Rozpisy a kalendář sledujte na: http://www.czechfencing.cz
Výsledky z turnajů podzim 9-12. 2021 - celé září byla ještě sezona 2020/2021   

¨
8.2021 srpen, august
srpen
14-21
Soustředění foto
Bystřice n/P
 
 
J
 
+K
 
U15
 
U13
U11
 
 
Soustředění foto
Bystřice n/P
 
 
J
 
+K
 
U15
 
U13
U11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9.2021 září september 
04-05                                                                                    
 
září
Okr.přebor 
foto Sl.Opava
 
 S
 
 +J
 
 +K
 
 Ž
 
  iiŽ
 
 
Okr.přebor 
 Sl.Opava
 
 S
 
 +J
 
 +K
 
 Ž
 
  iiŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Okr.přebor 
 Sl.Opava
 
 S
 
 +J
 
 +K
 
 Ž
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11-12                                                                                    
září
 
Stará Garda
foto O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Gardafoto
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Gardafoto
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Stará Garda
 O.Hr.Král
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
18-19                                                                                    
září
 
M ČR
SC+USK Praha
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
iiŽx
eq
 
 
M ČR
SC+USK Praha
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
iiŽx
eq
 
 
M ČR
SC+USK Praha
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
iiŽx
eq
 
 
M ČR
SC+USK Praha
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
iiŽx
eq
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
25-26                                                                                    
25-26
27-28
M ČR
ČŠS Liberec
Sx
eq
Jx
eq
 
 
Žx
eq
mŽx
eq
 
 
M ČR
ČŠS Liberec
Sx
eq
Jx
eq
 
 
Žx
eq
mŽx
eq
 
 
M ČR
ČŠS Liberec
Sx
eq
Jx
eq
 
 
Žx
eq
mŽx
eq
 
 
M ČR
ČŠS Liberec
Sx
eq
Jx
eq
 
 
Žx
eq
mŽx
eq
 
 
M ČR
ČŠS Liberec
Sx
eq
Jx
eq
Kx
eq
Žx
eq
 
 
 
 
M ČR
ČŠS Liberec
Sx
eq
Jx
eq
Kx
eq
Žx
eq
 
 
 
 
 
Datum
 
fleret muži
men's foil
žebříček Č.pohár fleret ženy
women's foil
žebříček Č.pohár kord muži
men's epee
žebříček Č.pohár kord ženy
women's epee
žebříček Č.pohár šavle muži
men's sabre
žebříček Č.pohár šavle ženy
women's sabre
žebříček Č.pohár
S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V S J K Ž
 iiŽ
V
Konec sezony 2020/2021
Začátek - sezony 2021/2022-výsledky z turnajů podzim 10-12. 2021
10.2021 říjen october 
02-03               ECC Šamorín
 
     Kx
 eq
      ECC Budapešť
 
    Kx
eq
      ECC Budapešť
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
ECC Gödöllö
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
ECC Gödöllö
 
 
 
 
 
Kx
eq
 
 
 
 
 
 
říjen;                                                                                    
09-10
october
Kodaň ST
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kodaň ST
 
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klagenfurt ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
Klagenfurt ECC
 
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VT  Praha
 
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
VT  Praha
 
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
16-17
october
Plovdiv ME
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ME
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ME
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ME
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ME
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plovdiv ME
 
 Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
Cena Vršovic
S.Vrš.Praha
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
Cena Vršovic
S.Vrš.Praha
 
 
Jx
 
Kx
 
 
 
 
 
 
 
VT 15-17 Praha
VT 16-17 Praha
 S
 
 J
 
 K
 K
 
 Ž
 
 mŽ
 
 
VT 15-17 Praha
VT 16-17 Praha
 S
 
 J
 
 K
 K
 
 Ž
 
 mŽ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23-24 Zagreb ST                                                                                  
říjen
 
VT Ostrava
 Ostrava
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
VT Ostrava
 Ostrava
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
Láz.Po.  K.Vary
Tep.pr. Teplice
 Sx
 
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Seč Opavská
Sl.Opava
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Seč Opavská
Sl.Opava
S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30-31
october
Barcelona ST
Eislingen ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Barcelona ST
TBB ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Colmar MT
HDH ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
Colmar MT
HDH ECC
 S
 
 
 
 
 Kx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
říjen
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poh.Atmosu
Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
Poh.Atmosu
Bělá p.B.
 
 
 
 
 
 
 
 
mŽx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.2021 listopad, november 
06-07                                                                                    
listop.
 
Opavsk.list.
 Sl.Opava
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
iiŽx
 
 
Opavsk.list.
 Sl.Opava
 
 
 
 
 
 
Žx
 
mŽx
iiŽx
 
 
Zlatý Kord
S.Písek
Sx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zlatý Kord
S.Písek
 S+
 
 Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 VT
 Praha
 S+
 
 J+
 
 K+
 
 
 
 
 
 
 
 VT
 Praha
 S+
 
 J+
 
 K+
 
 
 
 
 
 
 
září
 
Vel.Vet. 
foto  SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vel.Vet. 
foto  SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vel.Vet. 
foto  SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vel.Vet. 
foto  SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vel.Vet. 
foto  SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Vel.Vet. 
foto  SC.Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
13-14 Bonn 
Budapešť ECC
Sx
 
   
Kx
       
Budapešť ECC
 
 
   
Kx
      Riga SP
 
  Jx
 eq
                       
Istanbul ECC;
     K
 
       
Istanbul ECC;
     K
 
     
listop.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.-14.11 VT
 Praha
 S
 
 
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
12.-14.11 VT
 Praha
 S
 
 J
 
 K
 
 
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava
ŠK.Houštka
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
T.Sv.Václava
ŠK.Houštka
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
list.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hugo Graf
foto Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
Hugo Graf
foto Teplice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19.- 21.11.2021 ... non official Mediterranean Championships U23 - Carara, Itálie     info   
 
19-21.11
Carara  U23 
Itálie
S
eq
          Carara  U23 
Itálie
S
eq
          Carara  U23 
Itálie
S
eq
          Carara  U23 
Itálie
S
eq
          Carara  U23 
Itálie
S
eq
          Carara  U23 
Itálie
S
eq
         
20-21                             Bern SP Seq           Talin SP Seq           Sofia ECC      K       Sofia ECC      K      
listop.
 
Tur.17.list.
VT USK Praha
S
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tur.17.list.
VT USK Praha
S
 
+Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
o Poh.Star.U.H.
 U.Hrad.
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
o Poh.Star.U.H.
 U.Hrad.
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
27-28                                                         Grünwald U23  S           Grünwald U23  S          
list.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cen.Letňan
SC/USK Praha
 
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cen.Letňan
SC/USK Praha
 S+
 
Jx
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mikul.Seč 
 Chomutov
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
Mikul.Seč 
 Chomutov
 
 
 
 
 Kx
 
 Žx
 
 
 
 
 
12.2021 prosinec, december
04-05 Leszno SP    Jx         Timisoara SP    Jx         Lucemburk SP    Jx         Lucemburk SP    Jx         Sosnowiec SP    Jx         Sosnowiec SP    Jx        
pros.
 
PTM +ml.mušk.
SC/USK Praha
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 iiŽx
 
 
PTM +ml.mušk.
SC/USK Praha
 
 
 
 
 
 
 Žx
 
 mŽx
 iiŽx
 
 
Cen.Letňan
SC/USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 iiŽx
 
 
Cen.Letňan
SC/USK Praha
 
 
 
 
 
 
 
 
 mŽx
 iiŽx