 
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ
 
 
Soustředění 
Bystřice n/P
 
 
 
 
K
 
Ž
 

iiŽ