Výsledky, results, gesamtplatzierung, fechten, scherma, fencing sportovní šerm - 2019 jaro

Výsledky z turnajů jaro 1-6. 2019 - sezona 2018/2019                   

      kalendář, rozpisy i výsledky najdete i na   http://www.czechfencing.cz

 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár
S J K Ž
 iiŽ
S J K Ž
 iiŽ
S J K Ž
 iiŽ
S J K Ž
 iiŽ
S J K Ž
 iiŽ
S J K Ž
 iiŽ
1.2019 leden -januar, styczen, január
5-6
januar
Udine SP
Gdaňsk PP
 
 
 Jx
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Udine SP
Gdaňsk PP
 
 
 Jx
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Tokyo SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Udine SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť SP
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Okr.přebor 
foto Sl.Opava
 eq
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 iiŽ
 
 
Okr.přebor 
 Sl.Opava
 eq
 S
 
 J
 
 K
 
 Ž
 
 iiŽ
 
 
VT S+J+K 
 SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S+J+K 
 SC Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dragoun Br.n/L
Okr.přeb.Opava
 
 S
 
 
 K+
 
 Ž
 
 
 
 
 
Dragoun Br.n/L
Okr.přeb.Opava
 
 S
 
 
 K+
 
 Ž
 
 
 
 
 
leden
 
 mem.H.Graf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 mem.H.Graf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 mem.Hugo Graf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 mem.Hugo Graf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 mem.Hugo Graf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 mem.Hugo Graf
 L.Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
12-13
januar
 
 
Paříž SP
Bratisl. ECC
 
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
Katowice SP
Poznaň ECC
 
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
HDH SP
Bratislava ECC
 
Zebrzydowska
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
Z
 
 
 
 
 iiŽ
Havana SP
Bratislava ECC
Graz MT
Zebrzydowska
 S
 
 
 
 
 
 J
 
 
 Kx
 K
 
 
 
 
Z
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
Meylan ECC
 
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
Budapešť U23
Meylan ECC
 
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
 
 
             
 
             
 
             
 
             
 
             
 
           
19-20
januar
AixEnProv.SP
 
 
 
 J
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
Záhřeb SP
 
 
 
 J
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
Manama,Bahr. SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maalot,Izr. SP
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Phoenix SP
Konín PP
 
 
 J
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
Segovia SP
Konín PP
 
 
 J
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
leden Bílá Opava
Sl.Opava
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Bílá Opava
Sl.Opava
 
 
 
 
 
 
 
 

iiŽ
 
 
Jizerský kord
 Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 
 
Jizerský kord
 Š.Liberec
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 
 
Seč Opavská
Sl.Opava
 S+
 
 Jx
 
 K+
 
Žx
 
    Seč Opavská
Sl.Opava
 S+
 
 Jx
 
 K+
 
Žx
 
   
26-27
januar
Tokyo SP
Ecc Řím
Althofen MT
 S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 JB
 
 
 JC
 
 
 
St.Maur SP
Ecc Řím
Althofen MT
 S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 JB
 
 
 
 
 
 
Doha GP
Espoo Ecc
Espoo U14
Sx
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
Doha GP
Espoo U14
Espoo Ecc
S
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
Ecc Modling
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ecc Modling
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
leden
 
Brn.Pohár 
 S.Brno
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Brn.Pohár 
 S.Brno
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
USK+BB Arena
 
 
 
 Jx
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
USK+BB Arena
 
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.2019 únor, luty, februar
2-3
februar
 
 
 
Leszno SP
Esztergom
 
 
 
 
 
 eq
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
  Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bochum SP
Esztergom
 
 
 
 
 
 eq
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 iiŽ
 
 
 
 
 
Bělehrad SP
 
 
 
 
 
 
 eq
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bratislava SP
 
 
 
 
 
 
 eq
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warsz. SP
 
Bukurešť Ecc
 
 Sx
 eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bukurešť Ecc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9-10
februar
 
 
Turín GP
 
Graz MT
Warsz. ECC
 Sx
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 K
Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turín GP
 
Graz MT
Satu Mare ECC
 Sx
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 K
K
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vancouver SP
 
Graz MT
Krakow Ecc
 Sx
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 K
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Barcelona SP
 
Graz MT
Krakow Ecc
 Sx
 
 
 
 
 
J
 
 
 
 K
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv SP
 
 
 
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv SP
 
 
 
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
USK+BB Arena
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 iiŽx
 
 
 
USK+BB Arena
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-17
februar
 
 
Terasa SP
Zagreb U14
 
 
 
 
 J
 
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
Mödling SP
Zagreb U14
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
Basilej SP
Zagreb U14

 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
Dijon SP
Zagreb U14
 
 
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 U14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
únor
 
Hradecký Orel
 Hr.Králové
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 
 
 
Hradecký Orel
 Hr.Králové
 
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 K.Vary
 
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
VT S,J,K 
 výběrový
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT S,J,K 
 výběrový