Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2017 podzim

Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2017 - sezona 2017/2018                   

   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.com


 
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
aug
19-26
Soustř.  foto
Bystřice n/P
 
 
J+
 
K
 
Ž
 

iiŽ
 
 
Soustředění 
Bystřice n/P
 
 
J+
 
K
 
Ž
 

iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9.2017 září september 
02-03
septem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Stará Garda
Fot.D. O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
Fo.Z O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
9-10
septem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
VT S,J,KOstrava
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,KOstrava
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
septem.
London ST
London SP
 S
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
London SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-24
septem.
Amsterdam ST
Graz MT
S
S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Graz MT
 
S
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
Konín ECC
S
 
   
 K
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
září
 
 Brn.Drak
 S.BRNO I.
 
 
 J+
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 Brn.Drak
 S.BRNO I.
 
 
 J+
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Přebory ČOS
SP Plzeň
 S
 
J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
Přebory ČOS
SP Plzeň
 S
 
J
 
 K
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pohár SP Plzeň
SP Plzeň
 S
 
+J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pohár SP Plzeň
SP Plzeň
 S
 
+J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Brn Drak
Fot.D. S.Brno I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn Drak
 S.Brno I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn Drak
 S.Brno I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn Drak
 S.Brno I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn Drak
 S.Brno I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn Drak
 S.Brno I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
10.2017 říjen october 
30-1 Antony U23  S           Antony U23  S           Manama SP    J         Manama SP    J         Gödöllö ECC      Kx       Gödöllö ECC      Kx      
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká cena
 D.Olomouc
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká cena
 D.Olomouc
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
 
fot.Peter.mem.
Riegel/SC Praha
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peter.mem.
Riegel/SC Praha
Sx
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
P.Dominika Riegla
fot. Riegel Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
P.Dominika Riegla
Riegel Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
P.Dominika Riegla
Riegel Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
P.Dominika Riegla
Riegel Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
P.Dominika Riegla
Riegel Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
P.Dominika Riegla
Riegel Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
7-8
october
Bangkok SP
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Timisoara SP
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Brn.Poh. 
 S.Brno I.
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
Brn.Poh. 
 S.Brno I.
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
Lázeňák MT
 K.Vary
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena USK
USK/SC Praha
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Houštka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K
Houštka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-15
october
 
 
 
Manchester ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cancun SP
Kodaň SA
Manchester ECC
S
S
 
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Riga SP
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Laupheim SP
 
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
Meylan U23
Meylan ECC
 Sx
 S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent SP
Meylan U23
Meylan ECC
 Sx
 S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 Čerm.mem.
 Š.Ostrava
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
 Čerm.mem.
 Š.Ostrava
 
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
Tepl.kordík
L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
Tepl.kordík
L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
iiŽx
 
 
T.Sv.Václava 
 Houštka
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
T.Sv.Václava 
 Houštka
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
21-22
october
Káhira SP
Budapešť ECC
 
 S
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gottbus MT
Budapešť ECC
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Talin 
 
 
 S
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
Nürnber MT
 
 
 
Jx
 
 J
 
 
 Kx
 
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
Sosnowiec SP
 
Nürnber MT
 
 
 
Jx
 
 J
 
 
 Kx
 
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Babylon U14
na  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
28-29
october
Leszno SP
 
 
 
 Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
Bochum SP
 
 
 
 Jx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
Bern SP
Klagenfurt ECC
 Sx
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Klagenfurt ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Londýn ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orlean SP
 
Sx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.2017 listopad,november 
04-05
novemb.
 
 
Thessaloniki ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
St.Maur SP
Šamorín ECC
 
 S
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín MT
Sofia ECC
 
 
 
 
 J
 
 
 
 K
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín MT
Sofia ECC
 
 
 
 
 J
 
 
 
 K
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý kord
USK Praha
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno I.
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol Cup MT
 S.Brno I.
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-12
novemb.
Tokyo SP
Mödling ECC
 
 S
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
Mödling ECC
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
zahr. VT
Bonn ECC
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
Heidenheim ECC
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Magistr.turnaj
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 iiŽx
 
 
Magistr.turnaj
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 iiŽx
 
 
Cena USK
USK/SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽx
 
 
Cena USK
USK/SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18-19
novemb.
Bratislava ST
Esslingen U23
 Sx
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Legnano SP
 
 Sx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
St.Niclas SP
 
 Sx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Opavsk.listop.
 Sl.Opava
 
 
 
 
 
 Kx
 
 Zx
 
 
 
 
Opavsk.listop.
 Sl.Opava
 
 
 
 
 
 Kx
 
 Zx
 
 
 
 
Poh.ATmos+Pdb.kord
FC Bělá
 
 
 
 Jx
 
 
 
 Zx
 
 
 
 
Pdb.kord
FC Bělá
 
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
Seč opavská
 Sl.Opava
 
 
 
 
 
 Kx
 
 Zx
 
 
 
 
Seč opavská
 Sl.Opava
 
 
 
 
 
 Kx
 
 Zx
 
 
 
 
25-26
novemb.
Gdaňsk U23
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gdaňsk U23
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Sosnowiec U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Sosnowiec U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Ješt.kalíšek
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
iiŽx
 
 
Ješt.kalíšek
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
iiŽx
 
 
Pohár ČEZ
SC Praha
 
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
SC Praha
 
 
 
 
 
K+
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
VelVet
Fot.Z S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
12.2017 prosinec,december 
02-03
december
 
 
Turín GP
Mödling U23
ECC Halle
Wroclaw MT
 Sx
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
Ž
 
 
 
 
 
 
 
Turín GP
Mödling U23
ECC Tauberbischofs
Wroclaw MT
 Sx
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
Ž
 
 

 
 
 
 
 
 
Mödling U23
Lucemburg SP
 
 
 S
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
Lucemburg SP
 
 
 Sx
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Györ SP
 
Eislingen ECC
 
 Sx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10-11
december
 
Cabries ECC
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Antalya ST
Cabries ECC
 S
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Doha GP
Grenoble ECC
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Doha GP
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
Tur.17.list.+VT 
USK Praha
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tur.17.list.+VT 
USK Praha
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pohár ČEZ
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mZx
 
 
 
Pohár ČEZ
SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 mZx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
december
Havana SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Havana SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Heraklion SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Burgos SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín MT
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Konín MT
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec