zpet do kalendare
Memoriál Karla Saligera
kord kadeti
TJ Lokomotiva Karlovy Vary - šerm
10. 5. 2014
Celkové pořadí
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
1 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
2 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
3 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
TEPLICE |
3 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
5 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
6 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
7 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K. VARY |
8 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK |
9 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
10 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
11 |
ERNEE |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
12 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K. VARY |
13 |
DOTLAČIL |
Petr |
CZE |
LITOMĚŘICE |
14 |
KAČAREVIČ |
Aldin |
CZE |
DEJVICE |
15 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK |
16 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
17 |
ČURDA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
18 |
JURÁK |
František |
CZE |
LIBEREC |
19 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
20 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
TEPLICE |
21 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
22 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS |
23 |
DAVID |
Jiří |
CZE |
USK |
24 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
25 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
26 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS |
27 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
28 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K. VARY |
29 |
FILIP |
Jan |
CZE |
TEPLICE |
30 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
31 |
NOVÁČEK |
David |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
32 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
33 |
BORŮVKA |
Vít |
CZE |
USK |
34 |
KINSKÝ |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
35 |
VALC |
Jiří |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
36 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
37 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK |
37 |
ŘÍHA |
Martin |
CZE |
USK |
Čtvrt finale
1 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
8 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
15/12 |
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
5 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
15/9 |
|
|
|
D´AMICO Kristián |
|
4 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
15/14 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
3 |
LOKAJ Václav |
Usk |
|
|
15/11 |
|
|
|
JURKA Jakub |
|
6 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
15/9 |
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
7 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
15/11 |
|
|
|
BALCAR Josef |
2 |
BALCAR Josef |
Teplice |
15/14 |
Tableau g
1 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
|
|
HLAVA Marek |
8 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
15/14 |
|
5 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
4 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K. Vary |
15/0 |
|
3 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
|
|
|
RAUS Matěj |
6 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
15/8 |
|
7 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
2 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
15/12 |
Tableaux e-f de 16
1 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
16 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
15/3 |
|
|
|
|
JURKA Jakub |
9 |
JURÁK František |
Liberec |
|
15/6 |
|
|
|
ČERNÍK Bartoloměj |
8 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk |
15/12 |
|
5 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
12 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
15/11 |
|
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
13 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
15/8 |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
4 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
15/6 |
|
3 |
ČURDA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
OPLT Matěj |
14 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
15/8 |
|
|
|
|
ERNEE Jan |
11 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
13/11 |
|
|
|
ERNEE Jan |
6 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
15/8 |
|
7 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
|
|
|
KAČAREVIČ Aldin |
10 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
15/13 |
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
15 |
DAVID Jiří |
Usk |
|
15/6 |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
2 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
15/13 |
Tableau des battus du tableau de 32
1 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
16 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
15/11 |
|
9 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
|
|
KOLODRUBEC Petr |
8 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko K. Vary |
15/4 |
|
5 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
|
|
OPLT Matěj |
12 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
15/11 |
|
13 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
4 |
NOVÁČEK David |
Bělá Pod Bezdězem |
15/10 |
|
3 |
DAVID Jiří |
Usk |
|
|
|
DAVID Jiří |
14 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
13/6 |
|
11 |
JURÁK František |
Liberec |
|
|
|
JURÁK František |
6 |
FLORIÁN Patrik |
Bělá Pod Bezdězem |
15/7 |
|
7 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
|
PAVLÍK Matyáš |
10 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
15/7 |
|
15 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K. Vary |
|
|
|
SVĚTLÍK Ladislav |
2 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
15/9 |
Tableau de 64
1 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Tomáš |
64 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
33 |
KINSKÝ Kryštof |
Sc Praha |
|
15/14 |
|
|
|
SALAČ Vojtěch |
|
32 |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
15/2 |
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
17 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
|
13/7 |
|
|
|
ERNEE Jan |
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ERNEE Jan |
|
49 |
|
|
|
10/9 |
|
|
|
|
WUTSCHKA Pavel |
|
|
16 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Tomáš |
9 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
RAUS Matěj |
|
|
56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RAUS Matěj |
|
41 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
|
KOLODRUBEC Petr |
|
|
24 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
|
|
|
|
|
|
|
RAUS Matěj |
25 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko K. Vary |
|
|
15/5 |
|
|
|
ŠNEJDAR Philip |
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
57 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
NOVOTNÝ Jiří |
8 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
|
5 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
|
|
STRNAD Ondřej |
60 |
|
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
37 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
15/9 |
|
|
|
OPLT Matěj |
|
28 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
15/8 |
|
|
|
|
|
|
STRNAD Ondřej |
21 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
|
|
15/10 |
|
|
|
VOLÁK Samuel |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
|
53 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
DOTLAČIL Petr |
|
|
12 |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
13 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
|
|
|
15/13 |
|
|
|
KOUŘIL Jiří |
|
|
52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČERNÍK Bartoloměj |
|
45 |
|
|
|
15/14 |
|
|
|
|
ČERNÍK Bartoloměj |
|
|
20 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
29 |
NOVÁČEK David |
Bělá Pod Bezdězem |
|
|
15/12 |
|
|
|
NOVÁČEK David |
|
36 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
15/7 |
|
|
|
|
|
BALCAR Josef |
61 |
|
|
|
15/5 |
|
|
|
BALCAR Josef |
4 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
|
3 |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
|
JURKA Jakub |
62 |
|
|
|
|
|
|
|
JURKA Jakub |
35 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
15/2 |
|
|
|
DAVID Jiří |
|
30 |
DAVID Jiří |
Usk |
15/10 |
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
19 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
|
|
15/13 |
|
|
|
HABART Jonatán |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
|
51 |
|
|
|
15/9 |
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
|
|
14 |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
D´AMICO Kristián |
11 |
JURÁK František |
Liberec |
|
|
|
15/2 |
|
|
|
JURÁK František |
|
|
54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
|
43 |
|
|
|
15/11 |
|
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
|
|
22 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K. Vary |
|
|
|
|
|
|
|
|
BEHENSKÝ Petr |
27 |
FLORIÁN Patrik |
Bělá Pod Bezdězem |
|
|
15/6 |
|
|
|
FLORIÁN Patrik |
|
38 |
ŘÍHA Martin |
Usk |
15/1 |
|
|
|
|
|
JUREČKA Jakub |
59 |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
JUREČKA Jakub |
6 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
|
7 |
ČURDA Jakub |
Sc Praha |
|
|
|
ČURDA Jakub |
58 |
|
|
|
|
|
|
|
ČURDA Jakub |
39 |
|
|
|
10/8 |
|
|
|
FILIP Jan |
|
26 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
23 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
|
15/13 |
|
|
|
PAVLÍK Matyáš |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
55 |
|
|
|
15/8 |
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
|
|
10 |
LOKAJ Václav |
Usk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LOKAJ Václav |
15 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K. Vary |
|
|
|
15/4 |
|
|
|
ZDENĚK Ondřej |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KAČAREVIČ Aldin |
|
47 |
|
|
|
15/3 |
|
|
|
|
KAČAREVIČ Aldin |
|
|
18 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
|
|
|
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
31 |
BORŮVKA Vít |
Usk |
|
|
15/11 |
|
|
|
SVĚTLÍK Ladislav |
|
34 |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
15/13 |
|
|
|
|
|
HLAVA Marek |
63 |
|
|
|
15/6 |
|
|
|
HLAVA Marek |
2 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
Pořadí, kolo č. 1
Poř. |
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Klub |
Vít/záp |
Ind. |
Zd |
Skupina |
1 |
JURKA |
Tomáš |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
1,000 |
23 |
30 |
postupující |
2 |
HLAVA |
Marek |
CZE |
DUKLA PRAHA |
1,000 |
22 |
30 |
postupující |
3 |
JURKA |
Jakub |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
1,000 |
17 |
25 |
postupující |
4 |
BALCAR |
Josef |
CZE |
TEPLICE |
1,000 |
12 |
24 |
postupující |
5 |
STRNAD |
Ondřej |
CZE |
LITOMĚŘICE |
1,000 |
10 |
25 |
postupující |
6 |
JUREČKA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
16 |
26 |
postupující |
7 |
ČURDA |
Jakub |
CZE |
SC PRAHA |
0,833 |
6 |
26 |
postupující |
8 |
NOVOTNÝ |
Jiří |
CZE |
SC PRAHA |
0,800 |
10 |
22 |
postupující |
9 |
RAUS |
Matěj |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,800 |
10 |
21 |
postupující |
10 |
LOKAJ |
Václav |
CZE |
USK |
0,800 |
7 |
24 |
postupující |
11 |
JURÁK |
František |
CZE |
LIBEREC |
0,800 |
7 |
22 |
postupující |
12 |
DOTLAČIL |
Petr |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,667 |
12 |
26 |
postupující |
13 |
KOUŘIL |
Jiří |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,667 |
10 |
25 |
postupující |
14 |
D´AMICO |
Kristián |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
6 |
19 |
postupující |
15 |
ZDENĚK |
Ondřej |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,600 |
5 |
22 |
postupující |
16 |
ERNEE |
Jan |
CZE |
SC PRAHA |
0,600 |
1 |
18 |
postupující |
16 |
WUTSCHKA |
Pavel |
CZE |
TEPLICE |
0,600 |
1 |
18 |
postupující |
18 |
KAČAREVIČ |
Aldin |
CZE |
DEJVICE |
0,600 |
0 |
18 |
postupující |
19 |
HABART |
Jonatán |
CZE |
BOHEMIANS |
0,500 |
-4 |
19 |
postupující |
20 |
ČERNÍK |
Bartoloměj |
CZE |
USK |
0,400 |
-3 |
19 |
postupující |
21 |
VOLÁK |
Samuel |
CZE |
DUKLA OLOMOUC |
0,400 |
-3 |
18 |
postupující |
22 |
BEHENSKÝ |
Petr |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,400 |
-6 |
17 |
postupující |
23 |
PAVLÍK |
Matyáš |
CZE |
SC PRAHA |
0,400 |
-6 |
14 |
postupující |
24 |
KOLODRUBEC |
Petr |
CZE |
BOHEMIANS |
0,333 |
-1 |
21 |
postupující |
25 |
ŠNEJDAR |
Philip |
CZE |
LOKO K. VARY |
0,333 |
-9 |
16 |
postupující |
26 |
FILIP |
Jan |
CZE |
TEPLICE |
0,333 |
-9 |
14 |
postupující |
27 |
FLORIÁN |
Patrik |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,333 |
-12 |
14 |
postupující |
28 |
OPLT |
Matěj |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,200 |
-6 |
17 |
postupující |
28 |
NOVÁČEK |
David |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,200 |
-6 |
17 |
postupující |
30 |
DAVID |
Jiří |
CZE |
USK |
0,200 |
-6 |
15 |
postupující |
31 |
BORŮVKA |
Vít |
CZE |
USK |
0,200 |
-6 |
14 |
postupující |
32 |
SALAČ |
Vojtěch |
CZE |
LITOMĚŘICE |
0,200 |
-7 |
15 |
postupující |
33 |
KINSKÝ |
Kryštof |
CZE |
SC PRAHA |
0,200 |
-8 |
16 |
postupující |
34 |
SVĚTLÍK |
Ladislav |
CZE |
DEJVICE |
0,167 |
-16 |
13 |
postupující |
35 |
VALC |
Jiří |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,000 |
-11 |
14 |
postupující |
36 |
BORECKÝ |
Roman |
CZE |
BĚLÁ POD BEZDĚZEM |
0,000 |
-18 |
7 |
postupující |
37 |
ŘÍHA |
Martin |
CZE |
USK |
0,000 |
-19 |
11 |
postupující |
37 |
ZAPLETAL |
Michal |
CZE |
USK |
0,000 |
-19 |
11 |
postupující |
Skupiny, kolo č. 1
Skupina č. 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
D´AMICO Kristián |
Sc Praha |
|
|
2 |
3 |
V |
V |
V4 |
|
3/5 |
6 |
19 |
JURÁK František |
Liberec |
|
V |
|
V |
V |
V |
2 |
|
4/5 |
7 |
22 |
WUTSCHKA Pavel |
Teplice |
|
V4 |
3 |
|
V |
V |
1 |
|
3/5 |
1 |
18 |
BORŮVKA Vít |
Usk |
|
2 |
3 |
2 |
|
V |
2 |
|
1/5 |
-6 |
14 |
BORECKÝ Roman |
Bělá Pod Bezdězem |
|
1 |
2 |
2 |
0 |
|
2 |
|
0/5 |
-18 |
7 |
RAUS Matěj |
Loko K. Vary |
|
1 |
V |
V |
V |
V |
|
|
4/5 |
10 |
21 |
Skupina č. 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
JURKA Jakub |
Dukla Olomouc |
|
|
V |
V |
V |
V |
V |
|
5/5 |
17 |
25 |
KAČAREVIČ Aldin |
Dejvice |
|
1 |
|
V |
V |
V |
2 |
|
3/5 |
0 |
18 |
DAVID Jiří |
Usk |
|
1 |
4 |
|
3 |
4 |
V3 |
|
1/5 |
-6 |
15 |
OPLT Matěj |
Litoměřice |
|
2 |
2 |
V |
|
4 |
4 |
|
1/5 |
-6 |
17 |
BEHENSKÝ Petr |
Loko K. Vary |
|
2 |
2 |
V |
V |
|
3 |
|
2/5 |
-6 |
17 |
ERNEE Jan |
Sc Praha |
|
2 |
V |
1 |
V |
V |
|
|
3/5 |
1 |
18 |
Skupina č. 3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SVĚTLÍK Ladislav |
Dejvice |
|
|
4 |
2 |
2 |
0 |
0 |
V |
|
1/6 |
-16 |
13 |
ŠNEJDAR Philip |
Loko K. Vary |
|
V |
|
3 |
0 |
1 |
2 |
V |
|
2/6 |
-9 |
16 |
HABART Jonatán |
Bohemians |
|
V |
V |
|
2 |
0 |
2 |
V |
|
3/6 |
-4 |
19 |
HLAVA Marek |
Dukla Praha |
|
V |
V |
V |
|
V |
V |
V |
|
6/6 |
22 |
30 |
JUREČKA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
1 |
|
V |
V |
|
5/6 |
16 |
26 |
KOUŘIL Jiří |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
2 |
3 |
|
V |
|
4/6 |
10 |
25 |
ZAPLETAL Michal |
Usk |
|
4 |
1 |
3 |
1 |
1 |
1 |
|
|
0/6 |
-19 |
11 |
Skupina č. 4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
DOTLAČIL Petr |
Litoměřice |
|
|
V |
V |
V |
4 |
V |
2 |
|
4/6 |
12 |
26 |
FLORIÁN Patrik |
Bělá Pod Bezdězem |
|
0 |
|
1 |
V |
2 |
V |
1 |
|
2/6 |
-12 |
14 |
FILIP Jan |
Teplice |
|
0 |
V |
|
2 |
2 |
V |
0 |
|
2/6 |
-9 |
14 |
KOLODRUBEC Petr |
Bohemians |
|
2 |
2 |
V |
|
4 |
V |
3 |
|
2/6 |
-1 |
21 |
ČURDA Jakub |
Sc Praha |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
1 |
|
5/6 |
6 |
26 |
ŘÍHA Martin |
Usk |
|
2 |
4 |
2 |
0 |
3 |
|
0 |
|
0/6 |
-19 |
11 |
JURKA Tomáš |
Dukla Olomouc |
|
V |
V |
V |
V |
V |
V |
|
|
6/6 |
23 |
30 |
Skupina č. 5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
KINSKÝ Kryštof |
Sc Praha |
|
|
1 |
3 |
V |
3 |
4 |
|
1/5 |
-8 |
16 |
NOVOTNÝ Jiří |
Sc Praha |
|
V |
|
V |
V |
2 |
V |
|
4/5 |
10 |
22 |
ČERNÍK Bartoloměj |
Usk |
|
V |
2 |
|
3 |
4 |
V |
|
2/5 |
-3 |
19 |
NOVÁČEK David |
Bělá Pod Bezdězem |
|
4 |
2 |
V |
|
4 |
2 |
|
1/5 |
-6 |
17 |
STRNAD Ondřej |
Litoměřice |
|
V |
V |
V |
V |
|
V |
|
5/5 |
10 |
25 |
VOLÁK Samuel |
Dukla Olomouc |
|
V |
2 |
4 |
V |
2 |
|
|
2/5 |
-3 |
18 |
Skupina č. 6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V/Z |
Index |
ZD |
SALAČ Vojtěch |
Litoměřice |
|
|
V |
2 |
2 |
3 |
3 |
|
1/5 |
-7 |
15 |
VALC Jiří |
Bělá Pod Bezdězem |
|
3 |
|
1 |
3 |
3 |
4 |
|
0/5 |
-11 |
14 |
BALCAR Josef |
Teplice |
|
V4 |
V |
|
V |
V |
V |
|
5/5 |
12 |
24 |
PAVLÍK Matyáš |
Sc Praha |
|
V |
V |
1 |
|
1 |
2 |
|
2/5 |
-6 |
14 |
ZDENĚK Ondřej |
Loko K. Vary |
|
V |
V |
4 |
V |
|
3 |
|
3/5 |
5 |
22 |
LOKAJ Václav |
Usk |
|
V |
V |
4 |
V |
V |
|
|
4/5 |
7 |
24 |
Aktivita rozhodčích
Příjmení |
Jméno |
Národ |
Kategorie |
Skup. |
Záp. |
Final |
COUFAL |
Martin |
|
|
0 |
2 |
0 |
JURKA |
Tomáš |
|
|
0 |
2 |
0 |
KADLEC |
Martin |
|
|
1 |
16 |
1 |
KRUPAŘ ML |
Petr |
|
|
2 |
13 |
2 |
KRUPAŘ ST |
Petr |
|
|
2 |
11 |
2 |
KUČERA |
Jan |
|
|
1 |
13 |
0 |
RUBEŠ |
Martin |
|
|
0 |
0 |
2 |
zpet do kalendare
Document Engarde - 11.5.2014 20:52:33