Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2018 podzim

Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2018 - sezona 2018/2019


   rozpisy a kalendář SLEDUJTE NA http://www.czechfencing.cz
 
 
 
 
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
9.2018 září september 
01-02
septem.
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
Görlitz MT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 V
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8-9
septem.
Amsterdam ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Amsterdam ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
VT S,J,KOstrava
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,KOstrava
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Stará Garda
Fot.D. O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
Fo.Z O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
15-16
septem.
Bratislava ST,U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava ST,U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ženeva ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
Bratislava ST,U23
Ženeva ECC
 Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Konín ECC
 
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pohár Sokola
Přebor ČOS
Plzeň
 S
 S
 
 +J
 J
 
 
 K
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
Pohár Sokola
Přebor ČOS
Plzeň
 S
 S
 
 +J
 J
 
 
 K
 
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
septem.
Bukurešť ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bukurešť ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ST
 
 Sx
 
   
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ST
 
 Sx
 
   
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 Čerm.mem.
Ostrava neděle
 S+
 
J
J+
 
K
 
 
 
 
 
 
 Čerm.mem.
Ostrava neděle
 S+
 
J
J+
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Brn.drak
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn.drak
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn.drak
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn.drak
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn.drak
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Brn.drak
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
29-30
septem.
Cancun ST
Manchester ECC
S
 
 
 J
 
K
 
 
 
 
 
 
Cancun ST
Manchester ECC
S
 
 
 J
 
K
 
 
 
 
 
 
Ženeva ST
Oslo ST
 S
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ženeva ST
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gent ST
 
 Sx
 
   
 
 
 
 
 
 
 
Gent ST
 
 Sx
 
   
 
 
 
 
 
 
 
září
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
HF Praha
 
 
 
 
 
 
 
Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10.2018 říjen october 
6-7 Kodaň ST,U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kodaň ST,U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reykjavik ST
Gödöllö ECC
 S
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
Reykjavik ST
Gödöllö ECC
 S
 
 
 
 
Kx
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
Babylon U14
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USK Praha
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USK Praha
 
 S+
 
 Jx
 
 K+
 
 Zx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
13-14
october
Londýn ST
Thessaloniki ECC
Sx
 
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
Šamorín ECC
 
 
 
 
 Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Londýn ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
CENA VRŠOVIC
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
CENA VRŠOVIC
 S.Vršovice
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽx
 
 
Teplický kordík
VT SC.Praha
 
 S
 
 J
 
 K
 
 
iiŽx
 
 
 
Teplický kordík
VT SC.Praha
 
 S
 
 J
 
 K
 
 
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20-21
october
 
Linec MT
 
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
Antalya ST
Linec MT
 S
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MT
 
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Linec MT
 
 
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Antalya ST
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Opavský list.
 Sl.Opava
 
Sx
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Opavský list.
 Sl.Opava
 
Sx
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
Láz.pohár
K.Vary
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava 
 Houštka
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
T.Sv.Václava 
 Houštka
 
 
 
 
 
Kx
 
Žx
 
 
 
 
27-28
october
Barcelona ST,U23
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Barcelona ST,U23
Gottbus 
 S
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dublin ST
Klagenfurt ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Klagenfurt ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Tbilisi ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tbilisi ST
 
S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
VelVet
Fot.Z S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
VelVet
 S.Šternberk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
11.2018 listopad,november 
03-04
novemb.
 
 
Londýn SP
Míšeň YC
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
Londýn SP
Míšeň YC
 
 
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
Colmar U23
San Salvador SP
Grenoble ECC
 S
 
 
 
Jx
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Colmar U23
San Salvador SP
Grenoble ECC
 Sx
 
 
 
Jx
 
 
 
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Ml.Naděje 
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽ
 
 
Ml.Naděje 
 S.Brno
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
iiŽ
 
 
S.Písek
 Ústí n/L
Sx
 
 
 
Kx
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 Ústí n/L
 
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
Peterův mem.
 Riegel/SC Praha
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Peterův mem.
 Riegel/SC Praha
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10-11
novemb.
 
Bonn SP
Budapešť ECC
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
eq
 
 
 
 
 
 
Talin SP
 
 
 Sx
eq 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orlean SP
 
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Slovenský Pohár 1
STU Bratislava
 
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
Slovenský Pohár 1
STU Bratislava
 
 
 
 
 
 
 
U14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol CUP
 S.Brno
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sokol CUP
 S.Brno
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17-18
novemb.
Budapešť U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT TBB repre
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Poh.Bohem.
 Bohemians
 
 
 
 
 
 
 
 Zx
 
 
 
 
Poh.Bohem.
 Bohemians
 
 
 
 
 
 
 
 Zx
 
 
 
 
Poh.ATmos+Pdb.kord
FC Bělá
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiZx
 
 
Pdb.kord
FC Bělá
 
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 iiZx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24-25
novemb.
 
Modling ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 eq
 
 
 
 
Alžír SP
Modling ECC
 S
 
 eq
 
 
 Kx
 
 eq
 
 
 
 
Bern SP
Bonn ECC
 S
 
 eq
 
 
 Kx
 
 eq
 
 
 
 
 
Heidenheim ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 eq
 
 
 
 
Mnichov U23
Sosnowiec U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnichov U23
Sosnowiec U23
 Sx
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
listop.
 
Ješt.kalíšek
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
iiŽx
 
 
Ješt.kalíšek
  Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
iiŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.2018 prosinec,december 
01-02
december
 
 
Mödling U23
 
ECC Cabries
Wroclaw MT
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
U14
 
 
 
U11
 
 
 
 
Mödling U23
 
ECC Cabries
Wroclaw MT
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
U14
 
 
 
U11
 
 
 
 
Mödling U23
Lucemburg SP
Kodaň ECC
 
 S
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mödling U23
Lucemburg SP
Kodaň ECC
 
 S
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eislingen ECC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
Slovenský Pohár 2
KŠ Šamorín
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Slovenský Pohár 2
KŠ Šamorín
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Velká Cena
 D.Olomouc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Velká Cena
 D.Olomouc
 
 
 
 
 K+
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
08-09
december
Eislingen U23
Bankog SP
Spremberg YC
 U23
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
Sofie SP
Spremberg YC
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varšava SP
 
 
 
 
J 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Varšava SP
 
 
 
 
J 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SC CUP
SC Praha
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikul.Turnaj
Chomutov
 
 
 
 
 K+
 
 Žx
 
 
 
 
 
Mikul.Turnaj
Chomutov
 
 
 
 
 K+
 
 Žx
 
 
 
 
 
15-16
december
Havana SP
Halle Ecc
 
 
 J
 
 
 K
 
 eq
 
 
 
 
Havana SP
Tauber Ecc
 
 
 J
 
 
 K
 
 eq
 
 
 
 
Heraklion SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Burgos SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dormagen SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT 
SC Praha
 
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
VT 
SC Praha
 
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22-23
december
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
prosinec
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jandův mem.
SC Praha
 
 S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29-30
december
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29-30
december