Výsledky z turnajů jaro 1-6. 2024 - sezona 2023/2024                   

      kalendář, rozpisy i výsledky najdete i na   http://www.czechfencing.cz

žebříčky žebříček
fleret muži
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
fleret ženy
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
kord muži
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
kord ženy
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
šavle muži
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
šavle ženy
S J K Ž
iiŽ
V
1.2024 leden, styczen,januar,
06-07 Udine SP    Jx  eq       Udine SP    Jx  eq       Udine SP    Jx  eq       Udine SP    Jx  eq       Budapešť SP    Jx  eq       Budapešť SP    Jx  eq      
leden                                                                                    
leden odd. přebor
foto Sl.Opava
S
eq
J
 
K
 
Ž
 

iiŽ
  odd. přebor
Sl.Opava
S
eq
J
 
K
 
Ž
 

iiŽ
                              odd. přebor
Sl.Opava
S
 
J
 
K
 
Ž
 
    odd. přebor
Sl.Opava
S
 
J
 
K
 
Ž
 
   
13-14 Paříž SP
Blava ECC
 Sx
 
 eq
 
 
Kx
 
eq
    Paříž SP
Poznaň ECC
 Sx
 
 eq
 
 
Kx
 
eq
    Berlin U23
Bratislava ECC
 S
 
   
Kx
 
eq
    Berlinn U23
Bratislava ECC
 S
 
   
Kx
 
eq
    Tunis GP
Barcelona ECC
S
 
   
K
 
eq
    Tunis GP
Barcelona ECC
S
 
   
K
 
eq
   
leden
 
                                                                                   
20-21 Ais-en-Prov. SP  J  eq         Zagreb SP  Jx  eq         Manama SP  J  eq         Tashkent SP J eq         Boston SP  J  eq         Segovia SP  J  eq        
leden                             VT 
 Praha
S
 
J
 
K
 
 Z
 
 mZ
 
  VT 
 Praha
S
 
J
 
K
 
 Z
 
 mZ
 
  Tvarůž.mem.
 S.Brno.I.
 S+
 
 Jx
 
 Kx
 
 Žx
 
    Tvarůž.mem.
 S.Brno.I.
 S+
 
 Jx
 
 Kx
 
 Žx
 
   
27-28                             Doha GP  Sx           Doha GP  Sx           Budapešť U23  Sx           Budapešť U23  Sx          
  Göteborg ECC      K  eq     Göteborg ECC      K  eq     Novi_Sad ECC      K  eq     Novi_Sad ECC      K  eq     Norimberk MT  S    17  15  13  u9 Norimberk MT  S    17  15  13  
leden Bílá Opava
Sl.Opava
       Žx
 
 mŽx
 iiŽx
  Bílá Opava
Sl.Opava
       Žx
 
 mŽx
 iiŽx
  TimaCup
BB_arena_Praha
       
Zx
 
iiZx
  TimaCup
BB_arena_Praha
       
Zx
 
iiZx
                                     
2.2024 únor, luty, februar
03-04 Záhřeb SP  J  eq         Lipsko SP  J  eq         Basel SP  J  eq         Tbilisi SP  J  eq         Plovdiv SP  J  eq         Plovdiv SP  J  eq        
únor                             cena_DUSKu
BB aréna
     
Kx
   
mŽx
  cena_DUSKu
BB aréna
     
Kx
   
mŽx
                             
10-11 Turín GP  Sx           Turín GP  Sx                         Barcelona SP  Sx  eq         Tbilisi SP  S  eq         Lima SP  S  eq        
február
 
Sofie ECC
 
     K
 
 eq
 
    Sofie ECC
 
     K
 
 eq
 
    Krakow ECC
 
     K
 
 eq
 
    Krakow ECC
 
     K
 
 eq
 
    Praha ECC
Golden Leaf
     Kx
 
 eq
 
    Praha ECC
Golden Leaf
     Kx
 
 eq
 
   
únor                                                                                    
17-18 Sabadell SP    J  eq       Tbilisi SP    J  eq       Vrsac SP    J  eq       Beauvais SP    J  eq       Dourdan SP    J  eq       Tbilisi SP    J  eq      
únor                             Cena Letňan
BB_arena_Praha
       
Zx
 
iiZx
  Cena Letňan
BB_arena_Praha
       
Zx
 
iiZx
                             
MEK+MEJ....22. - 29.2.2024 ... Mistrovství Evropy kadetů a juniorů, Neapol, ITA,      oficiální info ;  oficiální web  výsledky OnLine K J
22-29
únor
Neapol ME 
Itálie
  J
eq
K
eq
      Neapol ME 
Itálie
  J
eq
K
eq
      Neapol ME 
Itálie
  J
eq
K
eq
      Neapol ME 
Itálie
  J
eq
K
eq
      Neapol ME 
Itálie
  J
eq
K
eq
      Neapol ME 
Itálie
  J
eq
K
eq
     
24-25 Káhira SP  Sx  eq         Káhira SP  Sx  eq         Heidenh. SP  Sx  eq                       Mnichov MT  S  20  17  15  13  11,9 Mnichov MT  S  20  17  15  13  11,9
únor Valaš.Fleret 
ŠK.Zlín
        mŽx 
iiŽx
  Valaš.Fleret 
ŠK.Zlín
        mŽx 
iiŽx
                                                         
únor Klokaní kapsa
Dukla_Praha
          V Klokaní kapsa
Dukla_Praha
          V Letň.Kmet kapsa
SC_Praha
          V Letň.Kmet kapsa
SC_Praha
          V Klokaní kapsa
Dukla_Praha
          V Klokaní kapsa
Dukla_Praha
          V
3.2024 březen, marzec, marec
02-03 Záhřeb U23  S           Záhřeb U23  S           Záhřeb U23  S           Záhřeb U23  S           Padova SP  S  eq         Atény SP  S  eq        
marec                                           Tbilisi SP    J                                    
březen Jarní Poh.
S.Vršovice
 Sx
 
    Žx
 
 
 
 
 
Jarní Poh.
S.Vršovice
 Sx
 
    Žx
 
 
 
 
 
oSokolPéroPlzeň
BB_ar_VT_Praha
eq
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
oSokolPéroPlzeň
BB_ar_VT_Praha
eq
S
 
J
 
K
 
Ž
 
 
 
 
Zlatý List 
Brandýs_n/L
S
 
+Jx
 
       
 
Zlatý List 
Brandýs_n/L
S
 
+Jx
 
       
 
žebříčky žebříček
fleret muži
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
fleret ženy
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
kord muži
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
kord ženy
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
šavle muži
S J K Ž
iiŽ
V žebříček
šavle ženy
S J K Ž
iiŽ
V
09-10                             Budapešť GP  Sx           Budapešť GP  Sx           Künzelsau MT  S  J  K  Ž  mŽ  iiŽ Künzelsau MT  S  J  K  Ž  mŽ  iiŽ
marec                                                         Tbilisi SP  S                        
březen Šeb.Cup,Br.Poh.
S.Brno
  Jx
 
Kx
 
     
 
Šeb.Cup,Br.Poh.
S.Brno
  Jx
 
Kx
 
     
 
 
 
           
 
 
 
           
 
 
 
           
 
 
 
           
 
16-17 Washigton_DC GP  S           Washigton_DC GP  S           Lausanne U23  S  eq         Lausanne U23  S  eq                       St.Niklass SP  S  eq        
marec               Tbilisi SP    J                                                   Tbilisi SP    J        
marec                             Kamnik U23  Sx           Kamnik U23  Sx           Kamnik U23  Sx           Kamnik U23  Sx          
březen                             foto Velk.Cena 
D.Olomouc
 
Sx
 
Jx
        Velk.Cena 
D.Olomouc
 
Sx
 
Jx
                                   
21-25.03.2024 ....program  Challenge Wratislavia...Wroclaw, Polsko  výsledky on-line
21-25
 
Challenger
Wroclaw
      U15
 
U13
U11
  Challenger
 Wroclaw
      U15
 
U13
U11
  Challenger
Wroclaw
      U15
 
U13
U11
  Challenger
 Wroclaw
      U15
 
U13
U11
  Challenger
Wroclaw
      U15
 
U13
U11
  Challenger
 Wroclaw
      U15
 
U13
U11
 
23-24                             F.T.L Tbilisi SP  S  eq         Nanjing SP  S  eq         Budapešť SP  Sx  eq                      
březen Brno U23
 S.BrnoI.
 Sx
 
          Brno U23
 S.BrnoI.
 Sx
 
          Univ.Sp.liga
SC Praha
 S
 
          Univ.Sp.liga
SC Praha
 S
 
           
 
 
 
           
 
 
 
         
30-31 Budapešť U23  S           Budapešť U23  S           Sofie U23  S           Sofie U23  S           Sofie U23  Sx           Sofie U23  Sx          
březen Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce              Velikonoce             
4.2024 duben, kwieczien, april
6-7                                                                                    
duben                             mem.M.Sedláčka
 SC.Praha
   
Jx
 
Kx
      mem.M.Sedláčka
 SC.Praha
   
Jx
 
Kx
       
Brandýs n/L
 
S+
 
Jx
         
Brandýs n/L
 
S+
 
Jx
       
MSK+MSJ....12.4.- 20.4.2024 ... Mistrovství světa kadetů a juniorů - Rijád, Saudská Arabie     oficiální stránkaschedule   výsledky OnLine J, K  video
12-20
april
Rijád MSS 
Saud.Arabie
  J
eq
K
 
      Rijád MS 
Saud.Arabie
  J
eq
K
 
      Rijád MS 
Saud.Arabie
  J
eq
K
 
      Rijád MS 
Saud.Arabie
  J
eq
K
 
      Rijád MS 
Saud.Arabie
  J
eq
K
 
      Rijád MS 
Saud.Arabie
  J
eq
K
 
     
13-14                                                         Vídeň U23  Sx           Vídeň U23  Sx          
april                                                         Eislingen MT S J K Ž iiŽ Eislingen MT S J K Ž iiŽ
duben  Mem.P.Lískovce
Most
      Žx
 
mŽx
iiŽx
   Mem.P.Lískovce
Most
      Žx
 
mŽx
iiŽx
   Ješted pohár
Š.Liberec
 
Sx
       
mŽx
   Ješted pohár
Š.Liberec
 
Sx
       
mŽx
                             
přepisováno dle ČŠS/Kubišta, Svoboda, Neshoda, Duraj 
pdf kalendář originál na svazu: zde
pdf rozpisy soutěží originál na svazu: zde
UŠL = Univerzitní šermířská liga www.sermliga.eu

Věkové kategorie v sezoně 2023/2024: 
mnŽ=iiŽ = mini žáci, mini žačky (2013 a ml.) .......U11
mlŽ=mŽ = mladší žáci, mladší žačky (2011 a ml.)....U13 
Ž = žáci, žačky (2009 a ml.)....................U15
K = kadeti, kadetky (2007 a ml.)................U17
J = junioři, juniorky (2004 a ml.) .............U20
S = senioři, seniorky (bez omezení) 
V = veteráni (věkové kategorie dle pořadatele) 
x – žebříčkové soutěže
J+K – společná soutěž: 2x skup.kolo nebo eliminace s opravami, body do žebříčku pro obě kategorie
VT – výcvikový tábor, soustředění, určené pro výkonostní šermíře, repre
MT – mezinárodní turnaj, ST – satelitní turnaj FIE, SP – světový pohár FIE, GP – Grand Prix FIE
U23 – Evropský okruh - turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský okruh - kadetský 
SP – světový pohár FIE
GP – Grand Prix FIE
U23 – turnaj kategorie do 23 let, ECC – Evropský kadetský okruh
OH - Olympijské hry

MEK+MEJ Neapol ITA, 22. - 29.2.2024
MSK+MSJ Rijád KSA, 12. - 20.4.2024
Olympijská kvalifikace Lucemburk BEL, 26.-28.4.2024
ME U23 Antalya TUR, 1.-4.6.2024
ME Basilej SUI, 18.-23.6.2024
OH Paříž FRA, 27.7. - 4.8.2024